I Liga Mężczyzn Grupa B(M): WKS Grunwald Poznań
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Politechnika Anilana Łódź | WKS Grunwald Poznań 22.09.2018
18:00
27:27
(9:10)
WKS Grunwald Poznań | KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 29.09.2018
17:00
30:24
(15:11)
ASPR Zawadzkie | WKS Grunwald Poznań 06.10.2018
18:00
24:22
(12:7)
WKS Grunwald Poznań | MKS Real-Astromal Leszno 13.10.2018
17:00
23:21
(14:12)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | WKS Grunwald Poznań 20.10.2018
18:00
36:28
(18:11)
WKS Grunwald Poznań | MKS Wieluń 03.11.2018
17:00
27:25
(10:12)
KS Forza Wrocław | WKS Grunwald Poznań 11.11.2018
16:00
29:26
(16:11)
ŚKPR Świdnica | WKS Grunwald Poznań 17.11.2018
18:00
23:25
(11:12)
WKS Grunwald Poznań | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 25.11.2018
12:00
21:23
(11:13)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | WKS Grunwald Poznań 01.12.2018
17:00
25:27
(9:10)
WKS Grunwald Poznań | UKS Olimp Grodków 08.12.2018
17:00
24:28
(12:16)
WKS Grunwald Poznań | Politechnika Anilana Łódź 26.01.2019
17:00
24:26
(16:16)
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego | WKS Grunwald Poznań 09.02.2019
18:00
21:27
(13:16)
WKS Grunwald Poznań | ASPR Zawadzkie 13.02.2019
18:30
34:19
(17:6)
MKS Real-Astromal Leszno | WKS Grunwald Poznań 23.02.2019
18:00
22:22
(9:9)
WKS Grunwald Poznań | MSPR Siódemka Miedź Legnica 06.03.2019
18:30
21:28
(8:15)
MKS Wieluń | WKS Grunwald Poznań 16.03.2019
18:00
29:22
(16:9)
WKS Grunwald Poznań | KS Forza Wrocław 09.03.2019
17:00
32:25
(14:11)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 39 17 13 4 0 0 515:448
2 MKS Real-Astromal Leszno 38 17 13 4 1 0 441:401
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 34 16 12 4 2 0 429:402
4 MKS Wieluń 31 17 10 7 0 1 431:393
5 UKS Olimp Grodków 29 17 10 7 1 0 436:433
6 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 28 16 9 7 2 3 437:416
7 WKS Grunwald Poznań 26 18 8 10 0 2 462:455
8 KS Forza Wrocław 23 18 7 11 0 2 475:477
9 Politechnika Anilana Łódź 19 16 7 9 3 1 459:468
10 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 14 16 4 12 0 2 403:448
11 ŚKPR Świdnica 11 17 4 13 1 0 409:482
12 ASPR Zawadzkie 11 17 4 13 1 0 435:509
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
19 BAJKA Damian Skrzydłowy
2 BARTŁOMIEJCZYK Daniel Rozgrywający
7 FOGLER Robert Rozgrywający
3 GALEWSKI Arkadiusz Rozgrywający
9 HARASYMEK Alan Skrzydłowy
15 JANKOWIAK Wojciech Rozgrywający
16 KARBOWSKI Łukasz Obrotowy
90 KULCZYŃSKI Patryk Bramkarz
17 KUREK Filip Rozgrywający
10 MAJEWSKI Michał Skrzydłowy
13 MARTYŃSKI Krzysztof Rozgrywający
22 NIERADKO Michał Rozgrywający
14 NOWICKI Piotr Obrotowy
11 PAWŁOWSKI Mateusz Rozgrywający
18 PIECHOWIAK Patryk Obrotowy
69 PIETROWSKI Mateusz Bramkarz
21 PŁÓCIENNICZAK Dominik Rozgrywający
31 PRZYBYLSKI Mikołaj Rozgrywający
14 SOCHA Jan Rozgrywający
86 TARKO Filip Bramkarz
44 TÓRZ Michał Rozgrywający
5 WAWRZYNIAK Mikołaj Skrzydłowy
25 WENTA Piotr Bramkarz
6 WESTWAL Krzysztof Skrzydłowy
40 ZDUNEK Hubert Skrzydłowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl