I Liga Kobiet Grupa A (K)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 UKS Varsovia Warszawa 27 10 9 1 0 0 335:245
2 SPR Sambor Tczew 27 10 9 1 0 0 317:229
3 KS Kościerzyna 24 10 8 2 0 0 343:253
4 SMS ZPRP II Płock 24 11 8 3 0 0 334:260
5 MMKS Jutrzenka Płock 24 11 8 3 0 0 322:301
6 AZS-AWF Warszawa 21 10 7 3 0 0 276:269
7 MTS Kwidzyn 18 11 6 5 0 0 300:312
8 WKPR Wesoła Warszawa 12 11 4 7 0 0 279:284
9 MKS AZS UMCS Lublin 10 11 3 8 0 1 265:292
10 MKS Karczew 8 12 3 9 1 0 287:329
11 SMS ZPRP I Płock 6 10 2 8 0 0 274:305
12 ChKS PŁ 6 11 2 9 0 0 222:326
13 AZS Uniwersytet Warszawski 0 10 0 10 0 0 213:362
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
Kolejka 1
IKA/1 SMS ZPRP I Płock | ..
 
 
IKA/2 AZS-AWF Warszawa | ChKS PŁ 14.09.2019
17:00
29:23
(14:6)
IKA/3 MMKS Jutrzenka Płock | KS Kościerzyna 14.09.2019
16:00
23:42
(14:25)
IKA/4 AZS Uniwersytet Warszawski | SPR Sambor Tczew 15.09.2019
15:00
18:45
(8:22)
IKA/5 MTS Kwidzyn | MKS AZS UMCS Lublin 23.11.2019
14:30
28:19
(15:14)
IKA/6 WKPR Wesoła Warszawa | UKS Varsovia Warszawa 18.09.2019
18:30
27:34
(13:15)
IKA/7 MKS Karczew | SMS ZPRP II Płock 15.09.2019
19:30
25:30
(15:11)
Kolejka 2
IKA/8 | SMS ZPRP II Płock ..
 
 
IKA/9 UKS Varsovia Warszawa | MKS Karczew 22.09.2019
18:15
41:20
(23:11)
IKA/10 MKS AZS UMCS Lublin | WKPR Wesoła Warszawa 21.09.2019
18:00
29:21
(15:15)
IKA/11 SPR Sambor Tczew | MTS Kwidzyn 01.10.2019
19:00
38:26
(17:10)
IKA/12 KS Kościerzyna | AZS Uniwersytet Warszawski 21.09.2019
14:00
39:18
(23:9)
IKA/13 ChKS PŁ | MMKS Jutrzenka Płock 22.09.2019
15:00
22:30
(14:17)
IKA/14 SMS ZPRP I Płock | AZS-AWF Warszawa 21.09.2019
17:30
26:29
(11:19)
Kolejka 3
IKA/15 AZS-AWF Warszawa | ..
 
 
IKA/16 MMKS Jutrzenka Płock | SMS ZPRP I Płock 05.10.2019
16:00
39:28
(18:14)
IKA/17 AZS Uniwersytet Warszawski | ChKS PŁ 05.10.2019
17:00
21:25
(11:14)
IKA/18 MTS Kwidzyn | KS Kościerzyna 05.10.2019
14:00
26:36
(13:14)
IKA/19 WKPR Wesoła Warszawa | SPR Sambor Tczew 05.10.2019
17:00
21:28
(9:11)
IKA/20 MKS Karczew | MKS AZS UMCS Lublin 06.10.2019
16:00
19:19
(9:8)
IKA/21 SMS ZPRP II Płock | UKS Varsovia Warszawa 05.10.2019
17:30
24:26
(11:20)
Kolejka 4
IKA/22 | UKS Varsovia Warszawa ..
 
 
IKA/23 MKS AZS UMCS Lublin | SMS ZPRP II Płock 13.10.2019
14:00
25:30
(13:14)
IKA/24 SPR Sambor Tczew | MKS Karczew 12.10.2019
16:00
32:18
(16:9)
IKA/25 KS Kościerzyna | WKPR Wesoła Warszawa 13.10.2019
15:00
30:23
(14:13)
IKA/26 ChKS PŁ | MTS Kwidzyn 13.10.2019
15:00
22:29
(11:15)
IKA/27 SMS ZPRP I Płock | AZS Uniwersytet Warszawski 12.10.2019
11:00
38:25
(18:16)
IKA/28 AZS-AWF Warszawa | MMKS Jutrzenka Płock 12.10.2019
17:30
31:34
(15:16)
Kolejka 5
IKA/29 MMKS Jutrzenka Płock | ..
 
 
IKA/30 AZS Uniwersytet Warszawski | AZS-AWF Warszawa 18.10.2019
18:30
19:34
(8:18)
IKA/31 MTS Kwidzyn | SMS ZPRP I Płock 19.10.2019
16:00
31:28
(13:14)
IKA/32 WKPR Wesoła Warszawa | ChKS PŁ 19.10.2019
17:00
33:24
(15:13)
IKA/33 MKS Karczew | KS Kościerzyna 20.10.2019
16:00
24:32
(12:13)
IKA/34 SMS ZPRP II Płock | SPR Sambor Tczew 19.10.2019
15:00
18:26
(6:11)
IKA/35 UKS Varsovia Warszawa | MKS AZS UMCS Lublin 19.10.2019
17:30
39:25
(22:13)
Kolejka 6
IKA/36 | MKS AZS UMCS Lublin ..
 
 
IKA/37 SPR Sambor Tczew | UKS Varsovia Warszawa 29.10.2019
18:00
28:29
(16:17)
IKA/38 KS Kościerzyna | SMS ZPRP II Płock 27.10.2019
16:00
32:26
(18:11)
IKA/39 ChKS PŁ | MKS Karczew 27.10.2019
18:30
21:20
(9:11)
IKA/40 SMS ZPRP I Płock | WKPR Wesoła Warszawa 13.11.2019
15:30
30:27
(16:16)
IKA/41 AZS-AWF Warszawa | MTS Kwidzyn 26.10.2019
17:30
30:25
(13:12)
IKA/42 MMKS Jutrzenka Płock | AZS Uniwersytet Warszawski 26.10.2019
18:00
41:25
(22:11)
Kolejka 7
IKA/43 AZS Uniwersytet Warszawski | ..
 
 
IKA/44 MTS Kwidzyn | MMKS Jutrzenka Płock 20.11.2019
19:30
25:30
(13:17)
IKA/45 WKPR Wesoła Warszawa | AZS-AWF Warszawa 30.10.2019
18:30
28:17
(15:10)
IKA/46 MKS Karczew | SMS ZPRP I Płock 06.11.2019
19:30
28:24
(16:12)
IKA/47 SMS ZPRP II Płock | ChKS PŁ 06.11.2019
18:00
45:20
(24:11)
IKA/48 UKS Varsovia Warszawa | KS Kościerzyna 06.11.2019
17:30
36:28
(20:9)
IKA/49 MKS AZS UMCS Lublin | SPR Sambor Tczew 24.11.2019
14:00
24:26
(14:15)
Kolejka 8
IKA/50 | SPR Sambor Tczew ..
 
 
IKA/51 KS Kościerzyna | MKS AZS UMCS Lublin 09.11.2019
14:30
32:22
(16:13)
IKA/52 ChKS PŁ | UKS Varsovia Warszawa 10.11.2019
18:00
15:31
(8:13)
IKA/53 SMS ZPRP I Płock | SMS ZPRP II Płock 09.11.2019
15:00
20:28
(10:13)
IKA/54 AZS-AWF Warszawa | MKS Karczew 09.11.2019
18:00
30:26
(17:13)
IKA/55 MMKS Jutrzenka Płock | WKPR Wesoła Warszawa 09.11.2019
16:00
24:19
(9:11)
IKA/56 AZS Uniwersytet Warszawski | MTS Kwidzyn 13.11.2019
18:30
28:31
(17:16)
Kolejka 9
IKA/57 MTS Kwidzyn | ..
 
 
IKA/58 WKPR Wesoła Warszawa | AZS Uniwersytet Warszawski 17.11.2019
12:00
33:19
(19:10)
IKA/59 MKS Karczew | MMKS Jutrzenka Płock 17.11.2019
16:00
25:27
(14:17)
IKA/60 SMS ZPRP II Płock | AZS-AWF Warszawa 13.11.2019
18:00
35:20
(18:9)
IKA/61 UKS Varsovia Warszawa | SMS ZPRP I Płock 23.11.2019
17:30
38:29
(18:16)
IKA/62 MKS AZS UMCS Lublin | ChKS PŁ 16.11.2019
17:00
21:13
(14:7)
IKA/63 SPR Sambor Tczew | KS Kościerzyna 16.11.2019
16:00
36:33
(16:14)
Kolejka 10
IKA/64 | KS Kościerzyna ..
 
 
IKA/65 ChKS PŁ | SPR Sambor Tczew 01.12.2019
18:00
18:28
(10:13)
IKA/66 SMS ZPRP I Płock | MKS AZS UMCS Lublin 30.11.2019
17:30
27:30
(13:12)
IKA/67 AZS-AWF Warszawa | UKS Varsovia Warszawa 27.11.2019
18:30
27:26
(15:11)
IKA/68 MMKS Jutrzenka Płock | SMS ZPRP II Płock 30.11.2019
16:00
24:25
(14:11)
IKA/69 AZS Uniwersytet Warszawski | MKS Karczew 30.11.2019
18:00
21:35
(8:18)
IKA/70 MTS Kwidzyn | WKPR Wesoła Warszawa 01.12.2019
14:00
27:24
(11:12)
Kolejka 11
IKA/71 WKPR Wesoła Warszawa | ..
 
 
IKA/72 MKS Karczew | MTS Kwidzyn 07.12.2019
17:30
25:29
(14:17)
IKA/73 SMS ZPRP II Płock | AZS Uniwersytet Warszawski 06.12.2019
19:30
41:19
(21:8)
IKA/74 UKS Varsovia Warszawa | MMKS Jutrzenka Płock 07.12.2019
17:30
35:22
(16:10)
IKA/75 MKS AZS UMCS Lublin | AZS-AWF Warszawa 08.12.2019
13:30
27:29
(15:14)
IKA/76 SPR Sambor Tczew | SMS ZPRP I Płock 07.12.2019
16:00
30:24
(14:14)
IKA/77 KS Kościerzyna | ChKS PŁ 07.12.2019
14:00
39:19
(18:12)
Kolejka 12
IKA/78 | ChKS PŁ ..
 
 
IKA/79 SMS ZPRP I Płock | KS Kościerzyna 11.12.2019
17:30
 
 
IKA/80 AZS-AWF Warszawa | SPR Sambor Tczew 11.12.2019
18:30
 
 
IKA/81 MMKS Jutrzenka Płock | MKS AZS UMCS Lublin 03.11.2019
14:00
28:24
(15:12)
IKA/82 AZS Uniwersytet Warszawski | UKS Varsovia Warszawa 11.12.2019
18:30
 
 
IKA/83 MTS Kwidzyn | SMS ZPRP II Płock 04.12.2019
19:00
23:32
(13:15)
IKA/84 WKPR Wesoła Warszawa | MKS Karczew 10.12.2019
19:30
23:22
(14:7)
Kolejka 13
IKA/85 MKS Karczew | ..
 
 
IKA/86 SMS ZPRP II Płock | WKPR Wesoła Warszawa 14.12.2019
17:30
 
 
IKA/87 UKS Varsovia Warszawa | MTS Kwidzyn 14.12.2019
17:30
 
 
IKA/88 MKS AZS UMCS Lublin | AZS Uniwersytet Warszawski 14.12.2019
15:30
 
 
IKA/89 SPR Sambor Tczew | MMKS Jutrzenka Płock 14.12.2019
16:00
 
 
IKA/90 KS Kościerzyna | AZS-AWF Warszawa 14.12.2019
14:00
 
 
IKA/91 ChKS PŁ | SMS ZPRP I Płock 14.12.2019
20:00
 
 
II runda
Kolejka 14
IKA/92 | SMS ZPRP I Płock ..
 
 
IKA/93 ChKS PŁ | AZS-AWF Warszawa ..
 
 
IKA/94 KS Kościerzyna | MMKS Jutrzenka Płock ..
 
 
IKA/95 SPR Sambor Tczew | AZS Uniwersytet Warszawski ..
 
 
IKA/96 MKS AZS UMCS Lublin | MTS Kwidzyn ..
 
 
IKA/97 UKS Varsovia Warszawa | WKPR Wesoła Warszawa 08.01.2020
18:30
 
 
IKA/98 SMS ZPRP II Płock | MKS Karczew ..
 
 
Kolejka 15
IKA/99 SMS ZPRP II Płock | ..
 
 
IKA/100 MKS Karczew | UKS Varsovia Warszawa ..
 
 
IKA/101 WKPR Wesoła Warszawa | MKS AZS UMCS Lublin ..
 
 
IKA/102 MTS Kwidzyn | SPR Sambor Tczew ..
 
 
IKA/103 AZS Uniwersytet Warszawski | KS Kościerzyna ..
 
 
IKA/104 MMKS Jutrzenka Płock | ChKS PŁ ..
 
 
IKA/105 AZS-AWF Warszawa | SMS ZPRP I Płock ..
 
 
Kolejka 16
IKA/106 | AZS-AWF Warszawa ..
 
 
IKA/107 SMS ZPRP I Płock | MMKS Jutrzenka Płock ..
 
 
IKA/108 ChKS PŁ | AZS Uniwersytet Warszawski ..
 
 
IKA/109 KS Kościerzyna | MTS Kwidzyn ..
 
 
IKA/110 SPR Sambor Tczew | WKPR Wesoła Warszawa ..
 
 
IKA/111 MKS AZS UMCS Lublin | MKS Karczew ..
 
 
IKA/112 UKS Varsovia Warszawa | SMS ZPRP II Płock ..
 
 
Kolejka 17
IKA/113 UKS Varsovia Warszawa | ..
 
 
IKA/114 SMS ZPRP II Płock | MKS AZS UMCS Lublin ..
 
 
IKA/115 MKS Karczew | SPR Sambor Tczew ..
 
 
IKA/116 WKPR Wesoła Warszawa | KS Kościerzyna ..
 
 
IKA/117 MTS Kwidzyn | ChKS PŁ ..
 
 
IKA/118 AZS Uniwersytet Warszawski | SMS ZPRP I Płock ..
 
 
IKA/119 MMKS Jutrzenka Płock | AZS-AWF Warszawa ..
 
 
Kolejka 18
IKA/120 | MMKS Jutrzenka Płock ..
 
 
IKA/121 AZS-AWF Warszawa | AZS Uniwersytet Warszawski ..
 
 
IKA/122 SMS ZPRP I Płock | MTS Kwidzyn ..
 
 
IKA/123 ChKS PŁ | WKPR Wesoła Warszawa ..
 
 
IKA/124 KS Kościerzyna | MKS Karczew ..
 
 
IKA/125 SPR Sambor Tczew | SMS ZPRP II Płock ..
 
 
IKA/126 MKS AZS UMCS Lublin | UKS Varsovia Warszawa ..
 
 
Kolejka 19
IKA/127 MKS AZS UMCS Lublin | ..
 
 
IKA/128 UKS Varsovia Warszawa | SPR Sambor Tczew ..
 
 
IKA/129 SMS ZPRP II Płock | KS Kościerzyna ..
 
 
IKA/130 MKS Karczew | ChKS PŁ ..
 
 
IKA/131 WKPR Wesoła Warszawa | SMS ZPRP I Płock ..
 
 
IKA/132 MTS Kwidzyn | AZS-AWF Warszawa ..
 
 
IKA/133 AZS Uniwersytet Warszawski | MMKS Jutrzenka Płock ..
 
 
Kolejka 20
IKA/134 | AZS Uniwersytet Warszawski ..
 
 
IKA/135 MMKS Jutrzenka Płock | MTS Kwidzyn ..
 
 
IKA/136 AZS-AWF Warszawa | WKPR Wesoła Warszawa ..
 
 
IKA/137 SMS ZPRP I Płock | MKS Karczew ..
 
 
IKA/138 ChKS PŁ | SMS ZPRP II Płock ..
 
 
IKA/139 KS Kościerzyna | UKS Varsovia Warszawa ..
 
 
IKA/140 SPR Sambor Tczew | MKS AZS UMCS Lublin ..
 
 
Kolejka 21
IKA/141 SPR Sambor Tczew | ..
 
 
IKA/142 MKS AZS UMCS Lublin | KS Kościerzyna ..
 
 
IKA/143 UKS Varsovia Warszawa | ChKS PŁ ..
 
 
IKA/144 SMS ZPRP II Płock | SMS ZPRP I Płock ..
 
 
IKA/145 MKS Karczew | AZS-AWF Warszawa ..
 
 
IKA/146 WKPR Wesoła Warszawa | MMKS Jutrzenka Płock ..
 
 
IKA/147 MTS Kwidzyn | AZS Uniwersytet Warszawski ..
 
 
Kolejka 22
IKA/148 | MTS Kwidzyn ..
 
 
IKA/149 AZS Uniwersytet Warszawski | WKPR Wesoła Warszawa ..
 
 
IKA/150 MMKS Jutrzenka Płock | MKS Karczew ..
 
 
IKA/151 AZS-AWF Warszawa | SMS ZPRP II Płock ..
 
 
IKA/152 SMS ZPRP I Płock | UKS Varsovia Warszawa ..
 
 
IKA/153 ChKS PŁ | MKS AZS UMCS Lublin ..
 
 
IKA/154 KS Kościerzyna | SPR Sambor Tczew ..
 
 
Kolejka 23
IKA/155 KS Kościerzyna | ..
 
 
IKA/156 SPR Sambor Tczew | ChKS PŁ ..
 
 
IKA/157 MKS AZS UMCS Lublin | SMS ZPRP I Płock ..
 
 
IKA/158 UKS Varsovia Warszawa | AZS-AWF Warszawa ..
 
 
IKA/159 SMS ZPRP II Płock | MMKS Jutrzenka Płock ..
 
 
IKA/160 MKS Karczew | AZS Uniwersytet Warszawski ..
 
 
IKA/161 WKPR Wesoła Warszawa | MTS Kwidzyn ..
 
 
Kolejka 24
IKA/162 | WKPR Wesoła Warszawa ..
 
 
IKA/163 MTS Kwidzyn | MKS Karczew ..
 
 
IKA/164 AZS Uniwersytet Warszawski | SMS ZPRP II Płock ..
 
 
IKA/165 MMKS Jutrzenka Płock | UKS Varsovia Warszawa ..
 
 
IKA/166 AZS-AWF Warszawa | MKS AZS UMCS Lublin ..
 
 
IKA/167 SMS ZPRP I Płock | SPR Sambor Tczew ..
 
 
IKA/168 ChKS PŁ | KS Kościerzyna ..
 
 
Kolejka 25
IKA/169 ChKS PŁ | ..
 
 
IKA/170 KS Kościerzyna | SMS ZPRP I Płock ..
 
 
IKA/171 SPR Sambor Tczew | AZS-AWF Warszawa ..
 
 
IKA/172 MKS AZS UMCS Lublin | MMKS Jutrzenka Płock ..
 
 
IKA/173 UKS Varsovia Warszawa | AZS Uniwersytet Warszawski ..
 
 
IKA/174 SMS ZPRP II Płock | MTS Kwidzyn ..
 
 
IKA/175 MKS Karczew | WKPR Wesoła Warszawa ..
 
 
Kolejka 26
IKA/176 | MKS Karczew ..
 
 
IKA/177 WKPR Wesoła Warszawa | SMS ZPRP II Płock ..
 
 
IKA/178 MTS Kwidzyn | UKS Varsovia Warszawa ..
 
 
IKA/179 AZS Uniwersytet Warszawski | MKS AZS UMCS Lublin ..
 
 
IKA/180 MMKS Jutrzenka Płock | SPR Sambor Tczew ..
 
 
IKA/181 AZS-AWF Warszawa | KS Kościerzyna ..
 
 
IKA/182 SMS ZPRP I Płock | ChKS PŁ ..
 
 



informacje

   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2019 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl