I Liga Mężczyzn Grupa B(M): MKS Wieluń
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
MKS Wieluń | SPR Bór Oborniki Śląskie 21.09.2019
18:00
38:26
(15:15)
PKM Zachód AZS UZ | MKS Wieluń 26.09.2019
19:00
23:28
(11:13)
MKS Wieluń | MKS Real-Astromal Leszno 05.10.2019
19:00
23:25
(9:13)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | MKS Wieluń 12.10.2019
18:00
25:30
(11:16)
MKS Wieluń | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 19.10.2019
20:00
21:25
(8:13)
Anilana Łódź | MKS Wieluń 30.10.2019
19:30
26:28
(14:16)
MKS Wieluń | KS Stal Gorzów 09.11.2019
18:00
32:35
(15:14)
UKS Olimp Grodków | MKS Wieluń 16.11.2019
18:00
26:21
(10:13)
MKS Wieluń | MSPR Siódemka Miedź Legnica 21.11.2019
19:30
25:25
(11:11)
WKS Grunwald Poznań | MKS Wieluń 30.11.2019
18:00
25:24
(13:12)
MKS Wieluń | WKS Śląsk Forza Wrocław 07.12.2019
18:00
23:23
(17:11)
SPR Bór Oborniki Śląskie | MKS Wieluń 08.02.2020
18:00
24:27
(9:14)
MKS Wieluń | PKM Zachód AZS UZ 15.02.2020
16:00
26:22
(12:11)
MKS Real-Astromal Leszno | MKS Wieluń 22.02.2020
17:00
24:22
(15:12)
MKS Wieluń | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 29.02.2020
18:00
26:29
(14:13)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MKS Wieluń 07.03.2020
17:00
28:19
(12:9)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 37 16 12 4 1 2 463:430
2 KS Stal Gorzów 37 16 12 4 1 2 481:418
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 35 16 12 4 2 1 480:422
4 WKS Grunwald Poznań 33 16 11 5 1 1 422:411
5 WKS Śląsk Forza Wrocław 30 15 10 5 1 1 384:342
6 MKS Wieluń 22 16 8 8 2 0 413:411
7 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 19 16 6 10 0 1 443:475
8 UKS Olimp Grodków 18 16 7 9 4 1 397:441
9 PKM Zachód AZS UZ 16 16 5 11 0 1 428:460
10 Anilana Łódź 16 16 5 11 0 1 456:449
11 MKS Real-Astromal Leszno 12 16 4 12 0 0 390:436
12 SPR Bór Oborniki Śląskie 10 15 3 12 0 1 431:493
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
83 BEDNAREK Bartosz Rozgrywający
14 CEPIELIK Jarosław Skrzydłowy
9 FAMULSKI Szymon Skrzydłowy
6 GOLAŃSKI Błażej Skrzydłowy
15 HANAS Miłosz Rozgrywający
16 JĘDRZEJEWSKI Patryk Bramkarz
30 KLIMAS Oskar Rozgrywający
1 KOLANEK Patryk Bramkarz
3 KOWALIK Krystian Skrzydłowy
96 KRÓLIKOWSKI Łukasz Obrotowy
7 KRZACZYŃSKI Konrad Skrzydłowy
8 KSIĄŻEK Krzysztof Rozgrywający
24 MADEŁA Piotr Rozgrywający
90 MAJDA Radosław Obrotowy
4 MŁODZIENIAK Kamil Skrzydłowy
18 PAWELEC Robert Obrotowy
11 PODGÓRNIAK Michał Rozgrywający
23 RYBCZYŃSKI Wojciech Rozgrywający
17 TORCHAŁA Maciej Rozgrywający
12 WALOCH Andrzej Bramkarz
5 WĘCEK Krzysztof Rozgrywający
13 ZIEMIŃSKI Sebastian Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl