PGNiG Superliga Mężczyzn(M): Energa Wybrzeże Gdańsk
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Energa Wybrzeże Gdańsk | Sandra Spa Pogoń Szczecin 01.09.2018
17:00
25:20
(11:6)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Energa Wybrzeże Gdańsk 09.09.2018
17:00
26:27
(15:16)
Energa Wybrzeże Gdańsk | MMTS Kwidzyn 14.09.2018
18:30
26:27
(15:16)
ORLEN Wisła Płock | Energa Wybrzeże Gdańsk 18.09.2018
18:00
38:27
(17:14)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Azoty-Puławy 29.09.2018
17:00
16:31
(8:18)
Energa MKS Kalisz | Energa Wybrzeże Gdańsk 07.10.2018
13:00
29:31
(13:12)
Energa Wybrzeże Gdańsk | SPR Stal Mielec 14.10.2018
17:00
29:23
(13:13)
KS SPR Chrobry Głogów | Energa Wybrzeże Gdańsk 17.10.2018
18:00
26:21
(14:11)
Energa Wybrzeże Gdańsk | MKS Zagłębie Lubin 04.11.2018
17:00
29:25
(13:15)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Gwardia Opole 11.11.2018
13:00
25:28
(13:12)
NMC Górnik Zabrze | Energa Wybrzeże Gdańsk 18.11.2018
17:30
28:19
(15:9)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Arka Gdynia 23.11.2018
18:30
33:27
(16:12)
PGE VIVE Kielce | Energa Wybrzeże Gdańsk 27.11.2018
20:15
42:28
(22:13)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa Wybrzeże Gdańsk 07.12.2018
18:30
34:27
(15:14)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 20.02.2019
18:30
17:20
(9:11)
MMTS Kwidzyn | Energa Wybrzeże Gdańsk 03.02.2019
13:00
26:26
(14:9)
Energa Wybrzeże Gdańsk | ORLEN Wisła Płock 08.02.2019
18:30
21:26
(12:16)
Azoty-Puławy | Energa Wybrzeże Gdańsk 16.02.2019
18:00
24:24
(12:10)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Energa MKS Kalisz 23.02.2019
17:00
33:28
(13:14)
SPR Stal Mielec | Energa Wybrzeże Gdańsk 03.03.2019
17:00
30:25
(17:12)
Energa Wybrzeże Gdańsk | KS SPR Chrobry Głogów 09.03.2019
18:30
25:28
(14:12)
MKS Zagłębie Lubin | Energa Wybrzeże Gdańsk 13.03.2019
18:30
29:25
(18:11)
Gwardia Opole | Energa Wybrzeże Gdańsk 17.03.2019
18:00
32:29
(14:13)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 68 23 23 0 1 0 857:597
2 ORLEN Wisła Płock 59 23 20 3 2 1 719:525
3 NMC Górnik Zabrze 56 23 19 4 2 1 661:569
4 Gwardia Opole 46 23 15 8 0 1 657:654
5 Azoty-Puławy 45 23 15 8 1 1 693:607
6 MMTS Kwidzyn 41 23 14 9 2 1 577:579
7 KS SPR Chrobry Głogów 33 23 11 12 0 0 601:608
8 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 33 23 11 12 1 1 626:670
9 MKS Zagłębie Lubin 26 23 9 14 1 0 579:632
10 Energa Wybrzeże Gdańsk 23 23 7 16 0 2 588:647
11 Energa MKS Kalisz 22 23 7 16 0 1 584:638
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 15 23 5 18 0 0 570:684
13 SPR Stal Mielec 13 23 4 19 0 1 600:725
14 Arka Gdynia 3 23 1 22 0 0 580:757
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
44 ADAMCZYK Kamil Rozgrywający
14 BEDNAREK Michał Rozgrywający
12 CHMIELIŃSKI Artur Bramkarz
47 CIOŁAK Konrad Rozgrywający
9 FRAŃCZAK Michał Skrzydłowy
68 GAJEK Ksawery Rozgrywający
4 GAUDEN Maciej Obrotowy
8 GĄDEK Krzysztof Rozgrywający
75 JANIKOWSKI Kelian Obrotowy
24 KOMARZEWSKI Krzysztof Rozgrywający
23 KONDRATIUK Adrian Rozgrywający
35 MALINSKI Paweł Obrotowy
5 OLIVEIRA Ramon Rozgrywający
21 PAPAJ Piotr Skrzydłowy
20 PRYMLEWICZ Wojciech Skrzydłowy
33 SALACZ Paweł Obrotowy
1 SUCHOWICZ Sebastian Bramkarz
17 SULEJ Jacek Rozgrywający
16 WITKOWSKI Przemysław Bramkarz
99 WODZIŃSKI Dawid Bramkarz
29 WRÓBEL Mateusz Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl