I Liga Kobiet Grupa A(K): KS Kościerzyna
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
MMKS Jutrzenka Płock | KS Kościerzyna 14.09.2019
16:00
23:42
(14:25)
KS Kościerzyna | AZS Uniwersytet Warszawski 21.09.2019
14:00
39:18
(23:9)
MTS Kwidzyn | KS Kościerzyna 05.10.2019
14:00
26:36
(13:14)
KS Kościerzyna | WKPR Wesoła Warszawa 13.10.2019
15:00
30:23
(14:13)
MKS Karczew | KS Kościerzyna 20.10.2019
16:00
24:32
(12:13)
KS Kościerzyna | SMS ZPRP II Płock 27.10.2019
16:00
32:26
(18:11)
UKS Varsovia Warszawa | KS Kościerzyna 06.11.2019
17:30
36:28
(20:9)
KS Kościerzyna | MKS AZS UMCS Lublin 09.11.2019
14:30
32:22
(16:13)
SPR Sambor Tczew | KS Kościerzyna 16.11.2019
16:00
36:33
(16:14)
KS Kościerzyna | ChKS PŁ 07.12.2019
14:00
39:19
(18:12)
SMS ZPRP I Płock | KS Kościerzyna 11.12.2019
17:30
26:34
(12:18)
KS Kościerzyna | AZS-AWF Warszawa 14.12.2019
14:00
36:30
(18:13)
KS Kościerzyna | MMKS Jutrzenka Płock 04.01.2020
15:00
37:33
(21:13)
AZS Uniwersytet Warszawski | KS Kościerzyna 25.01.2020
16:00
23:46
(13:21)
KS Kościerzyna | MTS Kwidzyn 18.01.2020
15:00
36:36
(17:17)
WKPR Wesoła Warszawa | KS Kościerzyna 01.02.2020
17:00
17:26
(7:10)
KS Kościerzyna | MKS Karczew 15.02.2020
15:00
38:23
(20:9)
SMS ZPRP II Płock | KS Kościerzyna 01.03.2020
15:00
23:35
(15:19)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 SPR Sambor Tczew 48 18 16 2 0 0 576:410
2 UKS Varsovia Warszawa 47 18 16 2 1 0 645:431
3 KS Kościerzyna 46 18 15 3 0 1 631:464
4 MMKS Jutrzenka Płock 39 17 13 4 0 0 509:470
5 SMS ZPRP II Płock 34 17 11 6 0 1 515:427
6 AZS-AWF Warszawa 33 17 11 6 0 0 483:467
7 MTS Kwidzyn 23 18 8 10 1 0 501:546
8 MKS AZS UMCS Lublin 19 17 6 11 0 1 434:462
9 WKPR Wesoła Warszawa 18 18 6 12 0 0 446:487
10 SMS ZPRP I Płock 15 17 5 12 0 0 472:521
11 ChKS PŁ 12 18 4 14 0 0 403:524
12 MKS Karczew 11 18 4 14 1 0 432:520
13 AZS Uniwersytet Warszawski 0 19 0 19 0 0 400:718
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
11 BELTER Justyna Skrzydłowy
16 BIELAK Aleksandra Bramkarz
96 FESDORF Natalia Skrzydłowy
10 GĘDŁEK Joanna Rozgrywający
7 JAGIEŁŁO Klaudia Skrzydłowy
12 KORDUNOWSKA-LUPA Agnieszka Bramkarz
13 KUCHARSKA Paulina Rozgrywający
9 MOSKAL Żaneta Skrzydłowy
17 PISKOROWSKA Martyna Skrzydłowy
24 SOMIONKA Daria Obrotowy
15 WASAK Paulina Rozgrywający
5 WTULICH Julia Skrzydłowy
66 ZAWALICH Amelia Skrzydłowy
33 ZEGARLICKA Katarzyna Rozgrywający
   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl