PGNiG Superliga Mężczyzn(M): Gwardia Opole
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
Gwardia Opole | Sandra Spa Pogoń Szczecin 31.08.2019
18:30
33:24
(15:16)
NMC Górnik Zabrze | Gwardia Opole 03.09.2019
18:00
37:31
(15:15)
Gwardia Opole | Grupa Azoty Tarnów 14.09.2019
18:30
29:22
(13:13)
Gwardia Opole | PGE VIVE Kielce 18.09.2019
18:00
18:29
(10:16)
Energa MKS Kalisz | Gwardia Opole 28.09.2019
19:45
25:27
(16:12)
Gwardia Opole | ORLEN Wisła Płock 05.10.2019
13:00
23:28
(9:14)
Torus Wybrzeże Gdańsk | Gwardia Opole 12.10.2019
19:15
26:34
(14:19)
Gwardia Opole | MMTS Kwidzyn 16.10.2019
18:00
29:25
(15:14)
MKS Zagłębie Lubin | Gwardia Opole 03.11.2019
18:00
27:31
(11:14)
Gwardia Opole | KS SPR Chrobry Głogów 08.11.2019
19:00
27:23
(12:10)
Azoty-Puławy | Gwardia Opole 13.11.2019
19:15
34:34
(19:18)
Gwardia Opole | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 20.11.2019
20:00
 
 
SPR Stal Mielec | Gwardia Opole 30.11.2019
19:15
34:26
(15:11)
Sandra Spa Pogoń Szczecin | Gwardia Opole 04.12.2019
19:15
26:23
(13:8)
Gwardia Opole | NMC Górnik Zabrze 08.12.2019
13:00
19:20
(8:11)
Grupa Azoty Tarnów | Gwardia Opole 11.12.2019
19:15
31:26
(16:15)
PGE VIVE Kielce | Gwardia Opole 13.12.2019
18:00
38:21
(21:12)
Gwardia Opole | Energa MKS Kalisz 29.01.2020
19:00
26:26
(17:14)
ORLEN Wisła Płock | Gwardia Opole 01.02.2020
13:00
26:20
(11:12)
Gwardia Opole | Torus Wybrzeże Gdańsk 05.02.2020
19:00
28:22
(15:14)
MMTS Kwidzyn | Gwardia Opole 12.02.2020
18:00
21:24
(9:11)
Gwardia Opole | MKS Zagłębie Lubin 19.02.2020
19:00
36:31
(21:16)
KS SPR Chrobry Głogów | Gwardia Opole 04.03.2020
18:00
41:29
(19:16)
Gwardia Opole | Azoty-Puławy 08.03.2020
18:00
24:33
(12:18)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 72 25 24 1 0 0 916:608
2 ORLEN Wisła Płock 69 24 23 1 0 0 715:516
3 NMC Górnik Zabrze 57 24 19 5 1 1 699:614
4 Azoty-Puławy 50 25 16 9 0 2 761:673
5 Gwardia Opole 37 24 13 11 2 0 647:675
6 Energa MKS Kalisz 33 24 11 13 1 1 611:658
7 MKS Zagłębie Lubin 32 24 11 13 1 0 633:683
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin 31 24 10 14 0 1 634:677
9 KS SPR Chrobry Głogów 29 24 9 15 1 3 659:702
10 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 23 24 8 16 1 0 646:687
11 MMTS Kwidzyn 21 24 7 17 0 0 609:694
12 SPR Stal Mielec 20 24 7 17 1 0 592:697
13 Torus Wybrzeże Gdańsk 20 24 7 17 1 0 589:684
14 Grupa Azoty Tarnów 13 24 4 20 1 2 573:716
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
44 BALCEREK Dawid Bramkarz
24 DZIAŁAKIEWICZ Szymon Rozgrywający
6 FABIANOWICZ Maciej Skrzydłowy
18 JANKOWSKI Mateusz Obrotowy
20 KAWKA Wiktor Rozgrywający
10 KLIMKÓW Jan Obrotowy
2 LEMANIAK Michał Skrzydłowy
16 MALCHER Adam Bramkarz
13 MAŁECKI Karol Obrotowy
21 MAUER Patryk Rozgrywający
22 MILEWSKI Michał Skrzydłowy
14 MOKRZKI Kamil Rozgrywający
23 MORAWSKI Mateusz Skrzydłowy
3 SCISŁOWICZ Michał Skrzydłowy
5 SIWAK Karol Skrzydłowy
27 SKRABURSKI Dariusz Rozgrywający
25 STEFANI Filip Rozgrywający
19 ZADURA Przemysław Rozgrywający
7 ZARZYCKI Maciej Rozgrywający
1 ZEMBRZYCKI Mateusz Bramkarz
17 ZIENIEWICZ Jędrzej Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl