PGNiG Superliga Kobiet (K)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 MKS Perła Lublin 76 27 25 2 0 1 841:578
2 Metraco Zagłębie Lubin 63 28 22 6 4 1 770:633
3 KRAM Start Elbląg 60 28 20 8 1 1 802:701
4 Energa AZS Koszalin 56 27 18 9 1 3 723:658
5 GTPR Gdynia 51 28 17 11 1 1 754:684
6 KPR Gminy Kobierzyce 47 28 16 12 1 0 720:695
7 SPR Pogoń Szczecin 41 28 14 14 2 1 772:734
8 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 27 28 9 19 0 0 754:826
9 UKS PCM Kościerzyna 24 28 8 20 1 1 747:919
10 KPR Ruch Chorzów 22 28 7 21 0 1 704:839
11 KPR Jelenia Góra 19 28 6 22 1 2 670:849
12 Korona Handball Kielce 15 28 5 23 0 0 712:853
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
Kolejka 1
SK/1 GTPR Gdynia | KRAM Start Elbląg 06.09.2017
19:00
26:25
(12:12)
SK/2 SPR Pogoń Szczecin | Energa AZS Koszalin 09.09.2017
17:00
27:25
(15:10)
SK/3 Metraco Zagłębie Lubin | UKS PCM Kościerzyna 05.09.2017
18:00
43:17
(25:11)
SK/4 Korona Handball Kielce | MKS Perła Lublin 09.09.2017
19:00
16:30
(6:18)
SK/5 KPR Gminy Kobierzyce | KPR Jelenia Góra 09.09.2017
17:00
19:20
(9:10)
SK/6 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | KPR Ruch Chorzów 10.09.2017
18:00
32:22
(14:14)
Kolejka 2
SK/7 KRAM Start Elbląg | KPR Ruch Chorzów 13.09.2017
18:00
40:24
(21:15)
SK/8 KPR Jelenia Góra | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 13.09.2017
18:30
21:32
(13:16)
SK/9 MKS Perła Lublin | KPR Gminy Kobierzyce 13.09.2017
17:30
32:19
(15:6)
SK/10 UKS PCM Kościerzyna | Korona Handball Kielce 13.09.2017
18:00
27:23
(13:13)
SK/11 Energa AZS Koszalin | Metraco Zagłębie Lubin 13.09.2017
18:00
24:26
(12:13)
SK/12 GTPR Gdynia | SPR Pogoń Szczecin 13.09.2017
19:00
23:22
(13:9)
Kolejka 3
SK/13 SPR Pogoń Szczecin | KRAM Start Elbląg 16.09.2017
16:00
22:24
(17:15)
SK/14 Metraco Zagłębie Lubin | GTPR Gdynia 17.09.2017
18:00
28:21
(14:13)
SK/15 Korona Handball Kielce | Energa AZS Koszalin 17.09.2017
16:00
22:24
(12:10)
SK/16 KPR Gminy Kobierzyce | UKS PCM Kościerzyna 16.09.2017
17:00
37:25
(14:11)
SK/17 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | MKS Perła Lublin 16.09.2017
17:00
25:36
(14:18)
SK/18 KPR Ruch Chorzów | KPR Jelenia Góra 16.09.2017
18:00
28:28
(11:13)
Kolejka 4
SK/19 KRAM Start Elbląg | KPR Jelenia Góra 20.09.2017
18:00
28:25
(14:13)
SK/20 MKS Perła Lublin | KPR Ruch Chorzów 20.09.2017
18:00
43:21
(22:16)
SK/21 UKS PCM Kościerzyna | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 20.09.2017
18:00
26:34
(15:18)
SK/22 Energa AZS Koszalin | KPR Gminy Kobierzyce 20.09.2017
18:00
30:26
(14:9)
SK/23 GTPR Gdynia | Korona Handball Kielce 20.09.2017
19:00
28:21
(13:17)
SK/24 SPR Pogoń Szczecin | Metraco Zagłębie Lubin 20.09.2017
18:15
25:25
(12:11)
Kolejka 5
SK/25 Metraco Zagłębie Lubin | KRAM Start Elbląg 06.10.2017
18:00
35:24
(17:11)
SK/26 Korona Handball Kielce | SPR Pogoń Szczecin 07.10.2017
18:00
24:25
(8:10)
SK/27 KPR Gminy Kobierzyce | GTPR Gdynia 15.11.2017
19:00
19:31
(12:17)
SK/28 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | Energa AZS Koszalin 07.10.2017
17:00
24:30
(13:15)
SK/29 KPR Ruch Chorzów | UKS PCM Kościerzyna 08.10.2017
17:00
37:26
(16:12)
SK/30 KPR Jelenia Góra | MKS Perła Lublin 07.10.2017
19:15
19:45
(7:19)
Kolejka 6
SK/31 KRAM Start Elbląg | MKS Perła Lublin 16.10.2017
18:00
28:25
(17:13)
SK/32 UKS PCM Kościerzyna | KPR Jelenia Góra 15.10.2017
17:00
27:31
(13:12)
SK/33 Energa AZS Koszalin | KPR Ruch Chorzów 14.10.2017
17:00
32:23
(16:13)
SK/34 GTPR Gdynia | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 14.10.2017
18:00
28:24
(15:13)
SK/35 SPR Pogoń Szczecin | KPR Gminy Kobierzyce 14.10.2017
16:00
28:23
(14:12)
SK/36 Metraco Zagłębie Lubin | Korona Handball Kielce 10.10.2017
18:00
38:32
(22:15)
Kolejka 7
SK/37 Korona Handball Kielce | KRAM Start Elbląg 21.10.2017
19:00
22:39
(9:19)
SK/38 KPR Gminy Kobierzyce | Metraco Zagłębie Lubin 18.10.2017
18:00
24:26
(12:10)
SK/39 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | SPR Pogoń Szczecin 21.10.2017
17:00
26:28
(13:14)
SK/40 KPR Ruch Chorzów | GTPR Gdynia 22.10.2017
18:00
22:26
(11:13)
SK/41 KPR Jelenia Góra | Energa AZS Koszalin 21.10.2017
18:30
20:26
(9:9)
SK/42 MKS Perła Lublin | UKS PCM Kościerzyna 21.10.2017
16:00
41:18
(21:5)
Kolejka 8
SK/43 KRAM Start Elbląg | UKS PCM Kościerzyna 29.10.2017
17:00
31:24
(15:10)
SK/44 Energa AZS Koszalin | MKS Perła Lublin 28.10.2017
17:00
20:28
(9:13)
SK/45 GTPR Gdynia | KPR Jelenia Góra 28.10.2017
16:00
35:24
(18:15)
SK/46 SPR Pogoń Szczecin | KPR Ruch Chorzów 28.10.2017
16:00
41:26
(20:9)
SK/47 Metraco Zagłębie Lubin | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 29.10.2017
17:30
35:31
(18:12)
SK/48 Korona Handball Kielce | KPR Gminy Kobierzyce 28.10.2017
18:00
26:27
(10:16)
Kolejka 9
SK/49 KPR Gminy Kobierzyce | KRAM Start Elbląg 04.11.2017
17:00
19:22
(10:10)
SK/50 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | Korona Handball Kielce 05.11.2017
18:00
32:28
(20:12)
SK/51 KPR Ruch Chorzów | Metraco Zagłębie Lubin 04.11.2017
18:00
22:23
(14:13)
SK/52 KPR Jelenia Góra | SPR Pogoń Szczecin 04.11.2017
17:30
26:30
(13:16)
SK/53 MKS Perła Lublin | GTPR Gdynia 31.10.2017
18:00
28:25
(13:13)
SK/54 UKS PCM Kościerzyna | Energa AZS Koszalin 04.11.2017
16:00
23:36
(11:16)
Kolejka 10
SK/55 KRAM Start Elbląg | Energa AZS Koszalin 12.11.2017
17:00
22:22
(8:11)
SK/56 GTPR Gdynia | UKS PCM Kościerzyna 09.09.2017
16:00
34:21
(16:11)
SK/57 SPR Pogoń Szczecin | MKS Perła Lublin 08.11.2017
18:15
15:29
(7:11)
SK/58 Metraco Zagłębie Lubin | KPR Jelenia Góra 12.11.2017
15:30
46:15
(24:5)
SK/59 Korona Handball Kielce | KPR Ruch Chorzów 12.11.2017
15:00
35:33
(20:18)
SK/60 KPR Gminy Kobierzyce | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 12.11.2017
16:00
29:24
(15:15)
Kolejka 11
SK/61 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | KRAM Start Elbląg 16.11.2017
18:00
23:37
(12:17)
SK/62 KPR Ruch Chorzów | KPR Gminy Kobierzyce 18.11.2017
18:00
24:27
(12:11)
SK/63 KPR Jelenia Góra | Korona Handball Kielce 18.11.2017
17:30
29:25
(15:13)
SK/64 MKS Perła Lublin | Metraco Zagłębie Lubin 18.11.2017
18:00
19:18
(9:7)
SK/65 UKS PCM Kościerzyna | SPR Pogoń Szczecin 18.11.2017
16:00
27:38
(12:15)
SK/66 Energa AZS Koszalin | GTPR Gdynia 18.10.2017
18:00
26:25
(11:16)
II runda
Kolejka 12
SK/67 KRAM Start Elbląg | GTPR Gdynia 09.01.2018
18:30
28:31
(12:15)
SK/68 Energa AZS Koszalin | SPR Pogoń Szczecin 07.01.2018
17:00
27:27
(13:12)
SK/69 UKS PCM Kościerzyna | Metraco Zagłębie Lubin 06.01.2018
16:00
24:39
(12:22)
SK/70 MKS Perła Lublin | Korona Handball Kielce 06.01.2018
18:00
41:22
(24:9)
SK/71 KPR Jelenia Góra | KPR Gminy Kobierzyce 06.01.2018
17:30
20:28
(14:17)
SK/72 KPR Ruch Chorzów | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 07.01.2018
17:00
33:25
(17:12)
Kolejka 13
SK/73 KPR Ruch Chorzów | KRAM Start Elbląg 13.01.2018
17:00
29:34
(17:19)
SK/74 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | KPR Jelenia Góra 13.01.2018
17:00
27:25
(17:11)
SK/75 KPR Gminy Kobierzyce | MKS Perła Lublin 13.01.2018
17:00
20:21
(15:12)
SK/76 Korona Handball Kielce | UKS PCM Kościerzyna 13.01.2018
17:00
31:24
(16:13)
SK/77 Metraco Zagłębie Lubin | Energa AZS Koszalin 13.01.2018
18:00
21:24
(11:12)
SK/78 SPR Pogoń Szczecin | GTPR Gdynia 07.02.2018
18:00
25:32
(10:16)
Kolejka 14
SK/79 KRAM Start Elbląg | SPR Pogoń Szczecin 21.01.2018
17:00
26:24
(10:9)
SK/80 GTPR Gdynia | Metraco Zagłębie Lubin 24.01.2018
18:00
21:20
(12:11)
SK/81 Energa AZS Koszalin | Korona Handball Kielce 21.01.2018
17:00
40:29
(22:16)
SK/82 UKS PCM Kościerzyna | KPR Gminy Kobierzyce 21.01.2018
16:00
29:36
(11:22)
SK/83 MKS Perła Lublin | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 20.01.2018
18:00
30:21
(14:9)
SK/84 KPR Jelenia Góra | KPR Ruch Chorzów 20.01.2018
17:30
29:32
(11:15)
Kolejka 15
SK/85 KPR Jelenia Góra | KRAM Start Elbląg 27.01.2018
17:00
25:26
(15:12)
SK/86 KPR Ruch Chorzów | MKS Perła Lublin 31.01.2018
18:00
20:41
(13:22)
SK/87 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | UKS PCM Kościerzyna 27.01.2018
17:00
28:25
(14:10)
SK/88 KPR Gminy Kobierzyce | Energa AZS Koszalin 27.01.2018
18:00
21:26
(9:16)
SK/89 Korona Handball Kielce | GTPR Gdynia 07.03.2018
19:00
31:39
(18:23)
SK/90 Metraco Zagłębie Lubin | SPR Pogoń Szczecin 28.01.2018
16:00
31:28
(15:16)
Kolejka 16
SK/91 KRAM Start Elbląg | Metraco Zagłębie Lubin 03.02.2018
16:00
24:27
(10:14)
SK/92 SPR Pogoń Szczecin | Korona Handball Kielce 03.02.2018
16:00
37:26
(20:12)
SK/93 GTPR Gdynia | KPR Gminy Kobierzyce 26.02.2018
18:00
22:26
(11:15)
SK/94 Energa AZS Koszalin | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 04.02.2018
17:00
32:26
(19:9)
SK/95 UKS PCM Kościerzyna | KPR Ruch Chorzów 03.02.2018
16:00
31:24
(17:12)
SK/96 MKS Perła Lublin | KPR Jelenia Góra 03.02.2018
18:00
35:22
(21:12)
Kolejka 17
SK/97 MKS Perła Lublin | KRAM Start Elbląg 10.02.2018
17:00
34:22
(18:10)
SK/98 KPR Jelenia Góra | UKS PCM Kościerzyna 10.02.2018
17:30
34:34
(13:21)
SK/99 KPR Ruch Chorzów | Energa AZS Koszalin 22.02.2018
17:00
18:31
(10:14)
SK/100 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | GTPR Gdynia 31.01.2018
18:00
25:23
(10:12)
SK/101 KPR Gminy Kobierzyce | SPR Pogoń Szczecin 10.02.2018
17:00
25:26
(14:15)
SK/102 Korona Handball Kielce | Metraco Zagłębie Lubin 10.02.2018
18:30
16:23
(11:12)
Kolejka 18
SK/103 KRAM Start Elbląg | Korona Handball Kielce 14.02.2018
18:30
38:29
(21:13)
SK/104 Metraco Zagłębie Lubin | KPR Gminy Kobierzyce 14.02.2018
18:00
18:25
(9:9)
SK/105 SPR Pogoń Szczecin | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 14.02.2018
17:00
41:28
(21:14)
SK/106 GTPR Gdynia | KPR Ruch Chorzów 14.02.2018
18:00
34:21
(17:11)
SK/107 Energa AZS Koszalin | KPR Jelenia Góra 15.02.2018
18:30
29:21
(12:13)
SK/108 UKS PCM Kościerzyna | MKS Perła Lublin 12.02.2018
18:00
25:46
(12:27)
Kolejka 19
SK/109 UKS PCM Kościerzyna | KRAM Start Elbląg 17.02.2018
15:00
25:37
(13:20)
SK/110 MKS Perła Lublin | Energa AZS Koszalin 17.02.2018
18:00
31:24
(16:13)
SK/111 KPR Jelenia Góra | GTPR Gdynia 17.02.2018
17:30
25:33
(11:18)
SK/112 KPR Ruch Chorzów | SPR Pogoń Szczecin 17.02.2018
17:00
20:33
(10:18)
SK/113 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | Metraco Zagłębie Lubin 17.02.2018
17:00
20:29
(9:13)
SK/114 KPR Gminy Kobierzyce | Korona Handball Kielce 17.02.2018
17:00
30:18
(18:10)
Kolejka 20
SK/115 KRAM Start Elbląg | KPR Gminy Kobierzyce 24.02.2018
17:00
33:24
(17:11)
SK/116 Korona Handball Kielce | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 24.02.2018
19:00
30:28
(14:12)
SK/117 Metraco Zagłębie Lubin | KPR Ruch Chorzów 25.02.2018
16:00
26:22
(14:12)
SK/118 SPR Pogoń Szczecin | KPR Jelenia Góra 25.02.2018
16:00
40:26
(17:11)
SK/119 GTPR Gdynia | MKS Perła Lublin 24.02.2018
18:00
22:25
(14:12)
SK/120 Energa AZS Koszalin | UKS PCM Kościerzyna 25.02.2018
17:00
37:30
(18:15)
Kolejka 21
SK/121 Energa AZS Koszalin | KRAM Start Elbląg 04.03.2018
17:00
19:26
(5:12)
SK/122 UKS PCM Kościerzyna | GTPR Gdynia 04.03.2018
15:00
27:36
(11:15)
SK/123 MKS Perła Lublin | SPR Pogoń Szczecin 07.03.2018
18:00
25:21
(16:12)
SK/124 KPR Jelenia Góra | Metraco Zagłębie Lubin 03.03.2018
17:30
13:31
(3:15)
SK/125 KPR Ruch Chorzów | Korona Handball Kielce 04.03.2018
17:00
30:35
(15:15)
SK/126 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | KPR Gminy Kobierzyce 04.03.2018
18:00
26:29
(15:17)
Kolejka 22
SK/127 KRAM Start Elbląg | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 10.03.2018
17:00
32:26
(14:15)
SK/128 KPR Gminy Kobierzyce | KPR Ruch Chorzów 10.03.2018
17:00
23:16
(13:11)
SK/129 Korona Handball Kielce | KPR Jelenia Góra 10.03.2018
18:00
26:29
(10:15)
SK/130 Metraco Zagłębie Lubin | MKS Perła Lublin 10.03.2018
18:00
22:22
(9:11)
SK/131 SPR Pogoń Szczecin | UKS PCM Kościerzyna 10.03.2018
16:00
29:29
(14:15)
SK/132 GTPR Gdynia | Energa AZS Koszalin 10.03.2018
18:00
18:19
(6:9)
III runda
Kolejka 23
SK/133 MKS Perła Lublin | GTPR Gdynia 14.03.2018
18:00
25:24
(11:16)
SK/134 KRAM Start Elbląg | Metraco Zagłębie Lubin 15.03.2018
17:15
21:21
(12:11)
SK/135 SPR Pogoń Szczecin | Energa AZS Koszalin 14.03.2018
18:00
21:26
(9:14)
SK/163 KPR Jelenia Góra | KPR Gminy Kobierzyce 14.03.2018
18:00
21:21
(11:11)
SK/164 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | UKS PCM Kościerzyna 14.03.2018
18:00
29:38
(16:23)
SK/165 Korona Handball Kielce | KPR Ruch Chorzów 14.03.2018
20:00
20:22
(13:10)
Kolejka 24
SK/136 GTPR Gdynia | Energa AZS Koszalin 28.03.2018
18:00
26:26
(11:16)
SK/137 Metraco Zagłębie Lubin | SPR Pogoń Szczecin 28.03.2018
17:15
29:27
(13:14)
SK/138 MKS Perła Lublin | KRAM Start Elbląg 29.03.2018
18:00
30:24
(14:13)
SK/166 KPR Jelenia Góra | KPR Ruch Chorzów 28.03.2018
18:00
26:30
(13:13)
SK/167 UKS PCM Kościerzyna | Korona Handball Kielce 29.03.2018
18:00
22:19
(14:11)
SK/168 KPR Gminy Kobierzyce | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 28.03.2018
18:00
31:25
(19:13)
Kolejka 25
SK/139 KRAM Start Elbląg | GTPR Gdynia 08.04.2018
18:00
30:24
(17:11)
SK/140 SPR Pogoń Szczecin | MKS Perła Lublin 04.04.2018
18:00
28:29
(15:15)
SK/141 Energa AZS Koszalin | Metraco Zagłębie Lubin 07.04.2018
16:00
23:23
(13:10)
SK/169 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | KPR Jelenia Góra 07.04.2018
17:00
27:23
(17:16)
SK/170 Korona Handball Kielce | KPR Gminy Kobierzyce 07.04.2018
17:00
32:36
(15:18)
SK/171 KPR Ruch Chorzów | UKS PCM Kościerzyna 08.04.2018
17:00
30:25
(13:16)
Kolejka 26
SK/142 GTPR Gdynia | Metraco Zagłębie Lubin 14.04.2018
16:00
23:23
(11:13)
SK/143 MKS Perła Lublin | Energa AZS Koszalin 02.05.2018
18:00
 
 
SK/144 KRAM Start Elbląg | SPR Pogoń Szczecin 15.04.2018
19:00
27:20
(13:11)
SK/172 KPR Jelenia Góra | UKS PCM Kościerzyna 14.04.2018
17:30
28:38
(14:20)
SK/173 KPR Gminy Kobierzyce | KPR Ruch Chorzów 14.04.2018
17:00
25:24
(13:12)
SK/174 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | Korona Handball Kielce 14.04.2018
18:00
29:32
(17:15)
Kolejka 27
SK/145 SPR Pogoń Szczecin | GTPR Gdynia 22.04.2018
16:00
22:27
(8:12)
SK/146 Energa AZS Koszalin | KRAM Start Elbląg 21.04.2018
16:00
22:32
(15:16)
SK/147 Metraco Zagłębie Lubin | MKS Perła Lublin 22.04.2018
17:15
20:24
(13:14)
SK/175 Korona Handball Kielce | KPR Jelenia Góra 21.04.2018
16:30
21:23
(12:16)
SK/176 KPR Ruch Chorzów | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 19.04.2018
18:00
21:27
(11:12)
SK/177 UKS PCM Kościerzyna | KPR Gminy Kobierzyce 21.04.2018
15:00
28:21
(14:11)
IV runda
Kolejka 28
SK/148 GTPR Gdynia | MKS Perła Lublin 25.04.2018
18:45
17:26
(9:12)
SK/149 Metraco Zagłębie Lubin | KRAM Start Elbląg 25.04.2018
17:00
24:22
(13:13)
SK/150 Energa AZS Koszalin | SPR Pogoń Szczecin 25.04.2018
18:00
23:22
(12:13)
SK/178 KPR Gminy Kobierzyce | KPR Jelenia Góra 25.04.2018
18:00
30:22
(12:10)
SK/179 UKS PCM Kościerzyna | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 25.04.2018
18:00
32:30
(14:14)
SK/180 KPR Ruch Chorzów | Korona Handball Kielce 25.04.2018
18:00
30:21
(10:13)
Kolejka 29
SK/151 Energa AZS Koszalin | GTPR Gdynia 29.04.2018
17:00
 
 
SK/152 SPR Pogoń Szczecin | Metraco Zagłębie Lubin 29.04.2018
16:00
 
 
SK/153 KRAM Start Elbląg | MKS Perła Lublin 29.04.2018
18:30
 
 
SK/181 KPR Ruch Chorzów | KPR Jelenia Góra 29.04.2018
17:00
 
 
SK/182 Korona Handball Kielce | UKS PCM Kościerzyna 29.04.2018
17:00
 
 
SK/183 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | KPR Gminy Kobierzyce 29.04.2018
18:00
 
 
Kolejka 30
SK/154 GTPR Gdynia | KRAM Start Elbląg 05.05.2018
00:00
 
 
SK/155 MKS Perła Lublin | SPR Pogoń Szczecin ..
 
 
SK/156 Metraco Zagłębie Lubin | Energa AZS Koszalin 05.05.2018
18:00
 
 
SK/184 KPR Jelenia Góra | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 05.05.2018
17:30
 
 
SK/185 KPR Gminy Kobierzyce | Korona Handball Kielce 05.05.2018
17:00
 
 
SK/186 UKS PCM Kościerzyna | KPR Ruch Chorzów 05.05.2018
15:00
 
 
Kolejka 31
SK/157 Metraco Zagłębie Lubin | GTPR Gdynia 09.05.2018
18:30
 
 
SK/158 Energa AZS Koszalin | MKS Perła Lublin ..
 
 
SK/159 SPR Pogoń Szczecin | KRAM Start Elbląg 09.05.2018
18:00
 
 
SK/187 UKS PCM Kościerzyna | KPR Jelenia Góra ..
 
 
SK/188 KPR Ruch Chorzów | KPR Gminy Kobierzyce ..
 
 
SK/189 Korona Handball Kielce | MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. ..
 
 
Kolejka 32
SK/160 GTPR Gdynia | SPR Pogoń Szczecin ..
 
 
SK/161 KRAM Start Elbląg | Energa AZS Koszalin 19.05.2018
17:00
 
 
SK/162 MKS Perła Lublin | Metraco Zagłębie Lubin ..
 
 
SK/190 KPR Jelenia Góra | Korona Handball Kielce ..
 
 
SK/191 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. | KPR Ruch Chorzów ..
 
 
SK/192 KPR Gminy Kobierzyce | UKS PCM Kościerzyna 19.05.2018
17:00
 
 



informacje

   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl