Łódzka Liga Juniorów (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 UKS Anilana I Łódź 18 6 6 0 0 0 251:127
2 UKS Anilana II Łódź 12 6 4 2 0 0 180:179
3 UKS Anilana III Łódź 6 6 2 4 0 0 143:173
4 MKS Piotrkowianin 0 6 0 6 0 0 141:236
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I RUNDA
Kolejka 1
E/JM/1 UKS Anilana I Łódź | UKS Anilana II Łódź 15.10.2019
09:30
39:20
(14:12)
E/JM/2 MKS Piotrkowianin | UKS Anilana III Łódź 20.10.2019
10:30
27:33
(16:19)
Kolejka 2
E/JM/3 UKS Anilana II Łódź | UKS Anilana III Łódź 24.10.2019
08:00
26:25
(13:10)
E/JM/4 UKS Anilana I Łódź | MKS Piotrkowianin 10.11.2019
15:00
51:21
(24:12)
Kolejka 3
E/JM/5 MKS Piotrkowianin | UKS Anilana II Łódź 17.11.2019
10:30
25:41
(12:21)
E/JM/6 UKS Anilana III Łódź | UKS Anilana I Łódź 15.11.2019
09:00
20:33
(11:16)
II RUNDA
Kolejka 4
E/JM/7 UKS Anilana II Łódź | UKS Anilana I Łódź 03.12.2019
09:30
21:44
(10:23)
E/JM/8 UKS Anilana III Łódź | MKS Piotrkowianin 24.11.2019
10:30
24:18
(9:8)
Kolejka 5
E/JM/9 UKS Anilana III Łódź | UKS Anilana II Łódź 05.12.2019
08:00
20:27
(8:13)
E/JM/10 MKS Piotrkowianin | UKS Anilana I Łódź 08.12.2019
13:00
24:42
(8:18)
Kolejka 6
E/JM/11 UKS Anilana II Łódź | MKS Piotrkowianin 15.12.2019
14:00
45:26
(24:11)
E/JM/12 UKS Anilana I Łódź | UKS Anilana III Łódź 13.12.2019
08:30
42:21
(20:9)



informacje

TERMINARZ:
- zakończenie rozgrywek okregowych do 19.01.2020r
- 1/16 finałów Mistrzostw Polski Juniorów 31.01-02.02.2020r (32 zespoły)
- 1/8 finałów Mistrzostw Polski Juniorów 14-16.02.2020r (16 zespołów)
- 1/4 finałów Mistrzostw Polski Juniorów 28.02-01.03.2020r (8 zespołów)
- Finał Mistrzostw Polski Juniorów 13-14.03.2020r (4 zespoły)

 

1/4 MISTRZOSTW POLSKI

Grupa M
organizator – Orlen Wisła Płock
terminarz meczów i wyniki:
28.02.2020r. (piątek)
17:15 - UKS Anilana I Łódź - PGE VIVE Kielce   33:30 (19:13)
19:15 - Orlen Wisła Płock - MKS MOS Wrocław   39:28 (17:17)

29.02.2020r. (sobota)
10:00 - MKS MOS Wrocław - UKS Anilana I Łódź  23:32 (11:18)
12:00 - Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce    20:24 (11:10)

01.03.2020r. (niedziela)
10:30 - PGE VIVE Kielce - MKS MOS Wrocław  33:21 (17:11)
12:30 - Orlen Wisła Płock - UKS Anilana I Łódź  36:35 (16:19)

Tabela: 
 P_Zd
B_Zd
B_st
1.
 UKS Anilana I Łódź 6100
89
2. PGE VIVE Kielce 687
74
3. Orlen Wisła Płock
695
87
4. MKS MOS Wrocław
 072
104

 

1/8 MISTRZOSTW POLSKI

Grupa I
organizator – UKS Anilana

terminarz meczów i wyniki:
14.02.2020r. (piątek)
16:00 - KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Poznań   30:26 (12:15)
18:00 - UKS Anilana I Łódź - SPR Energa Wybrzeże III   35:28 (20:12)

15.02.2020r. (sobota)
10:00 - SPR Energa Wybrzeże III - KS Szczypiorniak Olsztyn  31:28 (17:15)
12:00 - UKS Anilana I Łódź - MKS Poznań    37:19 (22:6)

16.02.2020r. (niedziela)
10:00 - MKS Poznań - SPR Energa Wybrzeże III  25:39 (13:20)
12:00 - UKS Anilana I Łódź - KS Szczypiorniak Olsztyn 37:32 (20:12)

Tabela: 
 P_Zd
B_Zd
B_st
1.
 UKS Anilana I Łódź9
10979
2. SPR Energa Wybrzeże III
6
9888
3. KS Szczypiorniak Olsztyn3
9094
4. MKS Poznań
0
70106

 

1/16 MISTRZOSTW POLSKI 

Grupa B
organizator – Gwardia Opole

terminarz meczów i wyniki:
31.01.2020r. (piątek)
16:00 - UKS Anilana I Łódź - UMKS-PMOS Chrzanów   40:28 (18:11)
18:00 - Gwardia I Opole - SPR Wisła Sandomierz   24:23 (13:13)

01.02.2020r. (sobota)
10:00 - SPR Wisła Sandomierz - UKS Anilana I Łódź  18:36 (10:17)
12:00 - Gwardia I Opole - UMKS-PMOS Chrzanów    38:29 (17:11)

02.02.2020r. (niedziela)
10:00 - UMKS-PMOS Chrzanów - SPR Wisła Sandomierz  24:24 (13:8) k: 4:5
12:00 - Gwardia I Opole - UKS Anilana I Łódź 26:45 (12:25)

Tabela: 
 P_Zd
B_Zd
B_st
1.
 UKS Anilana I Łódź9
121
72
2. Gwardia I Opole688
97
3. SPR Wisła Sandomierz2
65
84
4. UMKS-PMOS Chrzanów1
81
102

 

Grupa G
organizator – MKS Kusy Szczecin

terminarz meczów i wyniki:
31.01.2020r. (piątek)
15:00 - Energa Wybrzeże IV Gdańsk - UKS Anilana II Łódź   33:25 (15:11)
17:00 - MKS Kusy I Szczecin - MKS MOS I Wrocław   29:45 (16:28)

01.02.2020r. (sobota)
10:00 - MKS MOS I Wrocław - Energa Wybrzeże IV Gdańsk  25:31 (12:20)
12:00 - MKS Kusy I Szczecin - UKS Anilana II Łódź    22:21 (10:13)

02.02.2020r. (niedziela)
09:00 - UKS Anilana II Łódź - MKS MOS I Wrocław  30:36 (15:18)
11:00 - MKS Kusy I Szczecin - Energa Wybrzeże IV Gdańsk 23:31 (9:19)

Tabela: 
 P_Zd
B_Zd
B_st
1.
 Energa Wybrzeże IV Gdańsk9
95
73
2. MKS MOS I Wrocław6
106
90
3. KS Kusy I Szczecin374
97
4. UKS Anilana II Łódź076
91

 

   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl