I Liga Mężczyzn Grupa B(M): KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
KS Stal Gorzów | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 21.09.2019
16:00
27:28
(13:18)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | UKS Olimp Grodków 28.09.2019
18:00
25:25
(15:11)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 05.10.2019
18:00
33:25
(19:16)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | WKS Grunwald Poznań 12.10.2019
18:00
29:29
(19:14)
MKS Wieluń | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 19.10.2019
20:00
21:25
(8:13)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | SPR Bór Oborniki Śląskie 02.11.2019
18:00
42:34
(20:20)
PKM Zachód AZS UZ | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 09.11.2019
18:00
22:25
(10:11)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MKS Real-Astromal Leszno 16.11.2019
19:00
26:22
(12:9)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 23.11.2019
18:00
30:35
(15:17)
WKS Śląsk Forza Wrocław | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 30.11.2019
17:30
27:29
(11:15)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | Anilana Łódź 07.12.2019
18:00
34:30
(15:16)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | KS Stal Gorzów 08.02.2020
18:00
26:26
(14:10)
UKS Olimp Grodków | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 15.02.2020
18:00
25:26
(15:15)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MSPR Siódemka Miedź Legnica 22.02.2020
18:00
30:32
(14:13)
WKS Grunwald Poznań | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 29.02.2020
18:00
28:30
(13:13)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MKS Wieluń 07.03.2020
17:00
28:19
(12:9)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 37 16 12 4 1 2 463:430
2 KS Stal Gorzów 37 16 12 4 1 2 481:418
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 35 16 12 4 2 1 480:422
4 WKS Grunwald Poznań 33 16 11 5 1 1 422:411
5 WKS Śląsk Forza Wrocław 30 15 10 5 1 1 384:342
6 MKS Wieluń 22 16 8 8 2 0 413:411
7 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 19 16 6 10 0 1 443:475
8 UKS Olimp Grodków 18 16 7 9 4 1 397:441
9 PKM Zachód AZS UZ 16 16 5 11 0 1 428:460
10 Anilana Łódź 16 16 5 11 0 1 456:449
11 MKS Real-Astromal Leszno 12 16 4 12 0 0 390:436
12 SPR Bór Oborniki Śląskie 10 15 3 12 0 1 431:493
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
8 ABDUSALAM Saber Skrzydłowy
BAŁWAS Michał Skrzydłowy
10 BESTIAN Mikołaj Skrzydłowy
14 BIEGAŃSKI Michał Skrzydłowy
97 BRYCHCY Artur Skrzydłowy
20 FOLUSZNY Patryk Bramkarz
78 FOTEREK Mateusz Bramkarz
20 KACZMAREK Mateusz Obrotowy
23 KANIEWSKI Michał Obrotowy
4 KRYSZCZAK Mateusz Skrzydłowy
31 KRZYWDA Damian Rozgrywający
17 MARCINIAK Patryk Rozgrywający
5 PAWLAK Marcel Rozgrywający
2 PRZYBYLSKI Jakub Rozgrywający
6 SALAMON Grzegorz Obrotowy
23 STANIEK Patryk Rozgrywający
19 SZYCH Mikołaj Rozgrywający
22 WOJCIECHOWSKI Mateusz Obrotowy
2 WOŁOWICZ Łukasz Rozgrywający
9 WRÓBEL Gracjan Rozgrywający
97 ZIMNY Jakub Bramkarz
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl