PGNiG Superliga Mężczyzn(M): Gwardia Opole
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Gwardia Opole | PGE VIVE Kielce 31.08.2018
18:30
26:36
(13:17)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Gwardia Opole 08.09.2018
18:30
26:27
(13:17)
Gwardia Opole | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 15.09.2018
18:30
26:26
(16:10)
MMTS Kwidzyn | Gwardia Opole 22.09.2018
17:00
26:27
(13:12)
Gwardia Opole | ORLEN Wisła Płock 29.09.2018
18:30
24:37
(12:21)
Azoty-Puławy | Gwardia Opole 03.10.2018
18:00
34:22
(16:12)
Gwardia Opole | Energa MKS Kalisz 11.10.2018
18:30
30:28
(17:15)
SPR Stal Mielec | Gwardia Opole 17.10.2018
19:00
28:39
(14:17)
Gwardia Opole | KS SPR Chrobry Głogów 02.11.2018
18:30
29:27
(14:12)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Gwardia Opole 11.11.2018
13:00
25:28
(13:12)
Gwardia Opole | MKS Zagłębie Lubin 17.11.2018
19:00
34:20
(16:7)
Gwardia Opole | NMC Górnik Zabrze 25.11.2018
13:00
25:32
(14:14)
Arka Gdynia | Gwardia Opole 01.12.2018
20:00
29:40
(12:20)
PGE VIVE Kielce | Gwardia Opole 07.12.2018
18:30
40:30
(21:12)
Gwardia Opole | Sandra Spa Pogoń Szczecin 30.01.2019
18:30
28:22
(17:11)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Gwardia Opole 02.02.2019
18:30
23:25
(9:14)
Gwardia Opole | MMTS Kwidzyn 09.02.2019
19:00
24:21
(13:11)
ORLEN Wisła Płock | Gwardia Opole 14.02.2019
18:00
29:17
(13:5)
Gwardia Opole | Azoty-Puławy 19.02.2019
18:00
26:30
(13:11)
Energa MKS Kalisz | Gwardia Opole 02.03.2019
18:30
26:31
(11:16)
Gwardia Opole | SPR Stal Mielec 10.03.2019
18:00
33:31
(15:13)
KS SPR Chrobry Głogów | Gwardia Opole 13.03.2019
18:00
29:34
(12:15)
Gwardia Opole | Energa Wybrzeże Gdańsk 17.03.2019
18:00
32:29
(14:13)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 68 23 23 0 1 0 857:597
2 ORLEN Wisła Płock 59 23 20 3 2 1 719:525
3 NMC Górnik Zabrze 56 23 19 4 2 1 661:569
4 Gwardia Opole 46 23 15 8 0 1 657:654
5 Azoty-Puławy 45 23 15 8 1 1 693:607
6 MMTS Kwidzyn 41 23 14 9 2 1 577:579
7 KS SPR Chrobry Głogów 33 23 11 12 0 0 601:608
8 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 33 23 11 12 1 1 626:670
9 MKS Zagłębie Lubin 26 23 9 14 1 0 579:632
10 Energa Wybrzeże Gdańsk 23 23 7 16 0 2 588:647
11 Energa MKS Kalisz 22 23 7 16 0 1 584:638
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 15 23 5 18 0 0 570:684
13 SPR Stal Mielec 13 23 4 19 0 1 600:725
14 Arka Gdynia 3 23 1 22 0 0 580:757
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
29 DOBROWOLSKI Wojciech Rozgrywający
18 JANKOWSKI Mateusz Obrotowy
20 KAWKA Wiktor Rozgrywający
10 KLIMKÓW Jan Obrotowy
30 KURUS Maciej Skrzydłowy
2 LEMANIAK Michał Skrzydłowy
8 ŁANGOWSKI Antoni Rozgrywający
16 MALCHER Adam Bramkarz
21 MAUER Patryk Rozgrywający
22 MILEWSKI Michał Skrzydłowy
14 MOKRZKI Kamil Rozgrywający
23 MORAWSKI Mateusz Skrzydłowy
5 SIWAK Karol Skrzydłowy
27 SKRABURSKI Dariusz Rozgrywający
12 SKRZYPCZYK Dawid Bramkarz
25 STELNICKI Patryk Rozgrywający
13 TARCIJONAS Mindaugas Obrotowy
19 ZADURA Przemysław Rozgrywający
7 ZARZYCKI Maciej Rozgrywający
1 ZEMBRZYCKI Mateusz Bramkarz
17 ZIENIEWICZ Jędrzej Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl