PGNiG Superliga Mężczyzn(M): Arka Gdynia
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
NMC Górnik Zabrze | Arka Gdynia 02.09.2018
17:00
38:24
(16:12)
MKS Zagłębie Lubin | Arka Gdynia 09.09.2018
16:00
38:27
(19:15)
Arka Gdynia | PGE VIVE Kielce 11.09.2018
18:00
31:40
(14:21)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Arka Gdynia 22.09.2018
18:00
20:19
(9:9)
Arka Gdynia | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 29.09.2018
18:00
33:37
(16:16)
MMTS Kwidzyn | Arka Gdynia 06.10.2018
17:00
25:19
(10:12)
Arka Gdynia | ORLEN Wisła Płock 09.10.2018
18:00
27:31
(12:14)
Azoty-Puławy | Arka Gdynia 17.10.2018
18:00
35:22
(15:9)
Arka Gdynia | Energa MKS Kalisz 03.11.2018
18:30
28:24
(15:12)
SPR Stal Mielec | Arka Gdynia 10.11.2018
18:30
40:32
(20:16)
Arka Gdynia | KS SPR Chrobry Głogów 15.11.2018
18:00
21:25
(11:11)
Energa Wybrzeże Gdańsk | Arka Gdynia 23.11.2018
18:30
33:27
(16:12)
Arka Gdynia | Gwardia Opole 01.12.2018
20:00
29:40
(12:20)
Arka Gdynia | NMC Górnik Zabrze 09.12.2018
17:00
19:31
(9:15)
Arka Gdynia | MKS Zagłębie Lubin 30.01.2019
18:00
21:28
(15:10)
PGE VIVE Kielce | Arka Gdynia 02.02.2019
16:00
38:25
(20:12)
Arka Gdynia | Sandra Spa Pogoń Szczecin 10.02.2019
13:00
27:30
(13:16)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Arka Gdynia 17.02.2019
17:00
36:26
(16:12)
Arka Gdynia | MMTS Kwidzyn 22.02.2019
18:00
27:33
(12:17)
ORLEN Wisła Płock | Arka Gdynia 26.02.2019
18:00
36:17
(17:7)
Arka Gdynia | Azoty-Puławy 09.03.2019
18:00
33:37
(16:20)
Energa MKS Kalisz | Arka Gdynia 13.03.2019
18:30
27:16
(11:7)
Arka Gdynia | SPR Stal Mielec 17.03.2019
14:00
30:35
(11:20)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 68 23 23 0 1 0 857:597
2 ORLEN Wisła Płock 59 23 20 3 2 1 719:525
3 NMC Górnik Zabrze 56 23 19 4 2 1 661:569
4 Gwardia Opole 46 23 15 8 0 1 657:654
5 Azoty-Puławy 45 23 15 8 1 1 693:607
6 MMTS Kwidzyn 41 23 14 9 2 1 577:579
7 KS SPR Chrobry Głogów 33 23 11 12 0 0 601:608
8 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 33 23 11 12 1 1 626:670
9 MKS Zagłębie Lubin 26 23 9 14 1 0 579:632
10 Energa Wybrzeże Gdańsk 23 23 7 16 0 2 588:647
11 Energa MKS Kalisz 22 23 7 16 0 1 584:638
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 15 23 5 18 0 0 570:684
13 SPR Stal Mielec 13 23 4 19 0 1 600:725
14 Arka Gdynia 3 23 1 22 0 0 580:757
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
5 CAŁUJEK Łukasz Rozgrywający
11 CZAJA Mariusz Rozgrywający
4 ĆWIKLIŃSKI Paweł Skrzydłowy
18 JAMIOŁ Rafał Rozgrywający
8 JASOWICZ Krzysztof Obrotowy
9 KAMYSZEK Robert Rozgrywający
25 KLAPKA Michał Skrzydłowy
17 LISIEWICZ Adam Skrzydłowy
14 OLSZEWSKI Jakub Rozgrywający
16 PIEŃCZEWSKI Maciej Bramkarz
7 PRZYSIEK Dawid Rozgrywający
92 RUTKOWSKI Mateusz Obrotowy
22 RYCHLEWSKI Rafał Skrzydłowy
23 SKWIERAWSKI Michał Skrzydłowy
27 WOLSKI Jakub Skrzydłowy
41 WOŁOWIEC Krystian Rozgrywający
12 ZIMAKOWSKI Mateusz Bramkarz
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl