PGNiG Superliga Mężczyzn(M): Gwardia Opole
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Gwardia Opole | PGE VIVE Kielce 31.08.2018
18:30
26:36
(13:17)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Gwardia Opole 08.09.2018
18:30
26:27
(13:17)
Gwardia Opole | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 15.09.2018
18:30
26:26
(16:10)
MMTS Kwidzyn | Gwardia Opole 22.09.2018
17:00
26:27
(13:12)
Gwardia Opole | ORLEN Wisła Płock 29.09.2018
18:30
24:37
(12:21)
Azoty-Puławy | Gwardia Opole 03.10.2018
18:00
34:22
(16:12)
Gwardia Opole | Energa MKS Kalisz 11.10.2018
18:30
30:28
(17:15)
SPR Stal Mielec | Gwardia Opole 17.10.2018
19:00
28:39
(14:17)
Gwardia Opole | KS SPR Chrobry Głogów 02.11.2018
18:30
29:27
(14:12)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Gwardia Opole 11.11.2018
13:00
25:28
(13:12)
Gwardia Opole | MKS Zagłębie Lubin 17.11.2018
19:00
34:20
(16:7)
Gwardia Opole | NMC Górnik Zabrze 25.11.2018
13:00
25:32
(14:14)
Arka Gdynia | Gwardia Opole 01.12.2018
20:00
29:40
(12:20)
PGE VIVE Kielce | Gwardia Opole 07.12.2018
18:30
40:30
(21:12)
Gwardia Opole | Sandra Spa Pogoń Szczecin 30.01.2019
18:30
28:22
(17:11)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Gwardia Opole 02.02.2019
18:30
23:25
(9:14)
Gwardia Opole | MMTS Kwidzyn 09.02.2019
19:00
24:21
(13:11)
ORLEN Wisła Płock | Gwardia Opole 14.02.2019
18:00
29:17
(13:5)
Gwardia Opole | Azoty-Puławy 19.02.2019
18:00
26:30
(13:11)
Energa MKS Kalisz | Gwardia Opole 02.03.2019
18:30
26:31
(11:16)
Gwardia Opole | SPR Stal Mielec 10.03.2019
18:00
33:31
(15:13)
KS SPR Chrobry Głogów | Gwardia Opole 13.03.2019
18:00
29:34
(12:15)
Gwardia Opole | Energa Wybrzeże Gdańsk 17.03.2019
18:00
32:29
(14:13)
MKS Zagłębie Lubin | Gwardia Opole 24.03.2019
13:00
26:19
(14:10)
NMC Górnik Zabrze | Gwardia Opole 31.03.2019
13:00
23:26
(10:15)
Gwardia Opole | Arka Gdynia 03.04.2019
18:30
30:19
(13:12)
Azoty-Puławy | Gwardia Opole 17.04.2019
18:30
25:27
(12:14)
Gwardia Opole | Azoty-Puławy 26.04.2019
18:30
28:25
(15:14)
Gwardia Opole | PGE VIVE Kielce 14.05.2019
18:30
32:31
(15:15)
PGE VIVE Kielce | Gwardia Opole 18.05.2019
18:00
37:28
(21:13)
MMTS Kwidzyn | Gwardia Opole 21.05.2019
20:15
26:25
(16:12)
Gwardia Opole | MMTS Kwidzyn 24.05.2019
20:15
26:24
(16:13)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 77 26 26 0 1 0 973:681
2 ORLEN Wisła Płock 68 26 23 3 2 1 800:582
3 NMC Górnik Zabrze 59 26 20 6 2 1 743:643
4 Gwardia Opole 52 26 17 9 0 1 732:722
5 Azoty-Puławy 48 26 16 10 1 1 771:686
6 MMTS Kwidzyn 45 26 15 11 2 2 644:657
7 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 39 26 13 13 1 1 709:750
8 KS SPR Chrobry Głogów 36 26 12 14 0 0 694:700
9 Energa Wybrzeże Gdańsk 29 26 9 17 0 2 691:754
10 MKS Zagłębie Lubin 29 26 10 16 1 0 641:707
11 Energa MKS Kalisz 26 26 9 17 2 1 651:710
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 26 6 20 0 1 648:762
13 SPR Stal Mielec 16 26 5 21 0 1 686:821
14 Arka Gdynia 3 26 1 25 0 0 662:870
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
15 Energa MKS Kalisz 24 10 8 2 0 0 275:247
16 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 10 6 4 0 1 282:245
17 Energa Wybrzeże Gdańsk 15 10 5 5 1 1 268:274
18 MKS Zagłębie Lubin 12 10 4 6 0 0 269:278
19 SPR Stal Mielec 10 10 4 6 2 0 269:277
20 Arka Gdynia 10 10 3 7 0 1 259:301
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
29 DOBROWOLSKI Wojciech Rozgrywający
18 JANKOWSKI Mateusz Obrotowy
20 KAWKA Wiktor Rozgrywający
10 KLIMKÓW Jan Obrotowy
30 KURUS Maciej Skrzydłowy
2 LEMANIAK Michał Skrzydłowy
8 ŁANGOWSKI Antoni Rozgrywający
16 MALCHER Adam Bramkarz
21 MAUER Patryk Rozgrywający
22 MILEWSKI Michał Skrzydłowy
14 MOKRZKI Kamil Rozgrywający
23 MORAWSKI Mateusz Skrzydłowy
5 SIWAK Karol Skrzydłowy
27 SKRABURSKI Dariusz Rozgrywający
12 SKRZYPCZYK Dawid Bramkarz
25 STELNICKI Patryk Rozgrywający
13 TARCIJONAS Mindaugas Obrotowy
19 ZADURA Przemysław Rozgrywający
7 ZARZYCKI Maciej Rozgrywający
1 ZEMBRZYCKI Mateusz Bramkarz
17 ZIENIEWICZ Jędrzej Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl