I Liga Mężczyzn Grupa B(M): MKS Real-Astromal Leszno
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
MSPR Siódemka Miedź Legnica | MKS Real-Astromal Leszno 18.09.2019
19:00
30:25
(14:14)
MKS Real-Astromal Leszno | WKS Grunwald Poznań 28.09.2019
18:00
19:20
(10:11)
MKS Wieluń | MKS Real-Astromal Leszno 05.10.2019
19:00
23:25
(9:13)
MKS Real-Astromal Leszno | SPR Bór Oborniki Śląskie 12.10.2019
19:00
28:29
(15:15)
PKM Zachód AZS UZ | MKS Real-Astromal Leszno 19.10.2019
18:00
26:19
(12:10)
WKS Śląsk Forza Wrocław | MKS Real-Astromal Leszno 26.10.2019
15:00
25:22
(10:12)
MKS Real-Astromal Leszno | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 09.11.2019
18:00
28:34
(16:16)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | MKS Real-Astromal Leszno 16.11.2019
19:00
26:22
(12:9)
MKS Real-Astromal Leszno | Anilana Łódź 23.11.2019
18:00
26:33
(12:18)
KS Stal Gorzów | MKS Real-Astromal Leszno 30.11.2019
16:00
37:21
(17:9)
MKS Real-Astromal Leszno | UKS Olimp Grodków 07.12.2019
18:00
29:24
(12:11)
MKS Real-Astromal Leszno | MSPR Siódemka Miedź Legnica 08.02.2020
18:00
27:33
(14:13)
WKS Grunwald Poznań | MKS Real-Astromal Leszno 16.02.2020
17:00
21:18
(11:10)
MKS Real-Astromal Leszno | MKS Wieluń 22.02.2020
17:00
24:22
(15:12)
SPR Bór Oborniki Śląskie | MKS Real-Astromal Leszno 29.02.2020
18:00
30:27
(13:11)
MKS Real-Astromal Leszno | PKM Zachód AZS UZ 07.03.2020
17:00
30:23
(14:9)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 37 16 12 4 1 2 463:430
2 KS Stal Gorzów 37 16 12 4 1 2 481:418
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 35 16 12 4 2 1 480:422
4 WKS Grunwald Poznań 33 16 11 5 1 1 422:411
5 WKS Śląsk Forza Wrocław 30 15 10 5 1 1 384:342
6 MKS Wieluń 22 16 8 8 2 0 413:411
7 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 19 16 6 10 0 1 443:475
8 UKS Olimp Grodków 18 16 7 9 4 1 397:441
9 PKM Zachód AZS UZ 16 16 5 11 0 1 428:460
10 Anilana Łódź 16 16 5 11 0 1 456:449
11 MKS Real-Astromal Leszno 12 16 4 12 0 0 390:436
12 SPR Bór Oborniki Śląskie 10 15 3 12 0 1 431:493
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
14 BUDA Norbert Rozgrywający
17 FRIESKE Michał Skrzydłowy
19 JASZKIEWICZ Kacper Rozgrywający
24 KRÓLIKOWSKI Jędrzej Bramkarz
8 KULIŃSKI Hubert Rozgrywający
11 ŁUCZAK Piotr Skrzydłowy
1 MALESZKA Michał Skrzydłowy
9 MEISSNER Krzysztof Skrzydłowy
6 MISIACZYK Krzysztof Obrotowy
22 MUSIAŁ Fryderyk Bramkarz
33 NAPIERKOWSKI Kamil Rozgrywający
5 NOWAK Mateusz Obrotowy
3 PRZEKWAS Michał Rozgrywający
16 RACZKOWIAK Alan Rozgrywający
18 RADOŁA Paweł Obrotowy
4 ROGOZIŃSKI Mariusz Obrotowy
10 RYBARCZYK Alex Rozgrywający
30 SIEDLECKI Jakub Bramkarz
23 SKORUPIŃSKI Jakub Bramkarz
12 SZKUDELSKI Hubert Rozgrywający
7 WIERUCKI Jakub Skrzydłowy
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl