PGNiG Superliga Mężczyzn(M): SPR Stal Mielec
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
SPR Stal Mielec | MMTS Kwidzyn 01.09.2018
17:00
27:27
(14:13)
ORLEN Wisła Płock | SPR Stal Mielec 08.09.2018
18:00
38:22
(20:10)
SPR Stal Mielec | Azoty-Puławy 14.09.2018
18:00
24:41
(12:22)
Energa MKS Kalisz | SPR Stal Mielec 21.09.2018
18:30
29:28
(14:11)
SPR Stal Mielec | MKS Zagłębie Lubin 29.09.2018
18:00
27:24
(13:9)
SPR Stal Mielec | KS SPR Chrobry Głogów 06.10.2018
18:00
24:30
(15:15)
Energa Wybrzeże Gdańsk | SPR Stal Mielec 14.10.2018
17:00
29:23
(13:13)
SPR Stal Mielec | Gwardia Opole 17.10.2018
19:00
28:39
(14:17)
NMC Górnik Zabrze | SPR Stal Mielec 04.11.2018
17:30
35:26
(14:10)
SPR Stal Mielec | Arka Gdynia 10.11.2018
18:30
40:32
(20:16)
PGE VIVE Kielce | SPR Stal Mielec 13.11.2018
18:30
35:28
(16:14)
SPR Stal Mielec | Sandra Spa Pogoń Szczecin 24.11.2018
18:00
27:33
(13:16)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | SPR Stal Mielec 01.12.2018
18:00
34:26
(13:16)
MMTS Kwidzyn | SPR Stal Mielec 08.12.2018
17:00
29:20
(18:10)
SPR Stal Mielec | ORLEN Wisła Płock 30.01.2019
19:00
20:32
(13:16)
Azoty-Puławy | SPR Stal Mielec 02.02.2019
18:00
35:20
(21:8)
SPR Stal Mielec | Energa MKS Kalisz 08.02.2019
18:30
19:24
(8:12)
MKS Zagłębie Lubin | SPR Stal Mielec 17.02.2019
18:00
29:26
(15:11)
KS SPR Chrobry Głogów | SPR Stal Mielec 23.02.2019
18:00
25:24
(12:10)
SPR Stal Mielec | Energa Wybrzeże Gdańsk 03.03.2019
17:00
30:25
(17:12)
Gwardia Opole | SPR Stal Mielec 10.03.2019
18:00
33:31
(15:13)
SPR Stal Mielec | NMC Górnik Zabrze 13.03.2019
19:00
25:37
(12:18)
Arka Gdynia | SPR Stal Mielec 17.03.2019
14:00
30:35
(11:20)
SPR Stal Mielec | PGE VIVE Kielce 19.03.2019
20:00
28:39
(16:20)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | SPR Stal Mielec 30.03.2019
18:00
28:31
(15:17)
SPR Stal Mielec | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 03.04.2019
19:30
27:29
(13:14)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | SPR Stal Mielec 17.04.2019
18:30
29:29
(14:15)
Energa MKS Kalisz | SPR Stal Mielec 20.04.2019
13:00
26:22
(15:11)
SPR Stal Mielec | Arka Gdynia 24.04.2019
19:00
23:32
(11:19)
Energa Wybrzeże Gdańsk | SPR Stal Mielec 27.04.2019
16:00
27:27
(12:13)
SPR Stal Mielec | MKS Zagłębie Lubin 01.05.2019
18:00
26:27
(17:16)
SPR Stal Mielec | Sandra Spa Pogoń Szczecin 04.05.2019
18:00
25:27
(10:12)
SPR Stal Mielec | Energa MKS Kalisz 08.05.2019
19:00
23:29
(10:15)
Arka Gdynia | SPR Stal Mielec 15.05.2019
18:00
30:41
(11:21)
SPR Stal Mielec | Energa Wybrzeże Gdańsk 18.05.2019
18:00
23:24
(9:10)
MKS Zagłębie Lubin | SPR Stal Mielec 22.05.2019
18:30
26:30
(16:14)
MKS Nielba Wągrowiec | SPR Stal Mielec 25.05.2019
18:00
28:35
(15:19)
SPR Stal Mielec | MKS Nielba Wągrowiec 29.05.2019
19:00
29:25
(14:13)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 77 26 26 0 1 0 973:681
2 ORLEN Wisła Płock 68 26 23 3 2 1 800:582
3 NMC Górnik Zabrze 59 26 20 6 2 1 743:643
4 Gwardia Opole 52 26 17 9 0 1 732:722
5 Azoty-Puławy 48 26 16 10 1 1 771:686
6 MMTS Kwidzyn 45 26 15 11 2 2 644:657
7 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 39 26 13 13 1 1 709:750
8 KS SPR Chrobry Głogów 36 26 12 14 0 0 694:700
9 Energa Wybrzeże Gdańsk 29 26 9 17 0 2 691:754
10 MKS Zagłębie Lubin 29 26 10 16 1 0 641:707
11 Energa MKS Kalisz 26 26 9 17 2 1 651:710
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 26 6 20 0 1 648:762
13 SPR Stal Mielec 16 26 5 21 0 1 686:821
14 Arka Gdynia 3 26 1 25 0 0 662:870
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
15 Energa MKS Kalisz 24 10 8 2 0 0 275:247
16 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 10 6 4 0 1 282:245
17 Energa Wybrzeże Gdańsk 15 10 5 5 1 1 268:274
18 MKS Zagłębie Lubin 12 10 4 6 0 0 269:278
19 SPR Stal Mielec 10 10 4 6 2 0 269:277
20 Arka Gdynia 10 10 3 7 0 1 259:301
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
12 ANDELIĆ Goran Bramkarz
33 DUTKA Daniel Rozgrywający
14 GRZEGOREK Tomasz Obrotowy
4 JANYST Łukasz Skrzydłowy
JĘDRZEJEWSKI Wiktor Rozgrywający
10 KORNECKI Hubert Rozgrywający
34 KOWALCZYK Bartosz Rozgrywający
55 KRAJEWSKI Szymon Skrzydłowy
3 KRĘPA Piotr Obrotowy
94 KRUPA Rafał Skrzydłowy
9 MIEDZIŃSKI Marcin Rozgrywający
8 MOCHOCKI Tomasz Rozgrywający
7 RUSIN Dawid Rozgrywający
95 RUTKOWSKI Piotr Rozgrywający
13 SARAJLIĆ Matej Rozgrywający
6 SKUCIŃSKI Hubert Skrzydłowy
18 VALYNTSAU Dzianis Rozgrywający
2 WILK Paweł Skrzydłowy
22 WIŚNIEWSKI Tomasz Bramkarz
99 WITKOWSKI Krystian Bramkarz
5 WYPYCH Michał Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl