I Liga Mężczyzn Grupa B(M): KS Stal Gorzów
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
KS Stal Gorzów | KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 21.09.2019
16:00
27:28
(13:18)
Anilana Łódź | KS Stal Gorzów 28.09.2019
18:00
27:28
(13:15)
KS Stal Gorzów | WKS Śląsk Forza Wrocław 05.10.2019
16:00
23:22
(11:14)
KS Stal Gorzów | UKS Olimp Grodków 26.10.2019
16:00
32:17
(12:6)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | KS Stal Gorzów 19.10.2019
18:00
24:27
(12:15)
KS Stal Gorzów | WKS Grunwald Poznań 14.12.2019
16:00
30:22
(15:10)
MKS Wieluń | KS Stal Gorzów 09.11.2019
18:00
32:35
(15:14)
KS Stal Gorzów | SPR Bór Oborniki Śląskie 16.11.2019
16:00
37:29
(18:16)
PKM Zachód AZS UZ | KS Stal Gorzów 23.11.2019
19:00
27:31
(15:16)
KS Stal Gorzów | MKS Real-Astromal Leszno 30.11.2019
16:00
37:21
(17:9)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | KS Stal Gorzów 07.12.2019
18:00
31:31
(17:18)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | KS Stal Gorzów 08.02.2020
18:00
26:26
(14:10)
KS Stal Gorzów | Anilana Łódź 15.02.2020
18:00
34:29
(16:14)
WKS Śląsk Forza Wrocław | KS Stal Gorzów 22.02.2020
17:00
29:29
(15:15)
UKS Olimp Grodków | KS Stal Gorzów 29.02.2020
18:00
27:24
(16:13)
KS Stal Gorzów | MSPR Siódemka Miedź Legnica 07.03.2020
16:00
30:27
(18:13)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 37 16 12 4 1 2 463:430
2 KS Stal Gorzów 37 16 12 4 1 2 481:418
3 MSPR Siódemka Miedź Legnica 35 16 12 4 2 1 480:422
4 WKS Grunwald Poznań 33 16 11 5 1 1 422:411
5 WKS Śląsk Forza Wrocław 30 15 10 5 1 1 384:342
6 MKS Wieluń 22 16 8 8 2 0 413:411
7 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 19 16 6 10 0 1 443:475
8 UKS Olimp Grodków 18 16 7 9 4 1 397:441
9 PKM Zachód AZS UZ 16 16 5 11 0 1 428:460
10 Anilana Łódź 16 16 5 11 0 1 456:449
11 MKS Real-Astromal Leszno 12 16 4 12 0 0 390:436
12 SPR Bór Oborniki Śląskie 10 15 3 12 0 1 431:493
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
19 BRONOWSKI Wiktor Rozgrywający
10 CHEŁMIŃSKI Adrian Rozgrywający
17 DZIECIĄTKOWSKI Jakub Rozgrywający
21 GAŁAT Marcin Skrzydłowy
13 GINTOWT Tomasz Rozgrywający
12 JAŚKO Patryk Bramkarz
77 KŁAK Mariusz Rozgrywający
7 KRYSZEŃ Aleksander Skrzydłowy
22 MARCINIAK Cezary Bramkarz
1 NOWICKI Krzysztof Bramkarz
7 OLEJNICZAK Mateusz Skrzydłowy
4 PIETRZKIEWICZ Dawid Obrotowy
6 RENICKI Rafał Skrzydłowy
14 SERPINA Oskar Obrotowy
33 SMOLAREK Marcin Skrzydłowy
24 SMOLAREK Mariusz Rozgrywający
55 STARZYŃSKI Bartosz Rozgrywający
88 STUPIŃSKI Mateusz Skrzydłowy
3 SZEMBEK Stanisław Rozgrywający
44 ŚWIATŁOWSKI Szymon Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl