Łódzka Liga Młodzików(M): PABIKS IMPACT Pabianice
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | PABIKS IMPACT Pabianice 07.10.2018
11:00
21:16
(11:5)
PABIKS IMPACT Pabianice | UKS Anilana II Łódź 14.10.2018
10:00
16:25
(9:14)
MKS Piotrkowianin I | PABIKS IMPACT Pabianice 21.10.2018
09:30
27:24
(14:10)
PABIKS IMPACT Pabianice | MKS Piotrkowianin II 08.11.2018
19:15
21:28
(9:16)
UKS Anilana I Łódź | PABIKS IMPACT Pabianice 04.11.2018
17:45
27:18
(12:8)
ChKS Łódź | PABIKS IMPACT Pabianice 19.11.2018
17:20
22:23
(11:13)
PABIKS IMPACT Pabianice | MKS PMDKiS Wieluń 02.12.2018
16:15
14:21
(6:10)
UKS Anilana III Łódź | PABIKS IMPACT Pabianice 22.12.2018
12:30
18:13
(10:5)
PABIKS IMPACT Pabianice | UKS "Trops" Poddębice 25.11.2018
16:15
30:30
(17:15)
PABIKS IMPACT Pabianice | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 20.01.2019
12:00
14:24
(6:13)
UKS Anilana II Łódź | PABIKS IMPACT Pabianice 27.01.2019
10:00
39:15
(20:4)
PABIKS IMPACT Pabianice | MKS Piotrkowianin I 03.02.2019
16:00
22:29
(9:17)
MKS Piotrkowianin II | PABIKS IMPACT Pabianice 27.03.2019
15:40
19:30
(9:14)
PABIKS IMPACT Pabianice | UKS Anilana I Łódź 10.03.2019
16:00
25:27
(9:14)
PABIKS IMPACT Pabianice | ChKS Łódź 17.03.2019
12:00
25:30
(12:15)
MKS PMDKiS Wieluń | PABIKS IMPACT Pabianice 24.03.2019
11:00
26:19
(14:11)
PABIKS IMPACT Pabianice | UKS Anilana III Łódź 31.03.2019
16:00
22:28
(11:15)
UKS "Trops" Poddębice | PABIKS IMPACT Pabianice 07.04.2019
11:00
29:25
(16:11)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 UKS Anilana II Łódź 53 18 18 0 1 0 546:360
2 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 47 18 15 3 0 2 474:365
3 UKS Anilana III Łódź 36 18 12 6 0 0 441:375
4 MKS PMDKiS Wieluń 36 18 12 6 1 1 436:405
5 UKS Anilana I Łódź 31 18 11 7 2 0 487:468
6 MKS Piotrkowianin I 18 18 6 12 0 0 395:458
7 MKS Piotrkowianin II 16 18 5 13 0 1 452:563
8 ChKS Łódź 15 18 5 13 0 0 451:494
9 UKS "Trops" Poddębice 10 18 3 15 0 1 412:508
10 PABIKS IMPACT Pabianice 8 18 3 15 1 0 372:470
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
16 CABAN Wiktor Skrzydłowy
2 DUDZIAK Szymon Rozgrywający
FRANKOWSKI Miłosz Rozgrywający
4 GACKIEWICZ Hubert Obrotowy
1 GOLENIA Krystian Bramkarz
GRYS Mateusz Obrotowy
7 HANS - SKROBISZEWSKI Jakub Skrzydłowy
13 IWANOWSKI Dominik Bramkarz
5 MAŁKOWSKI Oliwier Skrzydłowy
8 MAŚLANKA Krzysztof Skrzydłowy
14 MELA Szymon Skrzydłowy
11 NAWROCKI Bartosz Obrotowy
6 NOWAKOWSKI Mateusz Rozgrywający
18 NURKIEWICZ Kacper Skrzydłowy
17 RUDNICKI Filip Rozgrywający
12 SKRZYPCZAK Mateusz Bramkarz
15 SŁABĘCKI Nikodem Obrotowy
10 WOŹNIAK Kacper Skrzydłowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl