Łódzka Liga Juniorek Młodszych (K)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 MKS Piotrcovia I Piotrków Tryb. 18 6 6 0 0 0 196:98
2 ChKS Łódź 11 6 4 2 1 0 155:133
3 MKS Piotrcovia II Piotrków Tryb. 5 6 1 5 0 2 128:159
4 ChKS II Łódź 2 6 1 5 1 0 101:190
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I RUNDA
Kolejka 1
E/JmK/1 MKS Piotrcovia I Piotrków Tryb. | ChKS II Łódź 05.11.2017
09:15
34:15
(18:6)
E/JmK/2 MKS Piotrcovia II Piotrków Tryb. | ChKS Łódź 05.11.2017
10:45
19:20
(9:8)
Kolejka 2
E/JmK/3 ChKS II Łódź | ChKS Łódź 26.11.2017
17:45
16:37
(10:17)
E/JmK/4 MKS Piotrcovia I Piotrków Tryb. | MKS Piotrcovia II Piotrków Tryb. 01.12.2017
15:45
32:19
(16:8)
Kolejka 3
E/JmK/5 MKS Piotrcovia II Piotrków Tryb. | ChKS II Łódź 09.12.2017
16:15
17:17
(7:7)
E/JmK/6 ChKS Łódź | MKS Piotrcovia I Piotrków Tryb. 09.12.2017
14:30
17:28
(10:14)
II RUNDA
Kolejka 4
E/JmK/7 ChKS II Łódź | MKS Piotrcovia I Piotrków Tryb. 17.02.2018
16:30
10:27
(6:14)
E/JmK/8 ChKS Łódź | MKS Piotrcovia II Piotrków Tryb. 17.02.2018
18:15
21:21
(6:12)
Kolejka 5
E/JmK/9 ChKS Łódź | ChKS II Łódź 24.02.2018
17:00
40:18
(18:8)
E/JmK/10 MKS Piotrcovia II Piotrków Tryb. | MKS Piotrcovia I Piotrków Tryb. 23.02.2018
15:45
17:44
(10:18)
Kolejka 6
E/JmK/11 ChKS II Łódź | MKS Piotrcovia II Piotrków Tryb. 10.03.2018
10:00
25:35
(9:15)
E/JmK/12 MKS Piotrcovia I Piotrków Tryb. | ChKS Łódź 10.03.2018
11:45
31:20
(18:8)



informacje

Terminy rozgrywek szczebla centralnego Juniorek Młodszych:
- zakończenie rozgrywek w województwie do dnia 18.03.2018r.
- 1/16 Mistrzostw Polski: 06-08.04.2018r. (32 zespoły)
- 1/8 Mistrzostw Polski: 20-22.04.2018r. (16 zespołów)
- 1/4 Mistrzostw Polski: 04-06.05.2018r. (8 zespołów)
- finał Mistrzostw Polski 18-19.05.2018r. (4 zespoły)

1/16 MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH
Grupa C
organizator – UKS „Czarni” Żagań
terminarz meczy i wyniki:
06.04.2018r. (piątek)
16:00 - MKS PR Gniezno - UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno   24:22 (13:8)
18:15 - UKS „Czarni” Żagań - CHKS Łódź   22:13 (13:8)

07.04.2018r. (sobota)
10:00 - CHKS Łódź - MKS PR Gniezno  21:37  (12:18)
12:00 - UKS „Czarni” Żagań - UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno  18:31 (8:16)

08.04.2018r. (niedziela)
10:00 - UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno - CHKS Łódź  34:23 (19:12)
12:00 - UKS „Czarni” Żagań - MKS PR Gniezno 20:36 (9:15)

  Tabela P_Zd B_Zd B_St
 1 MKS PR Gniezno  9 97 63
 2 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 6 87 65
 3 UKS „Czarni” Żagań 3 60 60
 4 ChKS Łódź 0 57 93


Grupa G
organizator – MKS Brodnica
terminarz meczy i wyniki:
06.04.2018r. (piątek)
16:30 - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - MKS Kusy Szczecin   34:38 (16:22)
18:30 - MKS Brodnica - UKS „Bukowia” Buk   21:25 (10:7)

07.04.2018r. (sobota)
16:00 - UKS „Bukowia” Buk - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski  20:22  (10:14)
18:00 - MKS Brodnica - MKS Kusy Szczecin   22:21 (13:12)

08.04.2018r. (niedziela)
09:30 - MKS Kusy Szczecin - UKS „Bukowia” Buk  26:14 (11:9)
11:30 - MKS Brodnica - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 35:28 (20:14)

  Tabela P_Zd B_Zd B_St
 1 MKS Brodnica 6
78
74
 2 MKS Kusy Szczecin6
85
70
 3 MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski3
84
93
 4 UKS „Bukowia” Buk3
59
69

   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl