I Liga Kobiet Grupa A(K): SPR Sambor Tczew
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
MTS Kwidzyn | SPR Sambor Tczew 23.09.2017
17:00
33:25
(15:13)
Dwójka PWSIiP Łomża | SPR Sambor Tczew 07.10.2017
17:00
33:26
(16:12)
SPR Sambor Tczew | MMKS Jutrzenka Płock 14.10.2017
16:00
30:23
(15:10)
K.S.AP-POZNAŃ | SPR Sambor Tczew 22.10.2017
15:00
24:22
(10:13)
SPR Sambor Tczew | UKS Drwęca Novar Lubicz 04.11.2017
18:00
34:27
(14:13)
SMS ZPRP I Płock | SPR Sambor Tczew 11.11.2017
16:00
24:34
(14:16)
SPR Sambor Tczew | MKS PR URBIS Gniezno 18.11.2017
16:00
38:26
(16:13)
ChKS PŁ Łódź | SPR Sambor Tczew 03.12.2017
17:30
22:22
(8:10)
SPR Sambor Tczew | SMS ZPRP II Płock 19.12.2017
18:30
33:32
(15:20)
SPR Sambor Tczew | MTS Kwidzyn 20.01.2018
14:00
22:22
(10:11)
SPR Sambor Tczew | Dwójka PWSIiP Łomża 03.02.2018
14:00
22:25
(12:10)
MMKS Jutrzenka Płock | SPR Sambor Tczew 17.02.2018
14:00
24:28
(9:18)
SPR Sambor Tczew | K.S.AP-POZNAŃ 03.03.2018
15:30
25:22
(11:13)
UKS Drwęca Novar Lubicz | SPR Sambor Tczew 11.03.2018
15:00
23:32
(14:19)
SPR Sambor Tczew | SMS ZPRP I Płock 06.04.2018
18:30
27:29
(14:13)
MKS PR URBIS Gniezno | SPR Sambor Tczew 14.04.2018
15:00
18:16
(9:7)
SPR Sambor Tczew | ChKS PŁ Łódź 20.04.2018
18:30
29:24
(16:11)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 SMS ZPRP I Płock 39 17 14 3 3 0 474:412
2 SMS ZPRP II Płock 36 17 12 5 0 0 521:454
3 MKS PR URBIS Gniezno 34 17 11 6 0 1 442:431
4 SPR Sambor Tczew 30 17 10 7 1 1 465:431
5 ChKS PŁ Łódź 29 17 10 7 2 1 416:401
6 MTS Kwidzyn 25 17 8 9 0 1 449:432
7 K.S.AP-POZNAŃ 24 17 8 9 0 0 474:462
8 MMKS Jutrzenka Płock 22 17 7 10 0 1 448:475
9 Dwójka PWSIiP Łomża 16 17 5 12 0 1 470:507
10 UKS Drwęca Novar Lubicz 0 17 0 17 0 0 445:599
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
4 CESARZ Marcelina Skrzydłowy
19 CIURA Patrycja Skrzydłowy
4 DUSZYŃSKA Julia Skrzydłowy
14 GIERSZEWSKA Klaudia Rozgrywający
13 GÓRECKA Karolina Skrzydłowy
MAJOCHA Daria Rozgrywający
77 MAJOROWSKA Oktawia Skrzydłowy
73 MEGER Anna Obrotowy
17 MÜLLER Monika Skrzydłowy
15 NEITSCH Sylwia Skrzydłowy
3 ORZŁOWSKA Patrycja Skrzydłowy
10 PONIEWIERSKA Magdalena Skrzydłowy
8 PUCKOWSKA Aleksandra Rozgrywający
11 SIEKAŃSKA Agnieszka Obrotowy
1 SKONIECZNA Aneta Bramkarz
5 SZCZUKA Joanna Skrzydłowy
31 WAŃCZYK Kinga Obrotowy
28 WARCZYŃSKA Agata Bramkarz
55 ZDUNIAK Katarzyna Rozgrywający
28 ZWOLAK Julia Bramkarz
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl