PGNiG Superliga Mężczyzn(M): PGE VIVE Kielce
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
PGE VIVE Kielce | SPR Stal Mielec 31.08.2019
16:00
33:20
(19:10)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | PGE VIVE Kielce 07.09.2019
17:00
21:30
(8:12)
PGE VIVE Kielce | NMC Górnik Zabrze 11.09.2019
18:00
34:24
(15:13)
Gwardia Opole | PGE VIVE Kielce 18.09.2019
18:00
18:29
(10:16)
PGE VIVE Kielce | Grupa Azoty Tarnów 02.10.2019
18:30
52:30
(27:17)
PGE VIVE Kielce | Energa MKS Kalisz 05.10.2019
16:00
38:16
(19:8)
ORLEN Wisła Płock | PGE VIVE Kielce 09.10.2019
18:00
27:26
(14:12)
PGE VIVE Kielce | Torus Wybrzeże Gdańsk 15.10.2019
18:30
38:24
(19:13)
MMTS Kwidzyn | PGE VIVE Kielce 29.10.2019
18:00
22:40
(10:19)
PGE VIVE Kielce | MKS Zagłębie Lubin 05.11.2019
18:00
36:24
(17:13)
KS SPR Chrobry Głogów | PGE VIVE Kielce 12.11.2019
20:30
 
 
PGE VIVE Kielce | Azoty-Puławy 20.11.2019
18:00
34:31
(18:14)
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | PGE VIVE Kielce 26.11.2019
18:00
35:42
(15:19)
SPR Stal Mielec | PGE VIVE Kielce 04.12.2019
18:30
20:36
(12:21)
PGE VIVE Kielce | Sandra Spa Pogoń Szczecin 07.12.2019
16:00
45:28
(24:16)
NMC Górnik Zabrze | PGE VIVE Kielce 10.12.2019
18:00
27:34
(15:20)
PGE VIVE Kielce | Gwardia Opole 13.12.2019
18:00
38:21
(21:12)
Grupa Azoty Tarnów | PGE VIVE Kielce 29.01.2020
18:00
19:33
(9:17)
Energa MKS Kalisz | PGE VIVE Kielce 01.02.2020
18:30
22:42
(10:24)
PGE VIVE Kielce | ORLEN Wisła Płock 04.02.2020
18:30
29:20
(15:7)
Torus Wybrzeże Gdańsk | PGE VIVE Kielce 11.02.2020
18:00
17:27
(11:9)
PGE VIVE Kielce | MMTS Kwidzyn 22.02.2020
16:00
45:32
(22:16)
MKS Zagłębie Lubin | PGE VIVE Kielce 25.02.2020
18:30
25:35
(10:18)
PGE VIVE Kielce | KS SPR Chrobry Głogów 07.03.2020
16:00
47:26
(25:13)
Azoty-Puławy | PGE VIVE Kielce 11.03.2020
18:00
32:39
(13:20)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 72 25 24 1 0 0 916:608
2 ORLEN Wisła Płock 69 24 23 1 0 0 715:516
3 NMC Górnik Zabrze 57 24 19 5 1 1 699:614
4 Azoty-Puławy 50 25 16 9 0 2 761:673
5 Gwardia Opole 37 24 13 11 2 0 647:675
6 Energa MKS Kalisz 33 24 11 13 1 1 611:658
7 MKS Zagłębie Lubin 32 24 11 13 1 0 633:683
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin 31 24 10 14 0 1 634:677
9 KS SPR Chrobry Głogów 29 24 9 15 1 3 659:702
10 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 23 24 8 16 1 0 646:687
11 MMTS Kwidzyn 21 24 7 17 0 0 609:694
12 SPR Stal Mielec 20 24 7 17 1 0 592:697
13 Torus Wybrzeże Gdańsk 20 24 7 17 1 0 589:684
14 Grupa Azoty Tarnów 13 24 4 20 1 2 573:716
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
13 AGUINAGALDE Julen Obrotowy
10 DUJSHEBAEV Alex Rozgrywający
44 DUJSHEBAEV Daniel Rozgrywający
32 FERNANDEZ PEREZ Angel Skrzydłowy
48 GĘBALA Tomasz Rozgrywający
56 GUILLO Romaric Obrotowy
15 JACHLEWSKI Mateusz Skrzydłowy
18 JANC Blaž Skrzydłowy
20 JURKIEWICZ Mariusz Rozgrywający
5 KARACIC Igor Rozgrywający
50 KARALEK Arciom Obrotowy
1 KORNECKI Mateusz Bramkarz
22 KULESH Uladzislau Rozgrywający
19 LIJEWSKI Krzysztof Rozgrywający
23 MORYTO Arkadiusz Skrzydłowy
11 PEHLIVAN Doruk Rozgrywający
27 SURGIEL Cezary Skrzydłowy
2 VUJOVIĆ Branko Rozgrywający
12 WAŁACH Miłosz Bramkarz
33 WOLFF Andreas Bramkarz
29 ZDZIECH Filip Obrotowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl