PGNiG Superliga Mężczyzn (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 PGE VIVE Kielce 104 30 30 0 0 0 1168:741
2 ORLEN Wisła Płock 97 30 28 2 1 0 969:686
3 Azoty-Puławy 84 30 24 6 1 1 919:792
4 NMC Górnik Zabrze 80 30 23 7 0 0 892:766
5 KS SPR Chrobry Głogów 59 30 17 13 0 0 811:829
6 MMTS Kwidzyn 56 30 15 15 0 3 797:839
7 Gwardia Opole 56 30 16 14 1 2 835:846
8 Energa MKS Kalisz 48 30 14 16 1 0 755:819
9 MKS Zagłębie Lubin 45 30 13 17 2 1 884:889
10 Wybrzeże Gdańsk 44 30 13 17 1 1 768:814
11 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 39 30 11 19 1 4 791:852
12 SPR Stal Mielec 34 30 11 19 3 0 849:958
13 Sandra Spa Pogoń Szczecin 33 30 10 20 3 2 745:839
14 Meble Wójcik Elbląg 26 30 7 23 0 0 709:858
15 KPR Legionowo 19 30 6 24 2 1 722:864
16 Spójnia Gdynia 8 30 2 28 0 1 767:989
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych
17 Energa MKS Kalisz 3 2 1 1 0 0 62:51
18 Wybrzeże Gdańsk 3 2 1 1 0 0 55:53
19 MMTS Kwidzyn 3 2 1 1 0 0 53:55
20 MKS Zagłębie Lubin 3 2 1 1 0 0 51:62
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
Runda zasadnicza
Seria 1
SM/1 Meble Wójcik Elbląg | Sandra Spa Pogoń Szczecin 01.09.2017
18:30
21:18
(11:9)
SM/2 Energa MKS Kalisz | PGE VIVE Kielce 02.09.2017
13:00
20:36
(10:16)
SM/3 MMTS Kwidzyn | NMC Górnik Zabrze 03.09.2017
13:00
24:26
(11:15)
SM/4 Azoty-Puławy | SPR Stal Mielec 01.09.2017
18:00
32:23
(13:14)
SM/5 Wybrzeże Gdańsk | KS SPR Chrobry Głogów 04.09.2017
18:00
26:31
(14:16)
SM/6 ORLEN Wisła Płock | Spójnia Gdynia 02.09.2017
18:00
39:23
(18:10)
SM/7 Gwardia Opole | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 02.09.2017
17:30
31:22
(18:9)
SM/8 KPR Legionowo | MKS Zagłębie Lubin 02.09.2017
19:00
21:23
(10:11)
Seria 2
SM/9 MKS Zagłębie Lubin | Energa MKS Kalisz 10.09.2017
16:30
32:28
(17:14)
SM/10 Spójnia Gdynia | NMC Górnik Zabrze 09.09.2017
19:00
25:28
(13:12)
SM/11 PGE VIVE Kielce | MMTS Kwidzyn 09.09.2017
13:00
36:21
(13:14)
SM/12 Meble Wójcik Elbląg | Gwardia Opole 09.09.2017
18:00
20:23
(13:10)
SM/13 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Azoty-Puławy 09.09.2017
19:00
28:28
(13:14)
SM/14 KS SPR Chrobry Głogów | ORLEN Wisła Płock 10.09.2017
13:00
20:29
(11:13)
SM/15 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Wybrzeże Gdańsk 09.09.2017
19:00
22:24
(7:18)
SM/16 SPR Stal Mielec | KPR Legionowo 09.09.2017
18:00
32:28
(13:18)
Seria 3
SM/17 PGE VIVE Kielce | MKS Zagłębie Lubin 12.09.2017
18:30
32:24
(16:11)
SM/18 ORLEN Wisła Płock | Sandra Spa Pogoń Szczecin 13.09.2017
18:30
27:21
(16:12)
SM/19 Energa MKS Kalisz | SPR Stal Mielec 17.09.2017
18:30
30:27
(15:11)
SM/20 Gwardia Opole | Wybrzeże Gdańsk 16.09.2017
18:00
26:26
(14:12)
SM/21 NMC Górnik Zabrze | KS SPR Chrobry Głogów 17.09.2017
17:00
28:26
(11:12)
SM/22 MMTS Kwidzyn | Spójnia Gdynia 16.09.2017
17:00
32:27
(18:10)
SM/23 Azoty-Puławy | Meble Wójcik Elbląg 16.09.2017
18:00
30:19
(15:12)
SM/24 KPR Legionowo | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 17.09.2017
16:00
23:23
(11:10)
Seria 4
SM/25 SPR Stal Mielec | PGE VIVE Kielce 19.09.2017
19:00
22:39
(10:19)
SM/26 Gwardia Opole | ORLEN Wisła Płock 23.09.2017
18:30
20:32
(9:17)
SM/27 KS SPR Chrobry Głogów | Spójnia Gdynia 23.09.2017
18:00
38:25
(19:16)
SM/28 Sandra Spa Pogoń Szczecin | NMC Górnik Zabrze 23.09.2017
16:00
20:30
(11:15)
SM/29 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Energa MKS Kalisz 23.09.2017
18:00
33:26
(19:15)
SM/30 Wybrzeże Gdańsk | Azoty-Puławy 23.09.2017
13:00
25:26
(12:10)
SM/31 MKS Zagłębie Lubin | MMTS Kwidzyn 24.09.2017
13:00
29:33
(12:17)
SM/32 Meble Wójcik Elbląg | KPR Legionowo 23.09.2017
18:00
29:20
(11:9)
Seria 5
SM/33 PGE VIVE Kielce | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 26.09.2017
18:30
40:24
(22:15)
SM/34 Azoty-Puławy | ORLEN Wisła Płock 26.09.2017
18:30
24:24
(10:12)
SM/35 KS SPR Chrobry Głogów | MMTS Kwidzyn 01.10.2017
18:00
23:26
(12:11)
SM/36 NMC Górnik Zabrze | Gwardia Opole 30.09.2017
13:00
36:23
(16:6)
SM/37 Spójnia Gdynia | Sandra Spa Pogoń Szczecin 30.09.2017
14:00
24:18
(13:9)
SM/38 MKS Zagłębie Lubin | SPR Stal Mielec 01.10.2017
18:00
40:28
(19:15)
SM/39 Energa MKS Kalisz | Meble Wójcik Elbląg 30.09.2017
18:30
25:21
(13:12)
SM/40 KPR Legionowo | Wybrzeże Gdańsk 30.09.2017
19:00
26:31
(12:15)
Seria 6
SM/41 Meble Wójcik Elbląg | PGE VIVE Kielce 03.10.2017
20:15
22:38
(10:21)
SM/42 Spójnia Gdynia | Gwardia Opole 07.11.2017
18:00
30:37
(18:19)
SM/43 Sandra Spa Pogoń Szczecin | KS SPR Chrobry Głogów 07.10.2017
17:00
28:30
(15:17)
SM/44 SPR Stal Mielec | MMTS Kwidzyn 07.10.2017
18:00
37:32
(19:14)
SM/45 NMC Górnik Zabrze | Azoty-Puławy 04.10.2017
20:15
36:34
(17:18)
SM/46 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | MKS Zagłębie Lubin 08.10.2017
16:00
29:26
(16:14)
SM/47 Wybrzeże Gdańsk | Energa MKS Kalisz 11.11.2017
18:00
22:32
(10:15)
SM/48 ORLEN Wisła Płock | KPR Legionowo 04.10.2017
18:00
37:25
(21:12)
Seria 7
SM/49 PGE VIVE Kielce | NMC Górnik Zabrze 10.10.2017
20:15
33:20
(16:9)
SM/50 Gwardia Opole | MMTS Kwidzyn 11.10.2017
18:30
22:23
(12:10)
SM/51 MKS Zagłębie Lubin | ORLEN Wisła Płock 14.10.2017
13:00
21:36
(10:17)
SM/52 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Meble Wójcik Elbląg 14.10.2017
18:00
31:26
(14:7)
SM/53 SPR Stal Mielec | Wybrzeże Gdańsk 14.10.2017
18:00
33:25
(12:13)
SM/54 Azoty-Puławy | Sandra Spa Pogoń Szczecin 14.10.2017
18:00
33:22
(18:9)
SM/55 Energa MKS Kalisz | Spójnia Gdynia 14.10.2017
18:30
22:21
(11:11)
SM/56 KPR Legionowo | KS SPR Chrobry Głogów 14.10.2017
18:00
22:31
(11:14)
Seria 8
SM/57 ORLEN Wisła Płock | PGE VIVE Kielce 18.10.2017
18:30
30:31
(15:17)
SM/58 Meble Wójcik Elbląg | SPR Stal Mielec 18.10.2017
18:30
20:36
(12:20)
SM/59 KS SPR Chrobry Głogów | Azoty-Puławy 18.10.2017
18:00
24:28
(9:17)
SM/60 Wybrzeże Gdańsk | MKS Zagłębie Lubin 18.10.2017
18:30
31:30
(16:15)
SM/61 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | MMTS Kwidzyn 18.10.2017
18:30
30:31
(14:17)
SM/62 NMC Górnik Zabrze | Energa MKS Kalisz 18.10.2017
18:00
33:26
(16:14)
SM/63 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Gwardia Opole 18.10.2017
18:30
25:25
(13:14)
SM/64 Spójnia Gdynia | KPR Legionowo 18.10.2017
19:00
31:34
(15:16)
Seria 9
SM/65 PGE VIVE Kielce | Wybrzeże Gdańsk 07.11.2017
20:15
32:26
(17:12)
SM/66 Energa MKS Kalisz | ORLEN Wisła Płock 08.11.2017
18:30
19:27
(9:16)
SM/67 KS SPR Chrobry Głogów | Gwardia Opole 11.11.2017
13:00
23:24
(10:11)
SM/68 MMTS Kwidzyn | Sandra Spa Pogoń Szczecin 11.11.2017
17:00
32:29
(16:13)
SM/69 Azoty-Puławy | Spójnia Gdynia 11.11.2017
18:00
40:25
(19:14)
SM/70 MKS Zagłębie Lubin | Meble Wójcik Elbląg 12.11.2017
18:30
30:29
(12:15)
SM/71 SPR Stal Mielec | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 11.11.2017
18:00
28:29
(13:12)
SM/72 KPR Legionowo | NMC Górnik Zabrze 12.11.2017
16:00
18:32
(6:16)
Seria 10
SM/73 Sandra Spa Pogoń Szczecin | PGE VIVE Kielce 14.11.2017
18:00
29:38
(13:22)
SM/74 Gwardia Opole | Energa MKS Kalisz 15.11.2017
18:30
28:21
(15:11)
SM/75 ORLEN Wisła Płock | Meble Wójcik Elbląg 15.11.2017
18:00
29:17
(15:8)
SM/76 KPR Legionowo | Azoty-Puławy 15.11.2017
19:00
22:25
(10:10)
SM/77 MMTS Kwidzyn | Wybrzeże Gdańsk 15.11.2017
20:15
24:22
(14:11)
SM/78 Spójnia Gdynia | SPR Stal Mielec 17.11.2017
17:00
31:35
(16:15)
SM/79 KS SPR Chrobry Głogów | MKS Zagłębie Lubin 18.11.2017
18:00
30:29
(14:14)
SM/80 NMC Górnik Zabrze | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 17.11.2017
19:00
28:26
(15:14)
Seria 11
SM/81 PGE VIVE Kielce | KS SPR Chrobry Głogów 21.11.2017
18:30
46:23
(21:11)
SM/82 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | ORLEN Wisła Płock 22.11.2017
18:30
23:31
(9:14)
SM/83 Azoty-Puławy | MMTS Kwidzyn 22.11.2017
18:00
27:18
(18:6)
SM/84 KPR Legionowo | Gwardia Opole 22.11.2017
19:00
21:21
(8:13)
SM/85 Meble Wójcik Elbląg | Wybrzeże Gdańsk 25.11.2017
17:00
18:29
(9:13)
SM/86 SPR Stal Mielec | NMC Górnik Zabrze 24.11.2017
18:00
29:35
(11:18)
SM/87 MKS Zagłębie Lubin | Spójnia Gdynia 23.11.2017
18:00
36:26
(19:12)
SM/88 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Energa MKS Kalisz 26.11.2017
13:00
28:17
(14:9)
Seria 12
SM/89 Spójnia Gdynia | PGE VIVE Kielce 28.11.2017
19:00
27:46
(12:27)
SM/90 ORLEN Wisła Płock | SPR Stal Mielec 29.11.2017
18:00
37:26
(17:12)
SM/91 MMTS Kwidzyn | Meble Wójcik Elbląg 02.12.2017
17:00
27:21
(15:11)
SM/92 Gwardia Opole | Azoty-Puławy 02.12.2017
13:00
29:33
(15:20)
SM/93 KS SPR Chrobry Głogów | Energa MKS Kalisz 02.12.2017
17:00
27:26
(14:13)
SM/94 Wybrzeże Gdańsk | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 02.12.2017
18:00
29:20
(15:10)
SM/95 Sandra Spa Pogoń Szczecin | KPR Legionowo 02.12.2017
16:00
28:24
(11:14)
SM/96 NMC Górnik Zabrze | MKS Zagłębie Lubin 03.12.2017
17:30
33:31
(19:17)
Seria 13
SM/97 Azoty-Puławy | Energa MKS Kalisz 06.12.2017
18:00
27:22
(17:11)
SM/98 Gwardia Opole | PGE VIVE Kielce 06.12.2017
18:30
21:43
(7:21)
SM/99 Wybrzeże Gdańsk | ORLEN Wisła Płock 06.12.2017
19:00
26:31
(12:15)
SM/100 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Spójnia Gdynia 06.12.2017
18:30
39:32
(16:18)
SM/101 Meble Wójcik Elbląg | NMC Górnik Zabrze 06.12.2017
18:30
17:28
(7:12)
SM/102 MKS Zagłębie Lubin | Sandra Spa Pogoń Szczecin 06.12.2017
18:00
31:31
(18:16)
SM/103 SPR Stal Mielec | KS SPR Chrobry Głogów 06.12.2017
18:00
29:17
(12:11)
SM/104 MMTS Kwidzyn | KPR Legionowo 06.12.2017
18:00
27:24
(13:12)
Seria 14
SM/105 MMTS Kwidzyn | ORLEN Wisła Płock 09.12.2017
13:00
24:38
(11:14)
SM/106 Spójnia Gdynia | Meble Wójcik Elbląg 09.12.2017
14:00
32:28
(21:14)
SM/107 Gwardia Opole | MKS Zagłębie Lubin 07.02.2018
18:30
37:30
(20:13)
SM/108 KS SPR Chrobry Głogów | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 08.12.2017
18:00
30:28
(14:12)
SM/109 NMC Górnik Zabrze | Wybrzeże Gdańsk 09.12.2017
18:00
33:25
(13:16)
SM/110 Sandra Spa Pogoń Szczecin | SPR Stal Mielec 09.12.2017
20:00
33:33
(20:13)
SM/111 Energa MKS Kalisz | KPR Legionowo 09.12.2017
18:30
27:25
(16:7)
SM/112 PGE VIVE Kielce | Azoty-Puławy 10.12.2017
13:00
30:25
(16:13)
Seria 15
SM/113 Energa MKS Kalisz | MMTS Kwidzyn 13.12.2017
18:30
19:21
(10:8)
SM/114 SPR Stal Mielec | Gwardia Opole 13.12.2017
18:00
40:38
(18:19)
SM/115 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Sandra Spa Pogoń Szczecin 13.12.2017
18:30
30:23
(12:10)
SM/116 ORLEN Wisła Płock | NMC Górnik Zabrze 13.12.2017
18:30
33:25
(16:11)
SM/117 Wybrzeże Gdańsk | Spójnia Gdynia 12.12.2017
19:00
27:23
(15:11)
SM/118 MKS Zagłębie Lubin | Azoty-Puławy 13.12.2017
16:00
32:36
(13:18)
SM/119 Meble Wójcik Elbląg | KS SPR Chrobry Głogów 13.12.2017
18:30
28:29
(14:14)
SM/120 PGE VIVE Kielce | KPR Legionowo 13.12.2017
18:30
40:17
(22:9)
Seria 16
SM/121 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Meble Wójcik Elbląg 17.01.2018
18:30
29:24
(15:12)
SM/122 PGE VIVE Kielce | Energa MKS Kalisz 20.10.2017
18:30
37:21
(17:10)
SM/123 NMC Górnik Zabrze | MMTS Kwidzyn 21.02.2018
18:30
38:23
(16:13)
SM/124 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Gwardia Opole 17.01.2018
18:30
29:33
(12:19)
SM/125 SPR Stal Mielec | Azoty-Puławy 17.01.2018
18:30
26:31
(14:16)
SM/126 KS SPR Chrobry Głogów | Wybrzeże Gdańsk 16.01.2018
18:30
30:24
(16:8)
SM/127 Spójnia Gdynia | ORLEN Wisła Płock 16.12.2017
17:00
22:34
(12:18)
SM/128 MKS Zagłębie Lubin | KPR Legionowo 17.01.2018
18:00
33:33
(21:17)
Seria 17
SM/129 Energa MKS Kalisz | MKS Zagłębie Lubin 20.01.2018
13:00
28:24
(17:14)
SM/130 NMC Górnik Zabrze | Spójnia Gdynia 27.03.2018
18:00
34:20
(16:8)
SM/131 MMTS Kwidzyn | PGE VIVE Kielce 16.12.2017
17:00
24:37
(11:23)
SM/132 Gwardia Opole | Meble Wójcik Elbląg 20.01.2018
18:30
26:19
(13:10)
SM/133 Azoty-Puławy | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 20.01.2018
18:00
33:26
(15:10)
SM/134 ORLEN Wisła Płock | KS SPR Chrobry Głogów 20.01.2018
18:00
32:23
(14:15)
SM/135 Wybrzeże Gdańsk | Sandra Spa Pogoń Szczecin 20.01.2018
17:00
30:25
(12:14)
SM/136 KPR Legionowo | SPR Stal Mielec 21.01.2018
13:00
31:23
(15:10)
Seria 18
SM/137 Wybrzeże Gdańsk | Gwardia Opole 24.01.2018
19:00
23:24
(13:13)
SM/138 SPR Stal Mielec | Energa MKS Kalisz 24.01.2018
18:00
29:34
(11:16)
SM/139 KS SPR Chrobry Głogów | NMC Górnik Zabrze 27.02.2018
18:00
19:31
(11:18)
SM/140 Spójnia Gdynia | MMTS Kwidzyn 23.01.2018
18:30
22:32
(8:18)
SM/141 Sandra Spa Pogoń Szczecin | ORLEN Wisła Płock 24.01.2018
18:30
17:33
(9:16)
SM/142 Meble Wójcik Elbląg | Azoty-Puławy 24.01.2018
18:30
23:29
(12:15)
SM/143 MKS Zagłębie Lubin | PGE VIVE Kielce 24.01.2018
18:30
25:39
(13:23)
SM/144 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | KPR Legionowo 24.01.2018
18:30
23:22
(12:11)
Seria 19
SM/145 Spójnia Gdynia | KS SPR Chrobry Głogów 28.01.2018
18:00
26:29
(13:14)
SM/146 NMC Górnik Zabrze | Sandra Spa Pogoń Szczecin 18.02.2018
17:00
30:21
(15:11)
SM/147 PGE VIVE Kielce | SPR Stal Mielec 31.10.2017
18:30
41:22
(20:13)
SM/148 Energa MKS Kalisz | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 28.01.2018
13:00
25:22
(12:13)
SM/149 Azoty-Puławy | Wybrzeże Gdańsk 27.01.2018
13:00
36:20
(20:12)
SM/150 ORLEN Wisła Płock | Gwardia Opole 27.01.2018
18:00
29:16
(15:8)
SM/151 MMTS Kwidzyn | MKS Zagłębie Lubin 27.01.2018
17:00
33:29
(16:14)
SM/152 KPR Legionowo | Meble Wójcik Elbląg 28.01.2018
16:00
20:25
(12:11)
Seria 20
SM/153 MMTS Kwidzyn | KS SPR Chrobry Głogów 03.02.2018
17:00
28:31
(12:15)
SM/154 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | PGE VIVE Kielce 03.02.2018
18:00
24:43
(10:26)
SM/155 Gwardia Opole | NMC Górnik Zabrze 04.02.2018
13:00
27:31
(14:15)
SM/156 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Spójnia Gdynia 04.02.2018
16:00
33:27
(16:13)
SM/157 SPR Stal Mielec | MKS Zagłębie Lubin 03.02.2018
18:00
26:33
(14:18)
SM/158 ORLEN Wisła Płock | Azoty-Puławy 03.02.2018
13:00
31:21
(15:15)
SM/159 Meble Wójcik Elbląg | Energa MKS Kalisz 03.02.2018
18:30
24:26
(15:12)
SM/160 Wybrzeże Gdańsk | KPR Legionowo 11.04.2018
18:00
28:22
(13:6)
Seria 21
SM/161 PGE VIVE Kielce | Meble Wójcik Elbląg 06.02.2018
18:30
43:25
(18:13)
SM/162 KPR Legionowo | ORLEN Wisła Płock 06.02.2018
19:00
26:41
(15:17)
SM/163 KS SPR Chrobry Głogów | Sandra Spa Pogoń Szczecin 10.02.2018
18:00
28:19
(13:10)
SM/164 Gwardia Opole | Spójnia Gdynia 10.02.2018
18:30
33:24
(17:13)
SM/165 MMTS Kwidzyn | SPR Stal Mielec 10.02.2018
17:00
38:32
(20:14)
SM/166 Azoty-Puławy | NMC Górnik Zabrze 07.02.2018
18:30
25:24
(15:11)
SM/167 MKS Zagłębie Lubin | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 11.02.2018
16:00
28:23
(14:11)
SM/168 Energa MKS Kalisz | Wybrzeże Gdańsk 10.02.2018
18:30
25:24
(9:10)
Seria 22
SM/169 NMC Górnik Zabrze | PGE VIVE Kielce 13.02.2018
18:30
28:37
(11:16)
SM/170 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Azoty-Puławy 14.02.2018
19:30
24:38
(14:17)
SM/171 ORLEN Wisła Płock | MKS Zagłębie Lubin 14.02.2018
18:00
31:27
(14:13)
SM/172 Meble Wójcik Elbląg | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 17.02.2018
16:00
27:20
(15:8)
SM/173 Wybrzeże Gdańsk | SPR Stal Mielec 14.02.2018
18:30
28:26
(18:11)
SM/174 Spójnia Gdynia | Energa MKS Kalisz 15.02.2018
18:00
27:34
(13:18)
SM/175 MMTS Kwidzyn | Gwardia Opole 17.02.2018
17:00
26:34
(15:18)
SM/176 KS SPR Chrobry Głogów | KPR Legionowo 17.02.2018
18:00
30:25
(11:12)
Seria 23
SM/177 KS SPR Chrobry Głogów | PGE VIVE Kielce 20.02.2018
18:30
28:43
(14:19)
SM/178 ORLEN Wisła Płock | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 21.02.2018
18:00
26:24
(11:11)
SM/179 Wybrzeże Gdańsk | Meble Wójcik Elbląg 24.02.2018
19:30
27:22
(13:8)
SM/180 NMC Górnik Zabrze | SPR Stal Mielec 24.02.2018
18:30
37:28
(21:15)
SM/181 Spójnia Gdynia | MKS Zagłębie Lubin 20.02.2018
18:00
19:33
(9:16)
SM/182 MMTS Kwidzyn | Azoty-Puławy 28.02.2018
17:00
32:25
(17:11)
SM/183 Energa MKS Kalisz | Sandra Spa Pogoń Szczecin 24.02.2018
13:00
25:16
(12:3)
SM/184 Gwardia Opole | KPR Legionowo 24.02.2018
18:30
26:22
(11:10)
Seria 24
SM/185 PGE VIVE Kielce | Spójnia Gdynia 27.02.2018
18:30
46:27
(22:14)
SM/186 SPR Stal Mielec | ORLEN Wisła Płock 28.02.2018
18:00
22:36
(11:19)
SM/187 Meble Wójcik Elbląg | MMTS Kwidzyn 03.03.2018
16:00
25:24
(16:11)
SM/188 Azoty-Puławy | Gwardia Opole 21.02.2018
18:00
38:35
(18:16)
SM/189 Energa MKS Kalisz | KS SPR Chrobry Głogów 03.03.2018
13:00
25:29
(14:14)
SM/190 MKS Zagłębie Lubin | NMC Górnik Zabrze 03.03.2018
17:30
28:24
(17:11)
SM/191 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | Wybrzeże Gdańsk 03.03.2018
18:00
21:25
(12:12)
SM/192 KPR Legionowo | Sandra Spa Pogoń Szczecin 04.03.2018
16:00
25:27
(11:12)
Seria 25
SM/193 Wybrzeże Gdańsk | PGE VIVE Kielce 05.03.2018
18:30
24:41
(12:20)
SM/194 ORLEN Wisła Płock | Energa MKS Kalisz 11.04.2018
18:00
35:22
(18:10)
SM/195 Gwardia Opole | KS SPR Chrobry Głogów 07.03.2018
18:30
23:28
(13:13)
SM/196 Sandra Spa Pogoń Szczecin | MMTS Kwidzyn 07.03.2018
18:30
25:20
(12:10)
SM/197 Spójnia Gdynia | Azoty-Puławy 11.04.2018
18:00
26:43
(12:18)
SM/198 Meble Wójcik Elbląg | MKS Zagłębie Lubin 07.03.2018
18:30
37:30
(18:14)
SM/199 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | SPR Stal Mielec 07.03.2018
18:30
26:26
(12:14)
SM/200 NMC Górnik Zabrze | KPR Legionowo 07.03.2018
18:00
27:20
(16:6)
Seria 26
SM/201 PGE VIVE Kielce | ORLEN Wisła Płock 11.03.2018
13:00
36:30
(17:18)
SM/202 SPR Stal Mielec | Meble Wójcik Elbląg 10.03.2018
18:00
26:23
(15:11)
SM/203 Azoty-Puławy | KS SPR Chrobry Głogów 10.03.2018
18:00
27:25
(12:12)
SM/204 MKS Zagłębie Lubin | Wybrzeże Gdańsk 10.03.2018
15:30
36:21
(17:8)
SM/205 MMTS Kwidzyn | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 10.03.2018
17:00
28:28
(15:15)
SM/206 Energa MKS Kalisz | NMC Górnik Zabrze 10.03.2018
13:00
24:32
(14:17)
SM/207 Gwardia Opole | Sandra Spa Pogoń Szczecin 10.03.2018
18:30
26:22
(15:10)
SM/208 KPR Legionowo | Spójnia Gdynia 11.03.2018
16:00
21:20
(8:12)
Seria 27
SM/209 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | NMC Górnik Zabrze 17.03.2018
17:00
28:27
(16:16)
SM/210 Wybrzeże Gdańsk | MMTS Kwidzyn 17.03.2018
18:30
26:26
(12:14)
SM/211 PGE VIVE Kielce | Sandra Spa Pogoń Szczecin 17.03.2018
16:00
40:27
(18:10)
SM/212 SPR Stal Mielec | Spójnia Gdynia 17.03.2018
18:00
38:38
(21:21)
SM/213 MKS Zagłębie Lubin | KS SPR Chrobry Głogów 17.03.2018
13:00
28:21
(11:12)
SM/214 Energa MKS Kalisz | Gwardia Opole 17.03.2018
18:30
31:28
(14:14)
SM/215 Meble Wójcik Elbląg | ORLEN Wisła Płock 17.03.2018
16:00
18:43
(6:19)
SM/216 Azoty-Puławy | KPR Legionowo 17.03.2018
18:00
29:24
(16:12)
Seria 28
SM/217 PGE VIVE Kielce | Gwardia Opole 20.03.2018
18:30
39:28
(18:16)
SM/218 ORLEN Wisła Płock | Wybrzeże Gdańsk 24.03.2018
13:00
29:25
(13:14)
SM/219 Energa MKS Kalisz | Azoty-Puławy 21.03.2018
20:15
30:34
(10:16)
SM/220 Spójnia Gdynia | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 22.03.2018
18:00
26:28
(16:13)
SM/221 NMC Górnik Zabrze | Meble Wójcik Elbląg 24.03.2018
18:00
31:28
(12:13)
SM/222 Sandra Spa Pogoń Szczecin | MKS Zagłębie Lubin 23.03.2018
18:30
27:27
(14:13)
SM/223 KS SPR Chrobry Głogów | SPR Stal Mielec 25.03.2018
17:00
26:18
(13:7)
SM/224 KPR Legionowo | MMTS Kwidzyn 24.03.2018
18:00
24:26
(10:11)
Seria 29
SM/225 Azoty-Puławy | PGE VIVE Kielce 27.03.2018
18:30
29:41
(12:19)
SM/226 ORLEN Wisła Płock | MMTS Kwidzyn 21.03.2018
18:00
32:21
(19:11)
SM/227 Meble Wójcik Elbląg | Spójnia Gdynia 30.03.2018
17:00
24:23
(13:12)
SM/228 MKS Zagłębie Lubin | Gwardia Opole 30.03.2018
18:00
33:34
(15:16)
SM/229 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | KS SPR Chrobry Głogów 31.03.2018
13:00
29:26
(12:13)
SM/230 Wybrzeże Gdańsk | NMC Górnik Zabrze 31.03.2018
16:00
21:26
(12:13)
SM/231 SPR Stal Mielec | Sandra Spa Pogoń Szczecin 29.03.2018
18:00
22:33
(13:14)
SM/232 KPR Legionowo | Energa MKS Kalisz 31.03.2018
13:00
29:24
(15:12)
Seria 30
SM/233 MMTS Kwidzyn | Energa MKS Kalisz 15.04.2018
13:00
21:21
(11:10)
SM/234 Gwardia Opole | SPR Stal Mielec 14.04.2018
18:00
37:27
(19:13)
SM/235 Sandra Spa Pogoń Szczecin | Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 14.04.2018
18:00
25:25
(12:13)
SM/236 NMC Górnik Zabrze | ORLEN Wisła Płock 14.04.2018
13:00
21:27
(9:14)
SM/237 Spójnia Gdynia | Wybrzeże Gdańsk 14.04.2018
12:00
18:28
(11:17)
SM/238 Azoty-Puławy | MKS Zagłębie Lubin 14.04.2018
18:00
33:26
(17:13)
SM/239 KS SPR Chrobry Głogów | Meble Wójcik Elbląg 15.04.2018
16:00
36:29
(22:13)
SM/240 KPR Legionowo | PGE VIVE Kielce 14.04.2018
18:00
28:45
(13:23)
Dzika Karta
Dzika karta
SM/241 Wybrzeże Gdańsk | MMTS Kwidzyn 21.04.2018
13:00
30:23
(15:11)
SM/242 MKS Zagłębie Lubin | Energa MKS Kalisz 22.04.2018
13:00
27:26
(14:10)
Dzika karta rewanże
SM/243 MMTS Kwidzyn | Wybrzeże Gdańsk 24.04.2018
18:30
30:25
(12:15)
SM/244 Energa MKS Kalisz | MKS Zagłębie Lubin 25.04.2018
18:30
36:24
(16:9)
Ćwierćfinały
Ćwierćifnały
SM/245 Energa MKS Kalisz | PGE VIVE Kielce 01.05.2018
18:30
 
 
SM/246 KS SPR Chrobry Głogów | Azoty-Puławy 28.04.2018
13:00
 
 
SM/247 Gwardia Opole | NMC Górnik Zabrze 29.04.2018
13:00
 
 
SM/248 Wybrzeże Gdańsk | ORLEN Wisła Płock 02.05.2018
18:30
 
 
Ćwierćfinały rewanże
SM/249 PGE VIVE Kielce | Energa MKS Kalisz 08.05.2018
20:15
 
 
SM/250 Azoty-Puławy | KS SPR Chrobry Głogów 05.05.2018
13:00
 
 
SM/251 NMC Górnik Zabrze | Gwardia Opole 06.05.2018
13:00
 
 
SM/252 ORLEN Wisła Płock | Wybrzeże Gdańsk 09.05.2018
20:15
 
 
Półfinały
Półfinały
SM/253 | ..
 
 
SM/254 | ..
 
 
Półfinały rewanże
SM/255 | ..
 
 
SM/256 | ..
 
 
O 3 miejsce
O 3 miejsce
SM/257 | ..
 
 
O 3 miejsce rewanż
SM/258 | ..
 
 
Finał
Finał
SM/259 | ..
 
 
Finał rewanż
SM/260 | ..
 
 



informacje

   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl