I Liga Mężczyzn Grupa B(M): KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | KS Forza Wrocław 22.09.2018
18:00
31:28
(13:13)
WKS Grunwald Poznań | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 29.09.2018
17:00
30:24
(15:11)
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 06.10.2018
19:00
30:30
(15:13)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 13.10.2018
18:00
37:24
(25:9)
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | UKS Olimp Grodków 20.10.2018
19:00
19:20
(7:6)
Politechnika Anilana Łódź | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 03.11.2018
18:00
30:31
(16:16)
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | ŚKPR Świdnica 10.11.2018
18:00
24:27
(13:15)
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | ASPR Zawadzkie 17.11.2018
19:00
31:29
(14:13)
MKS Real-Astromal Leszno | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 24.11.2018
18:00
30:22
(15:10)
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | MSPR Siódemka Miedź Legnica 01.12.2018
19:00
26:26
(14:12)
MKS Wieluń | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 08.12.2018
17:00
22:24
(10:13)
KS Forza Wrocław | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 27.01.2019
13:00
21:20
(14:9)
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | WKS Grunwald Poznań 09.02.2019
18:00
21:27
(13:16)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 08.03.2019
18:30
30:25
(16:14)
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 23.02.2019
18:00
28:37
(12:18)
UKS Olimp Grodków | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 02.03.2019
18:00
24:23
(10:10)
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | Politechnika Anilana Łódź 19.03.2019
19:00
 
 



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 39 17 13 4 0 0 515:448
2 MKS Real-Astromal Leszno 38 17 13 4 1 0 441:401
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 34 16 12 4 2 0 429:402
4 MKS Wieluń 31 17 10 7 0 1 431:393
5 UKS Olimp Grodków 29 17 10 7 1 0 436:433
6 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 28 16 9 7 2 3 437:416
7 WKS Grunwald Poznań 26 18 8 10 0 2 462:455
8 KS Forza Wrocław 23 18 7 11 0 2 475:477
9 Politechnika Anilana Łódź 19 16 7 9 3 1 459:468
10 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 14 16 4 12 0 2 403:448
11 ŚKPR Świdnica 11 17 4 13 1 0 409:482
12 ASPR Zawadzkie 11 17 4 13 1 0 435:509
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
7 CHAŁUPKA Tyberiusz Obrotowy
15 FRANASZEK Adrian Rozgrywający
7 GADAJ Piotr Rozgrywający
4 GOŁĘBIOWSKI Szymon Skrzydłowy
6 GÓRAL Robert Obrotowy
22 HADY Maciej Bramkarz
1 JARSZAK Maciej Bramkarz
25 JASIŃSKI Jędrzej Rozgrywający
20 KIERSNOWSKI Kacper Skrzydłowy
5 KOCISZEWSKI Cyprian Skrzydłowy
8 KULIŃSKI Hubert Rozgrywający
11 MACHALICA Kacper Rozgrywający
13 MIESZKIAN Daniel Rozgrywający
17 NALEŻYTY Maciej Rozgrywający
12 PAWLISZ Michał Bramkarz
14 SZARŁOWICZ Adam Obrotowy
10 TARASIUK Michał Skrzydłowy
1 WIECZOREK Marek Bramkarz
37 WIĘDŁOCHA Bartosz Rozgrywający
18 WYSOCKI Michał Skrzydłowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl