Łódzka Liga Chłopców gr. B(M): UKS ANILANA II ŁÓDŹ
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
MKS WIeluń | UKS ANILANA II ŁÓDŹ 13.01.2019
12:30
6:13
(1:7)
MKS Piotrkowianin III | UKS ANILANA II ŁÓDŹ 13.01.2019
13:00
28:5
(11:2)
UKS ANILANA II ŁÓDŹ | MKS Piotrkowianin I 13.01.2019
14:30
13:8
(8:6)
UKS ANILANA II ŁÓDŹ | MKS Piotrkowianin III 19.01.2019
16:50
 
 
MKS WIeluń | UKS ANILANA II ŁÓDŹ 19.01.2019
18:10
 
 
UKS ANILANA II ŁÓDŹ | MKS Piotrkowianin IV 19.01.2019
18:50
 
 
UKS ANILANA II ŁÓDŹ | UKS Trops Poddębice 26.01.2019
10:00
11:12
(6:6)
UKS ANILANA II ŁÓDŹ | MKS Piotrkowianin III 26.01.2019
12:00
12:24
(4:10)
MKS Piotrkowianin IV | UKS ANILANA II ŁÓDŹ 26.01.2019
13:20
3:12
(2:6)
UKS Trops Poddębice | UKS ANILANA II ŁÓDŹ 10.03.2019
13:00
9:9
(6:7)
UKS ANILANA II ŁÓDŹ | MKS WIeluń 10.03.2019
14:15
10:7
(3:5)
MKS Piotrkowianin I | UKS ANILANA II ŁÓDŹ 10.03.2019
15:30
6:19
(2:11)
UKS ANILANA II ŁÓDŹ | MKS Piotrkowianin III 23.03.2019
11:20
8:20
(5:9)
MKS WIeluń | UKS ANILANA II ŁÓDŹ 23.03.2019
12:30
8:13
(4:7)
UKS ANILANA II ŁÓDŹ | MKS Piotrkowianin IV 23.03.2019
13:05
11:14
(8:6)
UKS ANILANA II ŁÓDŹ | UKS Trops Poddębice 30.03.2019
10:00
14:18
(:)
UKS ANILANA II ŁÓDŹ | MKS Piotrkowianin III 30.03.2019
11:45
4:25
(:)
MKS Piotrkowianin IV | UKS ANILANA II ŁÓDŹ 30.03.2019
12:55
9:12
(:)
UKS Trops Poddębice | UKS ANILANA II ŁÓDŹ 13.04.2019
10:00
7:20
(:)
UKS ANILANA II ŁÓDŹ | MKS WIeluń 13.04.2019
11:00
17:8
(:)
MKS Piotrkowianin I | UKS ANILANA II ŁÓDŹ 13.04.2019
12:00
6:23
(:)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 MKS Piotrkowianin III 45 15 15 0 0 0 356:67
2 UKS Trops Poddębice 34 18 11 7 0 1 168:186
3 UKS ANILANA II ŁÓDŹ 32 18 11 7 1 0 226:218
4 MKS Piotrkowianin IV 18 14 6 8 0 0 115:156
5 MKS WIeluń 15 20 5 15 0 0 139:253
6 MKS Piotrkowianin I 9 17 3 14 0 0 113:237
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
BEDNAREK Mikołaj
BURZYŃSKI Oliwier
CŁAPIŃSKI Bartosz
DA SILVA FERREIRA Raoul
DOBEK Filip
GÓRECKI Dawid
GRZELAK Jakub
HOFMAN Jakub
JANICKI Kajetan
JĘDRZEJCZAK Piotr
KALINOWSKI Marcel
KAMIŃSKI Olaf
KOLCZYŃSKI Emil
KONOPASEK-ORZECHOWSKI Paweł
KOWALSKI Bartosz
LUDWISIAK Kacper
ŁUKAWSKI Maciej
MARCZEWSKI Michał
NASTAROWICZ Krystian
NGUYEN VAN Igor
NOWAK Bartosz
OLEKSIEWICZ Piotr
PEŁKA Wiktor
PETRUS Szymon
PRZYBYŁOWSKI Kacper
PRZYTULSKI Nikodem
RÓŻYCKI Jeremi
ULOWSKI Krystian
WASIAK Jakub
WIECZOREK Igor
WIECZOREK Jan
WOŹNIAK Krystian
ZIELIŃSKI Alan
ZIELONKA Michał
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies klauzula informacyjna RODO ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl