II Liga Mężczyzn gr. 3(M): AZS-AWF Warszawa
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
AZS-AWF Warszawa | SPR ROKiS Radzymin 23.09.2017
19:30
24:34
(9:16)
KKS Włókniarz Konstantynów | AZS-AWF Warszawa 30.09.2017
17:00
18:23
(10:10)
AZS-AWF Warszawa | CKS Jurand Ciechanów 07.10.2017
18:30
35:27
(16:11)
UMKS Trójka Ostrołęka | AZS-AWF Warszawa 14.10.2017
15:00
29:25
(16:16)
AZS-AWF Warszawa | KS Warszawianka 11.11.2017
19:30
27:24
(12:11)
AZS UMCS Lublin | AZS-AWF Warszawa 18.11.2017
12:00
31:26
(9:10)
AZS-AWF Warszawa | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 28.10.2017
19:30
25:29
(10:13)
AZS-AWF Warszawa | TS Siemiatycze 02.12.2017
18:00
29:15
(12:10)
Pabiks FormauDyBy Pabianice | AZS-AWF Warszawa 10.12.2017
14:00
30:29
(15:16)
SPR ROKiS Radzymin | AZS-AWF Warszawa 10.02.2018
18:00
23:20
(10:9)
AZS-AWF Warszawa | KKS Włókniarz Konstantynów 03.02.2018
19:00
26:20
(12:6)
CKS Jurand Ciechanów | AZS-AWF Warszawa 17.02.2018
19:00
32:29
(16:13)
AZS-AWF Warszawa | UMKS Trójka Ostrołęka 03.03.2018
18:00
30:24
(15:12)
KS Warszawianka | AZS-AWF Warszawa 10.03.2018
11:00
25:31
(12:14)
AZS-AWF Warszawa | AZS UMCS Lublin 07.04.2018
17:00
27:34
(13:15)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | AZS-AWF Warszawa 14.04.2018
18:00
26:27
(11:13)
TS Siemiatycze | AZS-AWF Warszawa 22.04.2018
15:00
30:22
(14:11)
AZS-AWF Warszawa | Pabiks FormauDyBy Pabianice 28.04.2018
18:00
26:22
(9:12)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 CKS Jurand Ciechanów 46 18 16 2 3 1 573:496
2 SPR ROKiS Radzymin 36 18 12 6 1 1 482:420
3 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34 18 11 7 0 1 427:400
4 AZS UMCS Lublin 31 18 10 8 0 1 501:455
5 AZS-AWF Warszawa 27 18 9 9 0 0 481:473
6 UMKS Trójka Ostrołęka 26 18 9 9 1 0 499:528
7 SPR Pabiks Pabianice 24 18 8 10 1 1 483:487
8 KS Warszawianka 20 18 7 11 1 0 439:476
9 KKS Włókniarz Konstantynów 16 18 5 13 0 1 412:486
10 TS Siemiatycze 10 18 3 15 0 1 408:484
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
66 BRATKOWSKI Artur Skrzydłowy
44 CIECHOMSKI Artur Obrotowy
45 CZARNECKI Rafał Rozgrywający
16 GÓRECKI Hubert Bramkarz
9 KACPERSKI Piotr Skrzydłowy
7 KĄDZIELA Michał Skrzydłowy
1 KOBYLSKI Maciej Bramkarz
2 KRÓLAK Adam Skrzydłowy
80 LIPSKI Piotr Obrotowy
20 MIŁEK Krystian Rozgrywający
99 OLEWNICZAK Paweł Obrotowy
33 OLEWNICZAK Victor Rozgrywający
15 ROGOWSKI Jan Rozgrywający
10 ROGOWSKI Wojciech Skrzydłowy
55 RUTKOWSKI Jakub Rozgrywający
18 SALACH Bartosz Skrzydłowy
88 SZADKOWSKI Piotr Rozgrywający
22 TUSZYŃSKI Kacper Rozgrywający
21 WIEJEK Filip Bramkarz
8 ZARĘBA Tomasz Skrzydłowy
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl