PGNiG Superliga Mężczyzn(M): MKS Zagłębie Lubin
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Azoty-Puławy | MKS Zagłębie Lubin 01.09.2018
18:00
35:24
(14:9)
MKS Zagłębie Lubin | Arka Gdynia 09.09.2018
16:00
38:27
(19:15)
Energa MKS Kalisz | MKS Zagłębie Lubin 15.09.2018
18:30
27:29
(14:14)
MKS Zagłębie Lubin | PGE VIVE Kielce 18.09.2018
20:15
26:35
(12:19)
SPR Stal Mielec | MKS Zagłębie Lubin 29.09.2018
18:00
27:24
(13:9)
MKS Zagłębie Lubin | Sandra Spa Pogoń Szczecin 06.10.2018
18:00
30:25
(15:14)
KS SPR Chrobry Głogów | MKS Zagłębie Lubin 14.10.2018
18:00
23:19
(15:9)
MKS Zagłębie Lubin | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 19.10.2018
16:00
23:23
(13:9)
Energa Wybrzeże Gdańsk | MKS Zagłębie Lubin 04.11.2018
17:00
29:25
(13:15)
MKS Zagłębie Lubin | MMTS Kwidzyn 09.11.2018
18:30
23:21
(11:12)
Gwardia Opole | MKS Zagłębie Lubin 17.11.2018
19:00
34:20
(16:7)
MKS Zagłębie Lubin | ORLEN Wisła Płock 20.11.2018
18:30
19:29
(10:17)
NMC Górnik Zabrze | MKS Zagłębie Lubin 02.12.2018
17:00
28:25
(14:11)
MKS Zagłębie Lubin | Azoty-Puławy 09.12.2018
13:00
31:28
(16:15)
Arka Gdynia | MKS Zagłębie Lubin 30.01.2019
18:00
21:28
(15:10)
MKS Zagłębie Lubin | Energa MKS Kalisz 02.02.2019
17:00
 
 
PGE VIVE Kielce | MKS Zagłębie Lubin 05.02.2019
18:30
31:21
(15:11)
MKS Zagłębie Lubin | SPR Stal Mielec 17.02.2019
18:00
29:26
(15:11)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | MKS Zagłębie Lubin 23.02.2019
18:00
27:21
(14:9)
MKS Zagłębie Lubin | KS SPR Chrobry Głogów 01.03.2019
18:30
21:28
(10:17)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | MKS Zagłębie Lubin 09.03.2019
18:00
30:29
(16:12)
MKS Zagłębie Lubin | Energa Wybrzeże Gdańsk 13.03.2019
18:30
29:25
(18:11)
MMTS Kwidzyn | MKS Zagłębie Lubin 17.03.2019
17:00
25:23
(10:10)
MKS Zagłębie Lubin | Gwardia Opole 24.03.2019
13:00
26:19
(14:10)
ORLEN Wisła Płock | MKS Zagłębie Lubin 26.03.2019
18:00
28:20
(14:11)
MKS Zagłębie Lubin | NMC Górnik Zabrze 03.04.2019
18:00
16:28
(6:14)
MKS Zagłębie Lubin | Arka Gdynia 17.04.2019
19:00
22:26
(9:16)
Energa Wybrzeże Gdańsk | MKS Zagłębie Lubin 20.04.2019
15:00
35:30
(19:15)
MKS Zagłębie Lubin | Energa MKS Kalisz 24.04.2019
18:00
29:30
(17:16)
MKS Zagłębie Lubin | Sandra Spa Pogoń Szczecin 27.04.2019
18:00
26:23
(12:12)
SPR Stal Mielec | MKS Zagłębie Lubin 01.05.2019
18:00
26:27
(17:16)
Arka Gdynia | MKS Zagłębie Lubin 05.05.2019
16:00
26:30
(16:13)
MKS Zagłębie Lubin | Energa Wybrzeże Gdańsk 08.05.2019
18:30
24:28
(13:12)
Energa MKS Kalisz | MKS Zagłębie Lubin 16.05.2019
20:15
23:28
(12:15)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | MKS Zagłębie Lubin 19.05.2019
19:00
31:27
(14:12)
MKS Zagłębie Lubin | SPR Stal Mielec 22.05.2019
18:30
26:30
(16:14)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 77 26 26 0 1 0 973:681
2 ORLEN Wisła Płock 68 26 23 3 2 1 800:582
3 NMC Górnik Zabrze 59 26 20 6 2 1 743:643
4 Gwardia Opole 52 26 17 9 0 1 732:722
5 Azoty-Puławy 48 26 16 10 1 1 771:686
6 MMTS Kwidzyn 45 26 15 11 2 2 644:657
7 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 39 26 13 13 1 1 709:750
8 KS SPR Chrobry Głogów 36 26 12 14 0 0 694:700
9 Energa Wybrzeże Gdańsk 29 26 9 17 0 2 691:754
10 MKS Zagłębie Lubin 29 26 10 16 1 0 641:707
11 Energa MKS Kalisz 26 26 9 17 2 1 651:710
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 26 6 20 0 1 648:762
13 SPR Stal Mielec 16 26 5 21 0 1 686:821
14 Arka Gdynia 3 26 1 25 0 0 662:870
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
15 Energa MKS Kalisz 24 10 8 2 0 0 275:247
16 Sandra Spa Pogoń Szczecin 19 10 6 4 0 1 282:245
17 Energa Wybrzeże Gdańsk 15 10 5 5 1 1 268:274
18 MKS Zagłębie Lubin 12 10 4 6 0 0 269:278
19 SPR Stal Mielec 10 10 4 6 2 0 269:277
20 Arka Gdynia 10 10 3 7 0 1 259:301
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
4 BONDZIOR Kristian Skrzydłowy
2 BOROWCZYK Mikołaj Rozgrywający
71 CHYCHYKALO Roman Rozgrywający
33 DAWYDZIK Dawid Obrotowy
31 DUDKOWSKI Paweł Rozgrywający
10 GĘBALA Stanisław Rozgrywający
24 JASZKA Bartłomiej Rozgrywający
27 KUPIEC Mikołaj Rozgrywający
7 KUŻDEBA Łukasz Skrzydłowy
1 MAŁECKI Patryk Bramkarz
21 MARCINIAK Marek Skrzydłowy
23 MORYŃ Jakub Rozgrywający
8 MROZOWICZ Przemysław Rozgrywający
9 PAWLACZYK Krzysztof Rozgrywający
20 PIETRUSZKO Tomasz Obrotowy
22 SKRZYNIARZ Jakub Bramkarz
17 SROCZYK Marcel Skrzydłowy
3 STANKIEWICZ Michał Obrotowy
11 SZYMYŚLIK Mikołaj Rozgrywający
19 TOKAJ Maciej Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl