Łódzka Liga Juniorów (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 UKS Anilana I Łódź 24 8 8 0 0 0 309:212
2 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 15 8 5 3 0 0 248:198
3 UKS Anilana II Łódź 12 8 4 4 0 0 259:272
4 MKS Wieluń 9 8 3 5 0 0 241:240
5 ChKS Łódź 0 8 0 8 0 0 155:290
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I RUNDA
Kolejka 1
E/JM/1 MKS Wieluń | ..
 
 
E/JM/2 UKS Anilana I Łódź | ChKS Łódź 22.10.2017
11:00
40:13
(23:7)
E/JM/3 UKS Anilana II Łódź | UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 22.10.2017
13:00
32:37
(17:15)
Kolejka 2
E/JM/4 | UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki ..
 
 
E/JM/5 ChKS Łódź | UKS Anilana II Łódź 29.10.2017
11:00
23:37
(15:21)
E/JM/6 MKS Wieluń | UKS Anilana I Łódź 29.10.2017
12:30
27:31
(13:17)
Kolejka 3
E/JM/7 UKS Anilana I Łódź | ..
 
 
E/JM/8 UKS Anilana II Łódź | MKS Wieluń 05.11.2017
10:00
30:28
(11:15)
E/JM/9 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki | ChKS Łódź 05.11.2017
12:30
30:14
(15:9)
Kolejka 4
E/JM/10 | ChKS Łódź ..
 
 
E/JM/11 MKS Wieluń | UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 12.11.2017
16:00
26:25
(14:11)
E/JM/12 UKS Anilana I Łódź | UKS Anilana II Łódź 17.11.2017
15:00
43:30
(22:17)
Kolejka 5
E/JM/13 UKS Anilana II Łódź | ..
 
 
E/JM/14 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki | UKS Anilana I Łódź 13.12.2017
16:45
33:35
(14:17)
E/JM/15 ChKS Łódź | MKS Wieluń 19.11.2017
17:45
17:43
(8:21)
II RUNDA
Kolejka 6
E/JM/16 | MKS Wieluń ..
 
 
E/JM/17 ChKS Łódź | UKS Anilana I Łódź 26.11.2017
16:15
13:36
(6:22)
E/JM/18 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki | UKS Anilana II Łódź 06.01.2018
11:00
34:22
(16:10)
Kolejka 7
E/JM/19 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki | ..
 
 
E/JM/20 UKS Anilana II Łódź | ChKS Łódź 03.12.2017
10:30
30:26
(15:13)
E/JM/21 UKS Anilana I Łódź | MKS Wieluń 03.12.2017
12:30
47:29
(22:11)
Kolejka 8
E/JM/22 | UKS Anilana I Łódź ..
 
 
E/JM/23 MKS Wieluń | UKS Anilana II Łódź 10.12.2017
16:00
31:33
(19:17)
E/JM/24 ChKS Łódź | UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 10.12.2017
14:45
23:36
(8:19)
Kolejka 9
E/JM/25 ChKS Łódź | ..
 
 
E/JM/26 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki | MKS Wieluń 17.12.2017
12:30
31:19
(18:6)
E/JM/27 UKS Anilana II Łódź | UKS Anilana I Łódź 17.12.2017
12:30
45:50
(20:23)
Kolejka 10
E/JM/28 | UKS Anilana II Łódź ..
 
 
E/JM/29 UKS Anilana I Łódź | UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 14.01.2018
10:30
27:22
(13:10)
E/JM/30 MKS Wieluń | ChKS Łódź 14.01.2018
12:15
38:26
(20:15)



informacje

Terminy rozgrywek szczebla centralnego Juniorów:
- zakończenie rozgrywek w województwie do dnia 21.01.2018r.
- 1/16 Mistrzostw Polski: 02-04.02.2018r. (32 zespoły)
- 1/8 Mistrzostw Polski: 16-18.02.2018r. (16 zespołów)
- 1/4 Mistrzostw Polski: 02-04.03.2018r. (8 zespołów)
- finał Mistrzostw Polski 16-17.03.2018r. (4 zespoły)

1/16 MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW
Grupa A
organizator – SPR Górnik Zabrze
terminarz meczy i wyniki:
02.02.2018r. (piątek)
16:00 - UKS Anilana Łódź - MKS CKS-SMS Szczecin   40:18 (21:5)
18:00 - SPR Górnik Zabrze - MSPR “Siódemka-Miedź” II Legnica   29:33 (14:19)

03.02.2018r. (sobota)
10:30 - MSPR “Siódemka-Miedź” II Legnica - UKS Anilana Łódź  37:44  (17:24)
14:30 - SPR Górnik Zabrze - MKS CKS-SMS Szczecin   31:25 (18:8)

04.02.2018r. (niedziela)
10:00 - MKS CKS SMS Szczecin - MSPR “Siódemka-Miedź” II Legnica  30:36 (16:15)
12:00 - SPR Górnik Zabrze - UKS Anilana Łódź 29:39 (11:18)

  Tabela pkt b-zd b-st
 1 UKS Anilana Łódź 9 123 84
 2 MSPR “Siódemka-Miedź” II Legnica 6 106 103
 3 SPR Górnik Zabrze 3 89 97
 4 MKS CKS-SMS Szczecin 0 73 107


Grupa E
organizator – MSPR „Siódemka-Miedź” Legnica
terminarz meczy i wyniki:
02.02.2018r. (piątek)
16:00 - Gwardia Opole - MKS Wieluń   39:28 (20:14)
18:00 - MSPR “Siódemka-Miedź” II Legnica - SPR Wybrzeże I Gdańsk   40:26 (21:11)

03.02.2018r. (sobota)
10:00 - SPR Wybrzeże I Gdańsk - Gwardia Opole  30:29  (18:17)
12:00 - MSPR “Siódemka-Miedź” Legnica - MKS Wieluń   43:21 (23:7)

04.02.2018r. (niedziela)
10:00 - MKS Wieluń - SPR Wybrzeże I Gdańsk   24:33 (14:16)
12:00 - MSPR “Siódemka-Miedź” II Legnica - Gwardia Opole 40:21 (20:8)

  Tabela pkt b-zd

 b-st

 1 MSPR “Siódemka-Miedź” II Legnica 9 123 68
 2 SPR Wybrzeże I Gdańsk 6 89 93
 3 Gwardia Opole 3 89 98
 4 MKS Wieluń 0 73 115


1/8 MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW
Grupa I
organizator – PGE VIVE Kielce
terminarz meczy i wyniki:
16.02.2018r. (piątek)
16:00 - UKS Anilana Łódź - ŚKPR Świdnica   37:28 (20:19)
18:00 - PGE VIVE Kielce - SKS Kusy Kraków   31:35 (14:15)

17.02.2018r. (sobota)
10:00 - SKS Kusy Kraków - UKS Anilana Łódź  42:38  (22:22)
12:00 - PGE VIVE Kielce - ŚKPR Świdnica   40:29 (17:11)

18.02.2018r. (niedziela)
10:00 - ŚKPR Świdnica - SKS Kusy Kraków    34:36 (16:16)
12:00 - PGE VIVE Kielce - UKS Anilana Łódź    39:32 (17:13)

  Tabela
 pkt b-zd
 b-st
 1
 SKS Kusy Kraków 9 113 103
 2 PGE VIVE Kielce 6 110 96
 3 UKS Anilana Łódź 3 107 109
 4 ŚKPR Świdnica 0 91 113

 

   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl