Łódzka Liga Chłopców gr. B(M): MKS WIeluń
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
MKS WIeluń | UKS ANILANA II ŁÓDŹ 13.01.2019
12:30
6:13
(1:7)
MKS Piotrkowianin I | MKS WIeluń 13.01.2019
13:30
14:2
(9:1)
MKS WIeluń | MKS Piotrkowianin III 13.01.2019
14:00
3:31
(3:12)
MKS WIeluń | MKS Piotrkowianin IV 19.01.2019
16:10
 
 
MKS WIeluń | UKS ANILANA II ŁÓDŹ 19.01.2019
18:10
 
 
MKS Piotrkowianin III | MKS WIeluń 19.01.2019
19:30
 
 
MKS Piotrkowianin IV | MKS WIeluń 02.02.2019
16:10
7:6
(:)
MKS WIeluń | MKS Piotrkowianin I 02.02.2019
17:30
12:4
(:)
UKS Trops Poddębice | MKS WIeluń 02.02.2019
18:50
 
 
MKS Piotrkowianin I | MKS WIeluń 10.03.2019
13:35
7:14
(3:10)
UKS ANILANA II ŁÓDŹ | MKS WIeluń 10.03.2019
14:15
10:7
(3:5)
MKS WIeluń | UKS Trops Poddębice 10.03.2019
16:05
8:11
(3:2)
MKS WIeluń | UKS Trops Poddębice 16.03.2019
15:30
0:8
(:)
MKS Piotrkowianin I | MKS WIeluń 16.03.2019
16:30
6:8
(:)
MKS WIeluń | MKS Piotrkowianin III 16.03.2019
17:00
3:20
(:)
MKS WIeluń | MKS Piotrkowianin IV 23.03.2019
10:45
8:19
(5:10)
MKS WIeluń | UKS ANILANA II ŁÓDŹ 23.03.2019
12:30
8:13
(4:7)
MKS Piotrkowianin III | MKS WIeluń 23.03.2019
13:40
28:2
(12:1)
MKS Piotrkowianin IV | MKS WIeluń 07.04.2019
10:00
12:10
(4:4)
MKS WIeluń | MKS Piotrkowianin I 07.04.2019
11:15
8:12
(3:9)
UKS Trops Poddębice | MKS WIeluń 07.04.2019
12:30
12:3
(8:1)
MKS Piotrkowianin I | MKS WIeluń 13.04.2019
09:30
7:15
(:)
UKS ANILANA II ŁÓDŹ | MKS WIeluń 13.04.2019
11:00
17:8
(:)
MKS WIeluń | UKS Trops Poddębice 13.04.2019
12:30
8:2
(:)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 MKS Piotrkowianin III 45 15 15 0 0 0 356:67
2 UKS Trops Poddębice 34 18 11 7 0 1 168:186
3 UKS ANILANA II ŁÓDŹ 32 18 11 7 1 0 226:218
4 MKS Piotrkowianin IV 18 14 6 8 0 0 115:156
5 MKS WIeluń 15 20 5 15 0 0 139:253
6 MKS Piotrkowianin I 9 17 3 14 0 0 113:237
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
8 BAKOTA Wojciech
2 BUDNER Marcel
26 CIEŚLIK Krzysztof
9 FRĄCZYK Dawid
29 GRAJNERT Mateusz
20 JANKOWSKI Wojciech
13 JURCZYK Szymon
16 KAŹMIERSKI Bartłomiej
7 KOKOCIŃSKI Giovanni
6 KOKOT Miłosz
96 KOWALCZYK Jakub
KRZYWDA Paweł
1 MICHALAK Jakub
11 MORAWIAK Kamil
15 PALCZEWSKA Oliwia
90 PIEPRZYK Tobiasz
43 RZEPPA Alan
12 SMORAWSKI Jakub
10 STĘPIEŃ Artur
3 SZCZEPANIAK Michał
44 ŚPIK Eryk
21 WOLNY Tymoteusz
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl