Łódzka Liga Młodzików(M): UKS Anilana II Łódź
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
UKS Anilana II Łódź | UKS Anilana I Łódź 07.10.2018
11:45
38:27
(15:13)
PABIKS IMPACT Pabianice | UKS Anilana II Łódź 14.10.2018
10:00
16:25
(9:14)
UKS Anilana II Łódź | MKS PMDKiS Wieluń 21.10.2018
10:00
37:15
(18:7)
UKS Anilana III Łódź | UKS Anilana II Łódź 28.10.2018
10:00
13:14
(4:7)
UKS Anilana II Łódź | UKS "Trops" Poddębice 04.11.2018
11:45
35:18
(22:9)
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | UKS Anilana II Łódź 19.11.2018
18:00
28:29
(15:14)
UKS Anilana II Łódź | ChKS Łódź 02.12.2018
11:45
28:21
(17:7)
UKS Anilana II Łódź | MKS Piotrkowianin I 20.01.2019
11:00
27:16
(14:3)
MKS Piotrkowianin II | UKS Anilana II Łódź 14.01.2019
15:45
23:39
(16:20)
UKS Anilana I Łódź | UKS Anilana II Łódź 18.01.2019
15:00
20:21
(8:13)
UKS Anilana II Łódź | PABIKS IMPACT Pabianice 27.01.2019
10:00
39:15
(20:4)
MKS PMDKiS Wieluń | UKS Anilana II Łódź 04.02.2019
16:30
22:28
(12:12)
UKS Anilana II Łódź | UKS Anilana III Łódź 05.03.2019
15:30
27:22
(14:11)
UKS "Trops" Poddębice | UKS Anilana II Łódź 10.03.2019
11:00
19:31
(8:15)
UKS Anilana II Łódź | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 17.03.2019
10:00
21:21
(12:10)
ChKS Łódź | UKS Anilana II Łódź 27.03.2019
16:15
25:34
(10:17)
MKS Piotrkowianin I | UKS Anilana II Łódź 31.03.2019
11:30
17:33
(7:17)
UKS Anilana II Łódź | MKS Piotrkowianin II 07.04.2019
10:00
40:22
(17:11)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 UKS Anilana II Łódź 53 18 18 0 1 0 546:360
2 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 47 18 15 3 0 2 474:365
3 UKS Anilana III Łódź 36 18 12 6 0 0 441:375
4 MKS PMDKiS Wieluń 36 18 12 6 1 1 436:405
5 UKS Anilana I Łódź 31 18 11 7 2 0 487:468
6 MKS Piotrkowianin I 18 18 6 12 0 0 395:458
7 MKS Piotrkowianin II 16 18 5 13 0 1 452:563
8 ChKS Łódź 15 18 5 13 0 0 451:494
9 UKS "Trops" Poddębice 10 18 3 15 0 1 412:508
10 PABIKS IMPACT Pabianice 8 18 3 15 1 0 372:470
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
2 BIELECKI Miłosz Skrzydłowy
50 BORKOWSKI Emil
4 CYSAK Krystian Skrzydłowy
70 ERENDT Aleksander
9 GŁADYCH Eryk Obrotowy
1 GRACZYK Filip Bramkarz
31 GRYGLEWSKI Patryk Rozgrywający
69 KAŁUŻA Jakub Obrotowy
6 KRAJEWSKI Krystian Rozgrywający
3 KRZYŻANOWSKI Rafał Skrzydłowy
33 LEWANDOWSKI Adrian Bramkarz
24 LEWICKI Kajetan Rozgrywający
37 LUDWISIAK Aleksander Bramkarz
13 MAŁECKI Szymon Rozgrywający
15 PIETROWSKI Dawid Bramkarz
88 STAWIŃSKI Patryk Skrzydłowy
17 STĘPIEŃ Mikołaj Obrotowy
11 SZOSTEK Adrian Rozgrywający
12 SZWEDA-LEWANDOWSKI Jan Skrzydłowy
5 TONDYS Jakub Rozgrywający
80 ZANIEWICZ Damian Rozgrywający
40 ŻABICKI Michał Skrzydłowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl