I Liga Mężczyzn Grupa B(M): KS Forza Wrocław
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | KS Forza Wrocław 22.09.2018
18:00
31:28
(13:13)
KS Forza Wrocław | ASPR Zawadzkie 29.09.2018
18:00
25:29
(17:14)
MKS Real-Astromal Leszno | KS Forza Wrocław 06.10.2018
18:00
27:24
(13:12)
KS Forza Wrocław | MSPR Siódemka Miedź Legnica 14.10.2018
14:00
27:28
(18:16)
MKS Wieluń | KS Forza Wrocław 21.10.2018
15:00
32:28
(19:13)
ŚKPR Świdnica | KS Forza Wrocław 03.11.2018
19:00
22:29
(13:17)
KS Forza Wrocław | WKS Grunwald Poznań 11.11.2018
16:00
29:26
(16:11)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | KS Forza Wrocław 17.11.2018
17:00
21:21
(7:13)
KS Forza Wrocław | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 21.11.2018
19:30
31:28
(17:14)
UKS Olimp Grodków | KS Forza Wrocław 01.12.2018
18:00
18:22
(5:11)
KS Forza Wrocław | Politechnika Anilana Łódź 07.12.2018
20:00
31:31
(18:18)
KS Forza Wrocław | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 27.01.2019
13:00
21:20
(14:9)
ASPR Zawadzkie | KS Forza Wrocław 10.02.2019
14:00
19:30
(12:14)
KS Forza Wrocław | MKS Real-Astromal Leszno 17.02.2019
13:00
24:28
(9:14)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | KS Forza Wrocław 23.02.2019
18:00
28:27
(13:12)
KS Forza Wrocław | MKS Wieluń 03.03.2019
12:00
21:27
(7:15)
KS Forza Wrocław | ŚKPR Świdnica 17.03.2019
13:00
32:30
(19:14)
WKS Grunwald Poznań | KS Forza Wrocław 09.03.2019
17:00
32:25
(14:11)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 39 17 13 4 0 0 515:448
2 MKS Real-Astromal Leszno 38 17 13 4 1 0 441:401
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 34 16 12 4 2 0 429:402
4 MKS Wieluń 31 17 10 7 0 1 431:393
5 UKS Olimp Grodków 29 17 10 7 1 0 436:433
6 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 28 16 9 7 2 3 437:416
7 WKS Grunwald Poznań 26 18 8 10 0 2 462:455
8 KS Forza Wrocław 23 18 7 11 0 2 475:477
9 Politechnika Anilana Łódź 19 16 7 9 3 1 459:468
10 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 14 16 4 12 0 2 403:448
11 ŚKPR Świdnica 11 17 4 13 1 0 409:482
12 ASPR Zawadzkie 11 17 4 13 1 0 435:509
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
1 ANTOSIK Paweł Bramkarz
13 BIEŻYŃSKI Daniel Rozgrywający
41 BORSZOWSKI Przemysław Skrzydłowy
76 BORZYMOWSKI Marcin Obrotowy
11 BURZYŃSKI Piotr Skrzydłowy
12 CICHOCKI Cezary Bramkarz
97 GALLE Dawid Bramkarz
34 HERUDZIŃSKI Kamil Obrotowy
10 JEZIERSKI Kuba Rozgrywający
10 KARPIŃSKI Damian Rozgrywający
12 KOŁODZIEJCZYK Tomasz Rozgrywający
23 KOPROWSKI Bartłomiej Rozgrywający
77 KUC Michał Skrzydłowy
77 KUCZYŃSKI Jakub Skrzydłowy
4 LEWALSKI Piotr Skrzydłowy
8 MARKIEWICZ Bartosz Skrzydłowy
28 MASSOPUST Piotr Obrotowy
7 MISIURKA Wiktor Obrotowy
14 MISTAK Filip Skrzydłowy
92 MUSZAK Krzysztof Bramkarz
21 PALICA Łukasz Rozgrywający
9 TKACZYK Daniel Rozgrywający
2 URBAŃCZAK Kacper Rozgrywający
56 WIEWIÓRSKI Michał Rozgrywający
17 WINIARSKI Arkadiusz Obrotowy
71 WOJCIECHOWSKI Maciej Bramkarz
16 WOJTALA Michał Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl