II liga Mężczyzn gr. III F (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 KS Uniwersytet Radom 23 9 8 1 1 0 269:234
2 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 18 9 6 3 0 0 266:244
3 Pabiks IMPACT Pabianice 16 9 5 4 0 1 268:240
4 UKS Olimpia Biała Podlaska 15 9 5 4 0 0 270:242
5 Enea Orlęta Zwoleń 15 9 5 4 0 0 260:283
6 SPR ROKiS Radzymin 9 8 3 5 0 0 209:222
7 UMKS Trójka Ostrołęka 6 9 2 7 0 0 240:293
8 Warszawianka Warszawa 3 8 1 7 0 0 203:227
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
runda I
zaliczone mecze
IIM3F/0 UKS Olimpia Biała Podlaska | UMKS Trójka Ostrołęka ..
39:22
(16:9)
IIM3F/0 SPR ROKiS Radzymin | UMKS Trójka Ostrołęka ..
29:23
(14:11)
IIM3F/0 SPR ROKiS Radzymin | UKS Olimpia Biała Podlaska ..
32:27
(19:12)
IIM3F/0 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | UMKS Trójka Ostrołęka ..
32:28
(15:14)
IIM3F/0 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | UKS Olimpia Biała Podlaska ..
34:31
(16:18)
IIM3F/0 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR ROKiS Radzymin ..
33:22
(13:11)
IIM3F/0 Pabiks IMPACT Pabianice | Warszawianka Warszawa ..
32:27
(11:16)
IIM3F/0 Enea Orlęta Zwoleń | Warszawianka Warszawa ..
29:27
(16:10)
IIM3F/0 Enea Orlęta Zwoleń | Pabiks IMPACT Pabianice ..
26:39
(13:18)
IIM3F/0 KS Uniwersytet Radom | Warszawianka Warszawa ..
30:28
(14:15)
IIM3F/0 KS Uniwersytet Radom | Pabiks IMPACT Pabianice ..
27:24
(12:12)
IIM3F/0 KS Uniwersytet Radom | Enea Orlęta Zwoleń ..
33:27
(15:14)
Kolejka 1
IIM3F/1 UMKS Trójka Ostrołęka | KS Uniwersytet Radom 01.02.2020
19:15
23:35
(10:19)
IIM3F/2 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Warszawianka Warszawa 25.01.2020
18:00
20:29
(9:15)
IIM3F/3 SPR ROKiS Radzymin | Pabiks IMPACT Pabianice 01.02.2020
18:00
23:28
(13:14)
IIM3F/4 UKS Olimpia Biała Podlaska | Enea Orlęta Zwoleń 26.01.2020
16:00
43:28
(15:15)
Kolejka 2
IIM3F/5 KS Uniwersytet Radom | SPR ROKiS Radzymin 08.02.2020
19:15
36:29
(20:14)
IIM3F/6 Enea Orlęta Zwoleń | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 09.02.2020
15:00
30:33
(13:18)
IIM3F/7 Pabiks IMPACT Pabianice | UMKS Trójka Ostrołęka 08.02.2020
19:30
41:30
(19:14)
IIM3F/8 Warszawianka Warszawa | UKS Olimpia Biała Podlaska 08.02.2020
11:30
24:25
(13:11)
Kolejka 3
IIM3F/9 UKS Olimpia Biała Podlaska | KS Uniwersytet Radom 22.02.2020
11:00
29:30
(15:16)
IIM3F/10 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Pabiks IMPACT Pabianice 22.02.2020
18:00
30:19
(14:12)
IIM3F/11 UMKS Trójka Ostrołęka | Enea Orlęta Zwoleń 22.02.2020
18:00
31:32
(18:15)
IIM3F/12 SPR ROKiS Radzymin | Warszawianka Warszawa 23.02.2020
15:00
 
 
Kolejka 4
IIM3F/13 KS Uniwersytet Radom | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka ..
 
 
IIM3F/14 Enea Orlęta Zwoleń | SPR ROKiS Radzymin ..
 
 
IIM3F/15 Pabiks IMPACT Pabianice | UKS Olimpia Biała Podlaska ..
 
 
IIM3F/16 Warszawianka Warszawa | UMKS Trójka Ostrołęka ..
 
 
runda II
zaliczone mecze
IIM3F/0 Enea Orlęta Zwoleń | KS Uniwersytet Radom ..
26:23
(12:12)
IIM3F/0 Pabiks IMPACT Pabianice | KS Uniwersytet Radom ..
25:25
(11:13)
IIM3F/0 Warszawianka Warszawa | KS Uniwersytet Radom ..
23:30
(14:15)
IIM3F/0 Pabiks IMPACT Pabianice | Enea Orlęta Zwoleń ..
29:32
(12:19)
IIM3F/0 Warszawianka Warszawa | Enea Orlęta Zwoleń ..
25:30
(13:13)
IIM3F/0 Warszawianka Warszawa | Pabiks IMPACT Pabianice ..
20:31
(9:18)
IIM3F/0 SPR ROKiS Radzymin | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka ..
27:28
(14:13)
IIM3F/0 UKS Olimpia Biała Podlaska | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka ..
28:27
(14:12)
IIM3F/0 UMKS Trójka Ostrołęka | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka ..
30:29
(14:14)
IIM3F/0 UKS Olimpia Biała Podlaska | SPR ROKiS Radzymin ..
19:20
(11:10)
IIM3F/0 UMKS Trójka Ostrołęka | SPR ROKiS Radzymin ..
28:27
(14:11)
IIM3F/0 UMKS Trójka Ostrołęka | UKS Olimpia Biała Podlaska ..
25:29
(14:14)
Kolejka 5
IIM3F/17 KS Uniwersytet Radom | UMKS Trójka Ostrołęka ..
 
 
IIM3F/18 Warszawianka Warszawa | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka ..
 
 
IIM3F/19 Pabiks IMPACT Pabianice | SPR ROKiS Radzymin ..
 
 
IIM3F/20 Enea Orlęta Zwoleń | UKS Olimpia Biała Podlaska ..
 
 
Kolejka 6
IIM3F/21 SPR ROKiS Radzymin | KS Uniwersytet Radom 21.03.2020
18:00
 
 
IIM3F/22 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | Enea Orlęta Zwoleń ..
 
 
IIM3F/23 UMKS Trójka Ostrołęka | Pabiks IMPACT Pabianice ..
 
 
IIM3F/24 UKS Olimpia Biała Podlaska | Warszawianka Warszawa ..
 
 
Kolejka 7
IIM3F/25 KS Uniwersytet Radom | UKS Olimpia Biała Podlaska ..
 
 
IIM3F/26 Pabiks IMPACT Pabianice | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka ..
 
 
IIM3F/27 Enea Orlęta Zwoleń | UMKS Trójka Ostrołęka ..
 
 
IIM3F/28 Warszawianka Warszawa | SPR ROKiS Radzymin ..
 
 
Kolejka 8
IIM3F/29 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | KS Uniwersytet Radom ..
 
 
IIM3F/30 SPR ROKiS Radzymin | Enea Orlęta Zwoleń 05.04.2020
16:00
 
 
IIM3F/31 UKS Olimpia Biała Podlaska | Pabiks IMPACT Pabianice ..
 
 
IIM3F/32 UMKS Trójka Ostrołęka | Warszawianka Warszawa ..
 
 



informacje

   administracja   poczta  lodzkizpr wykorzystuje cookies rodo w lodzkizpr ©2015-2020 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl