I Liga Mężczyzn Grupa B(M): KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
UKS Olimp Grodków | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 22.09.2018
18:00
31:31
(17:15)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | Politechnika Anilana Łódź 29.09.2018
17:00
37:30
(18:12)
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 06.10.2018
19:00
30:30
(15:13)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | ASPR Zawadzkie 13.10.2018
17:00
34:32
(13:17)
MKS Real-Astromal Leszno | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 20.10.2018
18:00
34:30
(15:11)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MSPR Siódemka Miedź Legnica 02.11.2018
19:00
31:31
(14:16)
MKS Wieluń | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 10.11.2018
18:00
24:28
(14:12)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | KS Forza Wrocław 17.11.2018
17:00
21:21
(7:13)
WKS Grunwald Poznań | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 25.11.2018
12:00
21:23
(11:13)
ŚKPR Świdnica | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 01.12.2018
18:00
19:28
(9:16)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 08.12.2018
17:00
0:10
(:)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | UKS Olimp Grodków 25.01.2019
19:00
23:24
(12:12)
Politechnika Anilana Łódź | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 09.02.2019
18:00
31:31
(15:16)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 08.03.2019
18:30
30:25
(16:14)
ASPR Zawadzkie | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 23.02.2019
17:00
24:34
(9:15)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MKS Real-Astromal Leszno 02.03.2019
18:00
26:29
(7:16)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 39 17 13 4 0 0 515:448
2 MKS Real-Astromal Leszno 38 17 13 4 1 0 441:401
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 34 16 12 4 2 0 429:402
4 MKS Wieluń 31 17 10 7 0 1 431:393
5 UKS Olimp Grodków 29 17 10 7 1 0 436:433
6 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 28 16 9 7 2 3 437:416
7 WKS Grunwald Poznań 26 18 8 10 0 2 462:455
8 KS Forza Wrocław 23 18 7 11 0 2 475:477
9 Politechnika Anilana Łódź 19 16 7 9 3 1 459:468
10 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 14 16 4 12 0 2 403:448
11 ŚKPR Świdnica 11 17 4 13 1 0 409:482
12 ASPR Zawadzkie 11 17 4 13 1 0 435:509
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
8 ABDUSALAM Saber Skrzydłowy
31 BALIK Jakub Obrotowy
14 BIEGAŃSKI Michał Skrzydłowy
97 BRYCHCY Artur Skrzydłowy
16 CHMIELEWSKI Adam Bramkarz
20 FOLUSZNY Patryk Bramkarz
78 FOTEREK Mateusz Bramkarz
4 KRYSZCZAK Mateusz Skrzydłowy
31 KRZYWDA Damian Rozgrywający
17 MARCINIAK Patryk Rozgrywający
2 PRZYBYLSKI Jakub Rozgrywający
6 SALAMON Grzegorz Obrotowy
13 SKRYBA Artsiom Rozgrywający
19 STACHOWSKI Erwin Skrzydłowy
23 STANIEK Patryk Rozgrywający
11 TACZKA Kacper Rozgrywający
22 WOJCIECHOWSKI Mateusz Obrotowy
24 WOJCIECHOWSKI Szymon Skrzydłowy
93 WOJKOWSKI Adrian Obrotowy
89 ZDUŃCZYK Marcin Bramkarz
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl