I Liga Mężczyzn Grupa B(M): MKS Wieluń
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
ASPR Zawadzkie | MKS Wieluń 22.09.2018
18:00
19:30
(11:10)
MKS Wieluń | MKS Real-Astromal Leszno 29.09.2018
18:00
26:22
(12:12)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | MKS Wieluń 06.10.2018
18:00
27:22
(15:12)
ŚKPR Świdnica | MKS Wieluń 12.10.2018
19:00
20:31
(9:16)
MKS Wieluń | KS Forza Wrocław 21.10.2018
15:00
32:28
(19:13)
WKS Grunwald Poznań | MKS Wieluń 03.11.2018
17:00
27:25
(10:12)
MKS Wieluń | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 10.11.2018
18:00
24:28
(14:12)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | MKS Wieluń 17.11.2018
18:00
28:23
(15:9)
MKS Wieluń | UKS Olimp Grodków 24.11.2018
17:00
28:20
(11:12)
Politechnika Anilana Łódź | MKS Wieluń 01.12.2018
18:00
19:20
(10:9)
MKS Wieluń | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 08.12.2018
17:00
22:24
(10:13)
MKS Wieluń | ASPR Zawadzkie 10.03.2019
18:00
27:19
(15:10)
MKS Real-Astromal Leszno | MKS Wieluń 09.02.2019
17:00
27:20
(14:9)
MKS Wieluń | MSPR Siódemka Miedź Legnica 13.02.2019
19:30
17:14
(7:6)
MKS Wieluń | ŚKPR Świdnica 23.02.2019
18:00
28:28
(14:18)
KS Forza Wrocław | MKS Wieluń 03.03.2019
12:00
21:27
(7:15)
MKS Wieluń | WKS Grunwald Poznań 16.03.2019
18:00
29:22
(16:9)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 39 17 13 4 0 0 515:448
2 MKS Real-Astromal Leszno 38 17 13 4 1 0 441:401
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 34 16 12 4 2 0 429:402
4 MKS Wieluń 31 17 10 7 0 1 431:393
5 UKS Olimp Grodków 29 17 10 7 1 0 436:433
6 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 28 16 9 7 2 3 437:416
7 WKS Grunwald Poznań 26 18 8 10 0 2 462:455
8 KS Forza Wrocław 23 18 7 11 0 2 475:477
9 Politechnika Anilana Łódź 19 16 7 9 3 1 459:468
10 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 14 16 4 12 0 2 403:448
11 ŚKPR Świdnica 11 17 4 13 1 0 409:482
12 ASPR Zawadzkie 11 17 4 13 1 0 435:509
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
83 BEDNAREK Bartosz Rozgrywający
22 BERNAŚ Michał Rozgrywający
14 CEPIELIK Jarosław Skrzydłowy
9 FAMULSKI Szymon Skrzydłowy
6 GOLAŃSKI Błażej Skrzydłowy
10 HELMAN Bartłomiej Rozgrywający
30 KLIMAS Oskar Rozgrywający
1 KOLANEK Patryk Bramkarz
3 KOWALIK Krystian Skrzydłowy
16 KREKORA Mikołaj Bramkarz
96 KRÓLIKOWSKI Łukasz Obrotowy
7 KRZACZYŃSKI Konrad Skrzydłowy
8 KSIĄŻEK Krzysztof Rozgrywający
17 KURZAWA Jędrzej Rozgrywający
24 MADEŁA Piotr Rozgrywający
21 MADZIARA Dominik Bramkarz
90 MAJDA Radosław Obrotowy
4 MŁODZIENIAK Kamil Skrzydłowy
18 PAWELEC Robert Obrotowy
11 PODGÓRNIAK Michał Rozgrywający
23 RYBCZYŃSKI Wojciech Rozgrywający
99 SKORUPA Dawid Skrzydłowy
71 TORCHAŁA Maciej Rozgrywający
12 WALOCH Andrzej Bramkarz
5 WĘCEK Krzysztof Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl