Łódzka Liga Młodzików Gr. A (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 MKS PMDKiS Wieluń I 30 10 10 0 0 0 306:155
2 UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki 24 10 8 2 0 0 273:177
3 UKS Anilana II Łódź 18 10 6 4 0 0 257:223
4 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 10 4 6 0 0 208:232
5 SPR Pabiks Pabianice 6 10 2 8 0 0 124:234
6 MKS Piotrkowianin 0 10 0 10 0 0 163:310
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I RUNDA
Kolejka 1
E/MłMA/1 MKS Piotrkowianin | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 15.10.2017
10:00
20:30
(8:13)
E/MłMA/2 MKS PMDKiS Wieluń I | UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki 17.10.2017
18:00
21:11
(9:6)
E/MłMA/3 UKS Anilana II Łódź | SPR Pabiks Pabianice 15.10.2017
10:00
29:6
(16:2)
Kolejka 2
E/MłMA/4 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | SPR Pabiks Pabianice 24.10.2017
18:00
22:9
(13:1)
E/MłMA/5 UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki | UKS Anilana II Łódź 22.10.2017
11:00
25:18
(11:9)
E/MłMA/6 MKS Piotrkowianin | MKS PMDKiS Wieluń I 22.10.2017
11:00
11:36
(6:16)
Kolejka 3
E/MłMA/7 MKS PMDKiS Wieluń I | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 29.10.2017
10:30
33:15
(18:8)
E/MłMA/8 UKS Anilana II Łódź | MKS Piotrkowianin 29.10.2017
10:00
32:16
(20:4)
E/MłMA/9 SPR Pabiks Pabianice | UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki 29.10.2017
11:00
15:26
(10:15)
Kolejka 4
E/MłMA/10 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki 05.11.2017
11:00
16:23
(8:13)
E/MłMA/11 MKS Piotrkowianin | SPR Pabiks Pabianice 05.11.2017
11:30
20:24
(14:11)
E/MłMA/12 MKS PMDKiS Wieluń I | UKS Anilana II Łódź 05.11.2017
12:00
25:16
(12:8)
Kolejka 5
E/MłMA/13 UKS Anilana II Łódź | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 19.11.2017
10:00
24:22
(13:14)
E/MłMA/14 SPR Pabiks Pabianice | MKS PMDKiS Wieluń I 19.11.2017
11:30
2:23
(1:10)
E/MłMA/15 UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki | MKS Piotrkowianin 19.11.2017
10:45
40:14
(18:7)
II RUNDA
Kolejka 6
E/MłMA/16 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | MKS Piotrkowianin 26.11.2017
11:00
28:13
(14:4)
E/MłMA/17 UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki | MKS PMDKiS Wieluń I 07.01.2018
10:45
24:28
(11:19)
E/MłMA/18 SPR Pabiks Pabianice | UKS Anilana II Łódź 11.01.2018
19:15
16:25
(5:13)
Kolejka 7
E/MłMA/19 SPR Pabiks Pabianice | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 07.12.2017
19:15
13:18
(5:8)
E/MłMA/20 UKS Anilana II Łódź | UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki 03.12.2017
14:30
27:36
(12:18)
E/MłMA/21 MKS PMDKiS Wieluń I | MKS Piotrkowianin 02.12.2017
11:00
39:10
(17:4)
Kolejka 8
E/MłMA/22 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | MKS PMDKiS Wieluń I 10.12.2017
10:30
25:36
(14:19)
E/MłMA/23 MKS Piotrkowianin | UKS Anilana II Łódź 09.12.2017
14:00
24:28
(9:18)
E/MłMA/24 UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki | SPR Pabiks Pabianice 10.12.2017
11:00
23:7
(13:3)
Kolejka 9
E/MłMA/25 UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki | KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 17.12.2017
10:45
33:12
(16:5)
E/MłMA/26 SPR Pabiks Pabianice | MKS Piotrkowianin 17.12.2017
14:00
21:16
(9:8)
E/MłMA/27 UKS Anilana II Łódź | MKS PMDKiS Wieluń I 16.12.2017
11:00
30:33
(12:15)
Kolejka 10
E/MłMA/28 KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki | UKS Anilana II Łódź 14.01.2018
11:00
20:28
(14:16)
E/MłMA/29 MKS PMDKiS Wieluń I | SPR Pabiks Pabianice 14.01.2018
10:30
32:11
(13:7)
E/MłMA/30 MKS Piotrkowianin | UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki 14.01.2018
14:00
19:32
(8:15)



informacje

Terminy rozgrywek szczebla centralnego Młodzików:
- zakończenie rozgrywek w województwie do dnia 22.04.2018r.
- 1/16 Mistrzostw Polski: 04-06.05.2018r. (32 zespoły)
- 1/8 Mistrzostw Polski: 18-20.05.2018r. (16 zespołów)
- 1/4 Mistrzostw Polski: 01-03.06.2018r. (8 zespołów)
- finał Mistrzostw Polski 15-16.06.2018r. (4 zespoły)
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl