Łódzka Liga Juniorów Młodszych (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 UKS Anilana I Łódź 24 8 8 0 0 0 303:153
2 ChKS Łódź 18 8 6 2 0 0 236:194
3 UKS Anilana II Łódź 9 8 3 5 0 0 165:212
4 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 5 8 2 6 1 0 173:241
5 MKS Piotrkowianin 4 8 1 7 0 1 155:232
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I RUNDA
Kolejka 1
E/JmM/1 MKS Piotrkowianin | ..
 
 
E/JmM/2 ChKS Łódź | UKS Anilana I Łódź 21.10.2017
15:00
19:33
(10:16)
E/JmM/3 UKS Anilana II Łódź | UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 21.10.2017
12:30
21:19
(10:9)
Kolejka 2
E/JmM/4 | UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki ..
 
 
E/JmM/5 UKS Anilana I Łódź | UKS Anilana II Łódź 28.10.2017
12:30
28:17
(14:9)
E/JmM/6 MKS Piotrkowianin | ChKS Łódź 28.10.2017
10:00
17:26
(7:13)
Kolejka 3
E/JmM/7 ChKS Łódź | ..
 
 
E/JmM/8 UKS Anilana II Łódź | MKS Piotrkowianin 04.11.2017
10:00
14:15
(5:9)
E/JmM/9 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki | UKS Anilana I Łódź 04.11.2017
11:00
22:41
(8:20)
Kolejka 4
E/JmM/10 | UKS Anilana I Łódź ..
 
 
E/JmM/11 MKS Piotrkowianin | UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 19.11.2017
13:00
28:28
(14:10)
E/JmM/12 ChKS Łódź | UKS Anilana II Łódź 21.11.2017
15:15
35:18
(18:7)
Kolejka 5
E/JmM/13 UKS Anilana II Łódź | ..
 
 
E/JmM/14 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki | ChKS Łódź 09.12.2017
11:00
22:41
(9:20)
E/JmM/15 UKS Anilana I Łódź | MKS Piotrkowianin 09.12.2017
11:00
32:16
(17:10)
II RUNDA
Kolejka 6
E/JmM/16 | MKS Piotrkowianin ..
 
 
E/JmM/17 UKS Anilana I Łódź | ChKS Łódź 13.01.2018
10:00
41:17
(19:7)
E/JmM/18 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki | UKS Anilana II Łódź 13.01.2018
00:00
19:23
(6:14)
Kolejka 7
E/JmM/19 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki | ..
 
 
E/JmM/20 UKS Anilana II Łódź | UKS Anilana I Łódź 20.01.2018
10:00
21:44
(12:22)
E/JmM/21 ChKS Łódź | MKS Piotrkowianin 20.01.2018
11:00
35:17
(18:9)
Kolejka 8
E/JmM/22 | ChKS Łódź ..
 
 
E/JmM/23 MKS Piotrkowianin | UKS Anilana II Łódź 24.02.2018
14:00
20:28
(9:17)
E/JmM/24 UKS Anilana I Łódź | UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 07.03.2018
16:30
38:17
(19:7)
Kolejka 9
E/JmM/25 UKS Anilana I Łódź | ..
 
 
E/JmM/26 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki | MKS Piotrkowianin 03.03.2018
14:00
23:18
(7:10)
E/JmM/27 UKS Anilana II Łódź | ChKS Łódź 07.03.2018
15:00
23:32
(7:18)
Kolejka 10
E/JmM/28 | UKS Anilana II Łódź ..
 
 
E/JmM/29 ChKS Łódź | UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 17.03.2018
11:00
31:23
(13:9)
E/JmM/30 MKS Piotrkowianin | UKS Anilana I Łódź 18.03.2018
12:30
24:46
(13:21)



informacje

Terminy rozgrywek szczebla centralnego Juniorów Młodszych:
- zakończenie rozgrywek w województwie do dnia 25.03.2018r.
- 1/16 Mistrzostw Polski: 13-15.04.2018r. (32 zespoły)
- 1/8 Mistrzostw Polski: 27-29.04.2018r. (16 zespołów)
- 1/4 Mistrzostw Polski: 11-13.05.2018r. (8 zespołów)
- finał Mistrzostw Polski 25-26.05.2018r. (4 zespoły)


1/16 MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH
Grupa B
organizator – UKS Anilana
terminarz meczy i wyniki:
13.04.2018r. (piątek)
16:00 - KS “Szczypiorniak” Olsztyn II - SPR „Wybrzeże” III Gdańsk   28:23 (15:12)
18:00 - UKS Anilana Łódź - MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec   45:28 (25:14)

14.04.2018r. (sobota)
11:30 - MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - KS “Szczypiorniak” Olsztyn II  18:32 (10:18)

9:30 - UKS Anilana Łódź - SPR „Wybrzeże” III Gdańsk  36:27 (18:12)

15.04.2018r. (niedziela)
9:30 - SPR „Wybrzeże” III Gdańsk - MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec  37:16 (20:5)
11:30 - UKS Anilana Łódź - KS “Szczypiorniak” Olsztyn II 31:21 (19:9)

  Tabela P_Zd B_Zd B_St
 1 UKS Anilana Łódź 9 112 76
 2 KS “Szczypiorniak” Olsztyn II 6 81 72
 3 SPR „Wybrzeże” III Gdańsk 3 87 80
 4 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 0 62 114


Grupa G
organizator – SPR „Wybrzeże” II Gdańsk
terminarz meczy i wyniki:
13.04.2018r. (piątek)
16:00 - MKS Henri Lloyd Brodnica - ChKS Łódź   29:25  (13:10)
18:00 - SPR „Wybrzeże” II Gdańsk - UKS Szczypiorniak Zielona Góra   39:15 (22:10)

14.04.2018r. (sobota)
14:00 - UKS Szczypiorniak Zielona Góra - MKS Henri Lloyd Brodnica  16:22  (5:13)
16:00 - SPR „Wybrzeże” II Gdańsk - ChKS Łódź   40:20 (18:10)

15.04.2018r. (niedziela)
11:00 - ChKS Łódź - UKS Szczypiorniak Zielona Góra 26:22 (18:9)
13:00 - SPR „Wybrzeże” II Gdańsk - MKS Henri Lloyd Brodnica 26:24 (16:12)

  Tabela P_Zd B_Zd B_St
 1 SPR „Wybrzeże” II Gdańsk 9 105
 59
 2 MKS Henri Lloyd Brodnica 6 75 67
 3 ChKS Łódź 3 71 91
 4 UKS Szczypiorniak Zielona Góra 0 53 87


1/8 MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH
Grupa
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl