PGNiG Superliga Kobiet (K)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 MKS Perła Lublin 53 20 18 2 1 0 573:453
2 Metraco Zagłębie Lubin 49 20 17 3 2 0 562:466
3 KPR Gminy Kobierzyce 39 20 13 7 0 0 532:498
4 Młyny Stoisław Koszalin 28 20 8 12 0 4 527:502
5 EUROBUD JKS Jarosław 26 20 9 11 2 1 563:579
6 EKS Start Elbląg 25 20 8 12 0 1 526:559
7 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 14 20 5 15 1 0 447:551
8 KPR Ruch Chorzów 6 20 2 18 0 0 489:611
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
Seria 1
SK/1 KPR Gminy Kobierzyce | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 07.09.2019
17:00
21:22
(8:10)
SK/2 Metraco Zagłębie Lubin | EUROBUD JKS Jarosław 09.10.2019
18:30
33:26
(20:13)
SK/3 Młyny Stoisław Koszalin | MKS Perła Lublin 08.09.2019
17:00
25:28
(12:15)
SK/4 KPR Ruch Chorzów | EKS Start Elbląg 07.09.2019
17:00
20:30
(8:18)
Seria 2
SK/5 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | EKS Start Elbląg 14.09.2019
17:00
21:24
(11:13)
SK/6 MKS Perła Lublin | KPR Ruch Chorzów 14.09.2019
20:00
34:24
(16:11)
SK/7 EUROBUD JKS Jarosław | Młyny Stoisław Koszalin 14.09.2019
19:00
25:24
(14:12)
SK/8 KPR Gminy Kobierzyce | Metraco Zagłębie Lubin 14.09.2019
17:00
27:26
(17:12)
Seria 3
SK/9 Metraco Zagłębie Lubin | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 18.09.2019
18:30
31:18
(15:10)
SK/10 Młyny Stoisław Koszalin | KPR Gminy Kobierzyce 18.09.2019
18:00
23:26
(12:13)
SK/11 KPR Ruch Chorzów | EUROBUD JKS Jarosław 18.09.2019
18:00
20:29
(9:15)
SK/12 EKS Start Elbląg | MKS Perła Lublin 18.09.2019
18:00
21:30
(10:12)
Seria 4
SK/13 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | MKS Perła Lublin 09.10.2019
18:00
21:26
(8:13)
SK/14 EUROBUD JKS Jarosław | EKS Start Elbląg 05.10.2019
19:30
29:29
(13:14)
SK/15 KPR Gminy Kobierzyce | KPR Ruch Chorzów 05.10.2019
17:00
25:24
(13:13)
SK/16 Metraco Zagłębie Lubin | Młyny Stoisław Koszalin 05.10.2019
18:00
23:21
(11:10)
Seria 5
SK/17 Młyny Stoisław Koszalin | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 20.10.2019
16:00
31:23
(14:11)
SK/18 KPR Ruch Chorzów | Metraco Zagłębie Lubin 16.10.2019
18:00
18:33
(9:16)
SK/19 EKS Start Elbląg | KPR Gminy Kobierzyce 19.10.2019
17:00
28:25
(13:10)
SK/20 MKS Perła Lublin | EUROBUD JKS Jarosław 15.10.2019
18:00
30:25
(15:11)
Seria 6
SK/21 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | EUROBUD JKS Jarosław 23.10.2019
18:00
25:21
(15:9)
SK/22 KPR Gminy Kobierzyce | MKS Perła Lublin 23.10.2019
18:00
 
 
SK/23 Metraco Zagłębie Lubin | EKS Start Elbląg 23.10.2019
18:30
24:23
(16:13)
SK/24 Młyny Stoisław Koszalin | KPR Ruch Chorzów 23.10.2019
18:00
30:22
(15:11)
Seria 7
SK/25 KPR Ruch Chorzów | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 26.10.2019
17:00
30:25
(14:8)
SK/26 EKS Start Elbląg | Młyny Stoisław Koszalin 26.10.2019
17:00
21:27
(10:13)
SK/27 MKS Perła Lublin | Metraco Zagłębie Lubin 26.10.2019
18:00
27:24
(14:14)
SK/28 EUROBUD JKS Jarosław | KPR Gminy Kobierzyce 26.10.2019
19:30
28:31
(15:13)
II runda
Seria 8
SK/29 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | KPR Gminy Kobierzyce 03.11.2019
17:00
21:24
(10:11)
SK/30 EUROBUD JKS Jarosław | Metraco Zagłębie Lubin 02.11.2019
18:00
25:23
(15:12)
SK/31 MKS Perła Lublin | Młyny Stoisław Koszalin 31.10.2019
18:00
31:19
(12:9)
SK/32 EKS Start Elbląg | KPR Ruch Chorzów 03.11.2019
17:00
27:26
(16:15)
Seria 9
SK/33 EKS Start Elbląg | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 09.11.2019
17:00
33:30
(13:13)
SK/34 KPR Ruch Chorzów | MKS Perła Lublin 06.11.2019
18:00
21:37
(12:21)
SK/35 Młyny Stoisław Koszalin | EUROBUD JKS Jarosław 09.11.2019
18:00
29:29
(17:15)
SK/36 Metraco Zagłębie Lubin | KPR Gminy Kobierzyce 08.11.2019
18:30
21:18
(8:11)
Seria 10
SK/37 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | Metraco Zagłębie Lubin 16.11.2019
17:00
19:32
(9:16)
SK/38 KPR Gminy Kobierzyce | Młyny Stoisław Koszalin 16.11.2019
17:00
24:23
(14:10)
SK/39 EUROBUD JKS Jarosław | KPR Ruch Chorzów 16.11.2019
18:00
36:29
(17:17)
SK/40 MKS Perła Lublin | EKS Start Elbląg 13.11.2019
18:00
33:23
(16:11)
Seria 11
SK/41 MKS Perła Lublin | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 03.01.2020
17:00
22:13
(9:5)
SK/42 EKS Start Elbląg | EUROBUD JKS Jarosław 05.01.2020
19:00
28:33
(14:15)
SK/43 KPR Ruch Chorzów | KPR Gminy Kobierzyce 04.01.2020
17:00
23:26
(12:14)
SK/44 Młyny Stoisław Koszalin | Metraco Zagłębie Lubin 05.01.2020
16:00
32:32
(12:15)
Seria 12
SK/45 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | Młyny Stoisław Koszalin 11.01.2020
17:00
16:27
(7:16)
SK/46 Metraco Zagłębie Lubin | KPR Ruch Chorzów 11.01.2020
17:00
30:29
(18:12)
SK/47 KPR Gminy Kobierzyce | EKS Start Elbląg 11.01.2020
17:00
30:24
(12:14)
SK/48 EUROBUD JKS Jarosław | MKS Perła Lublin 08.01.2020
18:00
29:29
(14:18)
Seria 13
SK/49 EUROBUD JKS Jarosław | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 18.01.2020
18:00
26:32
(12:16)
SK/50 MKS Perła Lublin | KPR Gminy Kobierzyce 15.01.2020
18:00
25:24
(13:13)
SK/51 EKS Start Elbląg | Metraco Zagłębie Lubin 18.01.2020
18:00
21:22
(10:13)
SK/52 KPR Ruch Chorzów | Młyny Stoisław Koszalin 18.01.2020
17:00
21:26
(12:14)
Seria 14
SK/53 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | KPR Ruch Chorzów 25.01.2020
17:00
22:24
(10:11)
SK/54 Młyny Stoisław Koszalin | EKS Start Elbląg 25.01.2020
17:00
29:22
(14:10)
SK/55 Metraco Zagłębie Lubin | MKS Perła Lublin 23.01.2020
18:30
 
 
SK/56 KPR Gminy Kobierzyce | EUROBUD JKS Jarosław 25.01.2020
17:00
 
 
III runda
Seria 15
SK/57 KPR Gminy Kobierzyce | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 01.02.2020
18:00
30:24
(11:12)
SK/58 Metraco Zagłębie Lubin | EUROBUD JKS Jarosław 31.01.2020
18:00
33:25
(15:12)
SK/59 Młyny Stoisław Koszalin | MKS Perła Lublin 30.01.2020
18:00
23:19
(14:10)
SK/60 KPR Ruch Chorzów | EKS Start Elbląg 01.02.2020
17:00
33:35
(18:16)
Seria 16
SK/61 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | EKS Start Elbląg 07.02.2020
18:30
26:32
(9:14)
SK/62 MKS Perła Lublin | KPR Ruch Chorzów 05.02.2020
18:00
33:21
(18:11)
SK/63 EUROBUD JKS Jarosław | Młyny Stoisław Koszalin 08.02.2020
19:30
35:28
(17:13)
SK/64 KPR Gminy Kobierzyce | Metraco Zagłębie Lubin 09.02.2020
19:15
25:28
(8:12)
Seria 17
SK/65 Metraco Zagłębie Lubin | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 15.02.2020
16:00
35:16
(16:5)
SK/66 Młyny Stoisław Koszalin | KPR Gminy Kobierzyce 16.02.2020
16:00
28:29
(12:9)
SK/67 KPR Ruch Chorzów | EUROBUD JKS Jarosław 16.02.2020
17:00
30:35
(16:15)
SK/68 EKS Start Elbląg | MKS Perła Lublin 15.02.2020
17:30
27:32
(15:13)
Seria 18
SK/69 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | MKS Perła Lublin 22.02.2020
17:00
19:30
(10:14)
SK/70 EUROBUD JKS Jarosław | EKS Start Elbląg 23.02.2020
19:00
29:30
(17:14)
SK/71 KPR Gminy Kobierzyce | KPR Ruch Chorzów 21.02.2020
18:00
37:24
(15:10)
SK/72 Metraco Zagłębie Lubin | Młyny Stoisław Koszalin 23.02.2020
12:45
23:23
(13:13)
Seria 19
SK/73 Młyny Stoisław Koszalin | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 29.02.2020
17:00
28:28
(12:15)
SK/74 KPR Ruch Chorzów | Metraco Zagłębie Lubin 01.03.2020
17:00
25:30
(14:18)
SK/75 EKS Start Elbląg | KPR Gminy Kobierzyce 29.02.2020
13:15
20:25
(12:12)
SK/76 MKS Perła Lublin | EUROBUD JKS Jarosław 27.02.2020
18:00
32:23
(14:10)
Seria 20
SK/77 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | EUROBUD JKS Jarosław 07.03.2020
17:00
26:24
(12:11)
SK/78 KPR Gminy Kobierzyce | MKS Perła Lublin 07.03.2020
12:45
26:33
(12:11)
SK/79 Metraco Zagłębie Lubin | EKS Start Elbląg 06.03.2020
18:30
35:28
(21:15)
SK/80 Młyny Stoisław Koszalin | KPR Ruch Chorzów 07.03.2020
17:00
31:25
(17:17)
Seria 21
IV runda
Seria 22
Seria 23
Seria 24
Seria 25
Seria 26
Seria 27
Seria 28



informacje

   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl