PGNiG Superliga Mężczyzn(M): Sandra Spa Pogoń Szczecin
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Energa Wybrzeże Gdańsk | Sandra Spa Pogoń Szczecin 01.09.2018
17:00
25:20
(11:6)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Gwardia Opole 08.09.2018
18:30
26:27
(13:17)
NMC Górnik Zabrze | Sandra Spa Pogoń Szczecin 16.09.2018
17:00
32:26
(15:14)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Arka Gdynia 22.09.2018
18:00
20:19
(9:9)
PGE VIVE Kielce | Sandra Spa Pogoń Szczecin 25.09.2018
18:30
48:29
(24:14)
MKS Zagłębie Lubin | Sandra Spa Pogoń Szczecin 06.10.2018
18:00
30:25
(15:14)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 13.10.2018
18:00
27:29
(13:17)
MMTS Kwidzyn | Sandra Spa Pogoń Szczecin 17.10.2018
18:00
27:22
(14:13)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | ORLEN Wisła Płock 30.10.2018
18:30
23:31
(11:15)
Azoty-Puławy | Sandra Spa Pogoń Szczecin 10.11.2018
18:00
30:23
(17:11)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa MKS Kalisz 14.11.2018
20:15
25:28
(12:12)
SPR Stal Mielec | Sandra Spa Pogoń Szczecin 24.11.2018
18:00
27:33
(13:16)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | KS SPR Chrobry Głogów 30.11.2018
18:30
20:26
(9:11)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa Wybrzeże Gdańsk 07.12.2018
18:30
34:27
(15:14)
Gwardia Opole | Sandra Spa Pogoń Szczecin 30.01.2019
18:30
28:22
(17:11)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | NMC Górnik Zabrze 02.02.2019
17:00
22:26
(11:13)
Arka Gdynia | Sandra Spa Pogoń Szczecin 10.02.2019
13:00
27:30
(13:16)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | PGE VIVE Kielce 13.02.2019
18:00
23:40
(8:23)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | MKS Zagłębie Lubin 23.02.2019
18:00
27:21
(14:9)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Sandra Spa Pogoń Szczecin 02.03.2019
18:00
29:25
(16:13)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | MMTS Kwidzyn 09.03.2019
18:00
17:28
(5:12)
ORLEN Wisła Płock | Sandra Spa Pogoń Szczecin 13.03.2019
18:00
42:21
(18:11)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Azoty-Puławy 16.03.2019
18:00
30:37
(14:18)
Energa MKS Kalisz | Sandra Spa Pogoń Szczecin 23.03.2019
18:30
22:22
(11:11)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | SPR Stal Mielec 30.03.2019
18:00
28:31
(15:17)
KS SPR Chrobry Głogów | Sandra Spa Pogoń Szczecin 02.04.2019
18:00
25:28
(13:14)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | SPR Stal Mielec 17.04.2019
18:30
29:29
(14:15)
Arka Gdynia | Sandra Spa Pogoń Szczecin 20.04.2019
16:00
28:27
(15:14)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa Wybrzeże Gdańsk 24.04.2019
19:30
31:24
(15:9)
MKS Zagłębie Lubin | Sandra Spa Pogoń Szczecin 27.04.2019
18:00
26:23
(12:12)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa MKS Kalisz 01.05.2019
16:00
24:22
(16:13)
SPR Stal Mielec | Sandra Spa Pogoń Szczecin 04.05.2019
18:00
25:27
(10:12)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Arka Gdynia 08.05.2019
18:30
39:14
(17:5)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Sandra Spa Pogoń Szczecin 15.05.2019
18:00
25:27
(17:15)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | MKS Zagłębie Lubin 19.05.2019
19:00
31:27
(14:12)
Energa MKS Kalisz | Sandra Spa Pogoń Szczecin 22.05.2019
18:30
25:24
(13:9)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 77 26 26 0 1 0 973:681
2 ORLEN Wisła Płock 68 26 23 3 2 1 800:582
3 NMC Górnik Zabrze 59 26 20 6 2 1 743:643
4 Gwardia Opole 52 26 17 9 0 1 732:722
5 Azoty-Puławy 48 26 16 10 1 1 771:686
6 MMTS Kwidzyn 45 26 15 11 2 2 644:657
7 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 39 26 13 13 1 1 709:750
8 KS SPR Chrobry Głogów 36 26 12 14 0 0 694:700
9 Energa Wybrzeże Gdańsk 29 26 9 17 0 2 691:754
10 MKS Zagłębie Lubin 29 26 10 16 1 0 641:707
11 Energa MKS Kalisz 26 26 9 17 2 1 651:710
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 26 6 20 0 1 648:762
13 SPR Stal Mielec 16 26 5 21 0 1 686:821
14 Arka Gdynia 3 26 1 25 0 0 662:870
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
15 Energa MKS Kalisz 24 10 8 2 0 0 275:247
16 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 10 6 4 0 1 282:245
17 Energa Wybrzeże Gdańsk 15 10 5 5 1 1 268:274
18 MKS Zagłębie Lubin 12 10 4 6 0 0 269:278
19 SPR Stal Mielec 10 10 4 6 2 0 269:277
20 Arka Gdynia 10 10 3 7 0 1 259:301
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
16 BARTOSIK Marek Bramkarz
15 BIERNACKI Patryk Rozgrywający
13 BOSY Arkadiusz Obrotowy
88 FEDEŃCZAK Dawid Skrzydłowy
GAWRYŚ Mateusz Rozgrywający
9 HORIHA Dmytro Rozgrywający
18 JEDZINIAK Wojciech Skrzydłowy
17 JOŃCA Wojciech Rozgrywający
11 KRUPA Paweł Rozgrywający
23 KRYSIAK Dawid Skrzydłowy
24 MATUSZAK Wojciech Rozgrywający
35 MIŁEK Patryk Rozgrywający
14 MRÓZ Konrad Rozgrywający
25 RYBSKI Piotr Rozgrywający
1 TETERYCZ Marcin Bramkarz
8 WĄSOWSKI Adam Obrotowy
22 ZAPORA Sebastian Bramkarz
37 ZAREMBA Mateusz Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl