II Liga Mężczyzn gr. 3(M): SPR Pabiks Pabianice
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
| SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice 22.10.2017
15:00
24:36
(13:16)
| SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice 30.09.2017
18:00
28:28
(13:13)
SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice | SPR ROKiS Radzymin 07.10.2017
06:30
28:26
(13:11)
| SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice 14.10.2017
18:00
15:28
(7:13)
SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice | CKS Jurand Ciechanów 12.11.2017
14:00
30:30
(13:15)
UMKS Trójka Ostrołęka | SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice 19.11.2017
15:00
24:19
(13:9)
SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice | 26.11.2017
14:00
29:23
(12:10)
| SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice 03.12.2017
15:00
33:23
(13:8)
SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice | 10.12.2017
14:00
30:29
(15:16)
SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice | 27.01.2018
18:00
21:24
(13:12)
SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice | 24.03.2018
17:30
26:32
(11:18)
SPR ROKiS Radzymin | SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice 17.02.2018
19:00
26:17
(10:4)
SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice | 03.03.2018
18:00
23:27
(7:14)
CKS Jurand Ciechanów | SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice 10.03.2018
18:00
33:27
(17:14)
SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice | UMKS Trójka Ostrołęka 08.04.2018
13:00
40:30
(18:14)
| SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice 14.04.2018
11:00
32:30
(15:14)
SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice | 21.04.2018
18:00
26:25
(16:11)
| SPR Pabiks Forma u DyBy Pabianice 28.04.2018
18:00
26:22
(9:12)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 CKS Jurand Ciechanów 46 18 16 2 3 1 573:496
2 SPR ROKiS Radzymin 36 18 12 6 1 1 482:420
3 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34 18 11 7 0 1 427:400
4 AZS UMCS Lublin 31 18 10 8 0 1 501:455
5 AZS-AWF Warszawa 27 18 9 9 0 0 481:473
6 UMKS Trójka Ostrołęka 26 18 9 9 1 0 499:528
7 SPR Pabiks Pabianice 24 18 8 10 1 1 483:487
8 KS Warszawianka 20 18 7 11 1 0 439:476
9 KKS Włókniarz Konstantynów 16 18 5 13 0 1 412:486
10 TS Siemiatycze 10 18 3 15 0 1 408:484
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
1 BANASIAK Patryk Bramkarz
16 BILICHOWSKI Dawid Rozgrywający
18 CZARNECKI Igor Obrotowy
4 DOMAGALSKI Marcin Rozgrywający
17 GOŚCIŁOWICZ Bartosz Rozgrywający
99 GRZANKA Marcin Bramkarz
15 KOZAK Maciej Skrzydłowy
20 LASKOWSKI Patryk Rozgrywający
21 NIŻNIKOWSKI Andrzej Rozgrywający
7 NOWICKI Adrian Rozgrywający
3 PIETRZYKOWSKI Łukasz Skrzydłowy
18 PLUCIŃSKI Marcin Skrzydłowy
6 RAICHERT Sebastian Rozgrywający
10 SKOWROŃSKI Damian Rozgrywający
13 STĘŻAŁA Hubert Rozgrywający
5 STRZELEC Kamil Obrotowy
2 SZCZEPANIAK Kajetan Rozgrywający
9 SZTAJNERT Igor Skrzydłowy
19 ŚWIĄTEK Dawid Skrzydłowy
20 ŚWIĄTEK Kamil Skrzydłowy
11 WALOCHA Jakub Rozgrywający
14 WITCZAK Konrad Skrzydłowy
2 ZAJKIEWICZ Wiktor Obrotowy
98 ZAWADZKI Maciej Bramkarz
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl