I Liga Kobiet Grupa A (K)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 SMS ZPRP I Płock 42 18 15 3 3 0 512:437
2 SMS ZPRP II Płock 36 18 12 6 0 0 548:482
3 MKS PR URBIS Gniezno 34 18 11 7 0 1 461:455
4 SPR Sambor Tczew 33 18 11 7 1 1 493:458
5 ChKS PŁ Łódź 29 18 10 8 2 1 440:429
6 MTS Kwidzyn 28 18 9 9 0 1 472:453
7 K.S.AP-POZNAŃ 27 18 9 9 0 0 498:481
8 MMKS Jutrzenka Płock 25 18 8 10 0 1 476:499
9 Dwójka PWSIiP Łomża 16 18 5 13 0 1 491:530
10 UKS Drwęca Novar Lubicz 0 18 0 18 0 0 470:637
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
Kolejka 1
IKA/1 SMS ZPRP I Płock | Dwójka PWSIiP Łomża 23.09.2017
15:30
26:21
(15:11)
IKA/2 MKS PR URBIS Gniezno | UKS Drwęca Novar Lubicz 24.09.2017
16:00
35:32
(18:12)
IKA/3 ChKS PŁ Łódź | K.S.AP-POZNAŃ 23.09.2017
18:00
30:28
(17:13)
IKA/4 SMS ZPRP II Płock | MMKS Jutrzenka Płock 23.09.2017
18:00
32:16
(15:10)
IKA/5 MTS Kwidzyn | SPR Sambor Tczew 23.09.2017
17:00
33:25
(15:13)
Kolejka 2
IKA/6 Dwójka PWSIiP Łomża | SPR Sambor Tczew 07.10.2017
17:00
33:26
(16:12)
IKA/7 MMKS Jutrzenka Płock | MTS Kwidzyn 08.10.2017
12:00
27:25
(14:14)
IKA/8 K.S.AP-POZNAŃ | SMS ZPRP II Płock 08.10.2017
15:00
30:31
(14:15)
IKA/9 UKS Drwęca Novar Lubicz | ChKS PŁ Łódź 07.10.2017
16:15
23:27
(9:14)
IKA/10 SMS ZPRP I Płock | MKS PR URBIS Gniezno 07.10.2017
16:00
27:21
(15:10)
Kolejka 3
IKA/11 MKS PR URBIS Gniezno | Dwójka PWSIiP Łomża 15.10.2017
16:00
27:23
(14:10)
IKA/12 ChKS PŁ Łódź | SMS ZPRP I Płock 14.10.2017
17:00
24:23
(8:12)
IKA/13 SMS ZPRP II Płock | UKS Drwęca Novar Lubicz 14.10.2017
16:00
42:21
(23:4)
IKA/14 MTS Kwidzyn | K.S.AP-POZNAŃ 14.10.2017
17:00
36:30
(18:12)
IKA/15 SPR Sambor Tczew | MMKS Jutrzenka Płock 14.10.2017
16:00
30:23
(15:10)
Kolejka 4
IKA/16 Dwójka PWSIiP Łomża | MMKS Jutrzenka Płock 21.10.2017
15:00
28:30
(15:15)
IKA/17 K.S.AP-POZNAŃ | SPR Sambor Tczew 22.10.2017
15:00
24:22
(10:13)
IKA/18 UKS Drwęca Novar Lubicz | MTS Kwidzyn 21.10.2017
16:00
25:37
(10:20)
IKA/19 SMS ZPRP I Płock | SMS ZPRP II Płock 21.10.2017
12:00
27:29
(15:14)
IKA/20 MKS PR URBIS Gniezno | ChKS PŁ Łódź 21.10.2017
18:00
22:26
(12:13)
Kolejka 5
IKA/21 ChKS PŁ Łódź | Dwójka PWSIiP Łomża 05.11.2017
17:30
30:20
(15:12)
IKA/22 SMS ZPRP II Płock | MKS PR URBIS Gniezno 04.11.2017
16:00
26:31
(13:14)
IKA/23 MTS Kwidzyn | SMS ZPRP I Płock 04.11.2017
17:00
23:26
(10:12)
IKA/24 SPR Sambor Tczew | UKS Drwęca Novar Lubicz 04.11.2017
18:00
34:27
(14:13)
IKA/25 MMKS Jutrzenka Płock | K.S.AP-POZNAŃ 04.11.2017
15:00
29:28
(17:18)
Kolejka 6
IKA/26 Dwójka PWSIiP Łomża | K.S.AP-POZNAŃ 11.11.2017
16:00
26:30
(14:16)
IKA/27 UKS Drwęca Novar Lubicz | MMKS Jutrzenka Płock 11.11.2017
16:00
30:34
(15:16)
IKA/28 SMS ZPRP I Płock | SPR Sambor Tczew 11.11.2017
16:00
24:34
(14:16)
IKA/29 MKS PR URBIS Gniezno | MTS Kwidzyn 12.11.2017
16:00
24:22
(16:11)
IKA/30 ChKS PŁ Łódź | SMS ZPRP II Płock 12.11.2017
17:30
24:32
(13:19)
Kolejka 7
IKA/31 SMS ZPRP II Płock | Dwójka PWSIiP Łomża 18.11.2017
16:00
40:31
(25:15)
IKA/32 MTS Kwidzyn | ChKS PŁ Łódź 18.11.2017
17:00
19:27
(11:15)
IKA/33 SPR Sambor Tczew | MKS PR URBIS Gniezno 18.11.2017
16:00
38:26
(16:13)
IKA/34 MMKS Jutrzenka Płock | SMS ZPRP I Płock 18.11.2017
13:00
25:25
(14:15)
IKA/35 K.S.AP-POZNAŃ | UKS Drwęca Novar Lubicz 19.11.2017
15:00
27:21
(13:10)
Kolejka 8
IKA/36 Dwójka PWSIiP Łomża | UKS Drwęca Novar Lubicz 02.12.2017
16:00
40:30
(18:9)
IKA/37 SMS ZPRP I Płock | K.S.AP-POZNAŃ 02.12.2017
15:30
30:28
(15:13)
IKA/38 MKS PR URBIS Gniezno | MMKS Jutrzenka Płock 03.12.2017
16:00
27:26
(12:14)
IKA/39 ChKS PŁ Łódź | SPR Sambor Tczew 03.12.2017
17:30
22:22
(8:10)
IKA/40 SMS ZPRP II Płock | MTS Kwidzyn 06.12.2017
17:30
39:28
(19:14)
Kolejka 9
IKA/41 MTS Kwidzyn | Dwójka PWSIiP Łomża 09.12.2017
17:30
30:21
(13:8)
IKA/42 SPR Sambor Tczew | SMS ZPRP II Płock 19.12.2017
18:30
33:32
(15:20)
IKA/43 MMKS Jutrzenka Płock | ChKS PŁ Łódź 10.12.2017
12:30
24:21
(17:12)
IKA/44 K.S.AP-POZNAŃ | MKS PR URBIS Gniezno 09.12.2017
19:30
24:25
(8:9)
IKA/45 UKS Drwęca Novar Lubicz | SMS ZPRP I Płock 10.12.2017
16:00
22:34
(8:21)
II runda
Kolejka 10
IKA/46 Dwójka PWSIiP Łomża | SMS ZPRP I Płock 14.02.2018
18:00
26:31
(12:18)
IKA/47 UKS Drwęca Novar Lubicz | MKS PR URBIS Gniezno 20.01.2018
16:00
24:40
(15:21)
IKA/48 K.S.AP-POZNAŃ | ChKS PŁ Łódź 10.02.2018
19:30
28:22
(16:10)
IKA/49 MMKS Jutrzenka Płock | SMS ZPRP II Płock 13.02.2018
18:00
26:27
(13:14)
IKA/50 SPR Sambor Tczew | MTS Kwidzyn 20.01.2018
14:00
22:22
(10:11)
Kolejka 11
IKA/51 SPR Sambor Tczew | Dwójka PWSIiP Łomża 03.02.2018
14:00
22:25
(12:10)
IKA/52 MTS Kwidzyn | MMKS Jutrzenka Płock 03.02.2018
11:00
23:26
(10:11)
IKA/53 SMS ZPRP II Płock | K.S.AP-POZNAŃ 03.02.2018
16:00
28:21
(10:12)
IKA/54 ChKS PŁ Łódź | UKS Drwęca Novar Lubicz 03.02.2018
17:30
29:22
(15:11)
IKA/55 MKS PR URBIS Gniezno | SMS ZPRP I Płock 04.02.2018
16:00
19:19
(9:13)
Kolejka 12
IKA/56 Dwójka PWSIiP Łomża | MKS PR URBIS Gniezno 17.02.2018
17:00
27:32
(13:21)
IKA/57 SMS ZPRP I Płock | ChKS PŁ Łódź 17.02.2018
16:00
21:21
(13:7)
IKA/58 UKS Drwęca Novar Lubicz | SMS ZPRP II Płock 17.02.2018
16:00
34:43
(17:19)
IKA/59 K.S.AP-POZNAŃ | MTS Kwidzyn 18.02.2018
15:00
26:25
(14:14)
IKA/60 MMKS Jutrzenka Płock | SPR Sambor Tczew 17.02.2018
14:00
24:28
(9:18)
Kolejka 13
IKA/61 MMKS Jutrzenka Płock | Dwójka PWSIiP Łomża 03.03.2018
13:00
30:36
(15:20)
IKA/62 SPR Sambor Tczew | K.S.AP-POZNAŃ 03.03.2018
15:30
25:22
(11:13)
IKA/63 MTS Kwidzyn | UKS Drwęca Novar Lubicz 03.03.2018
11:00
29:22
(14:10)
IKA/64 SMS ZPRP II Płock | SMS ZPRP I Płock 25.04.2018
17:30
18:32
(7:15)
IKA/65 ChKS PŁ Łódź | MKS PR URBIS Gniezno 03.03.2018
17:30
24:18
(12:6)
Kolejka 14
IKA/66 Dwójka PWSIiP Łomża | ChKS PŁ Łódź 24.03.2018
15:00
27:27
(13:15)
IKA/67 MKS PR URBIS Gniezno | SMS ZPRP II Płock 11.03.2018
17:00
28:26
(15:13)
IKA/68 SMS ZPRP I Płock | MTS Kwidzyn 14.03.2018
17:30
37:26
(20:12)
IKA/69 UKS Drwęca Novar Lubicz | SPR Sambor Tczew 11.03.2018
15:00
23:32
(14:19)
IKA/70 K.S.AP-POZNAŃ | MMKS Jutrzenka Płock 11.03.2018
15:00
28:23
(11:12)
Kolejka 15
IKA/71 K.S.AP-POZNAŃ | Dwójka PWSIiP Łomża 08.04.2018
15:00
34:24
(14:9)
IKA/72 MMKS Jutrzenka Płock | UKS Drwęca Novar Lubicz 17.03.2018
13:00
36:29
(19:14)
IKA/73 SPR Sambor Tczew | SMS ZPRP I Płock 06.04.2018
18:30
27:29
(14:13)
IKA/74 MTS Kwidzyn | MKS PR URBIS Gniezno 08.04.2018
13:30
26:22
(13:7)
IKA/75 SMS ZPRP II Płock | ChKS PŁ Łódź 07.04.2018
16:00
24:22
(9:16)
Kolejka 16
IKA/76 Dwójka PWSIiP Łomża | SMS ZPRP II Płock 14.04.2018
17:00
24:35
(12:13)
IKA/77 ChKS PŁ Łódź | MTS Kwidzyn 14.04.2018
18:00
16:19
(8:11)
IKA/78 MKS PR URBIS Gniezno | SPR Sambor Tczew 14.04.2018
15:00
18:16
(9:7)
IKA/79 SMS ZPRP I Płock | MMKS Jutrzenka Płock 14.04.2018
16:00
31:24
(16:10)
IKA/80 UKS Drwęca Novar Lubicz | K.S.AP-POZNAŃ 14.04.2018
15:00
33:42
(15:24)
Kolejka 17
IKA/81 UKS Drwęca Novar Lubicz | Dwójka PWSIiP Łomża 21.04.2018
16:00
27:38
(14:15)
IKA/82 K.S.AP-POZNAŃ | SMS ZPRP I Płock 22.04.2018
15:00
24:32
(11:15)
IKA/83 MMKS Jutrzenka Płock | MKS PR URBIS Gniezno 21.04.2018
13:00
25:27
(14:16)
IKA/84 SPR Sambor Tczew | ChKS PŁ Łódź 20.04.2018
18:30
29:24
(16:11)
IKA/85 MTS Kwidzyn | SMS ZPRP II Płock 21.04.2018
11:00
26:17
(13:7)
Kolejka 18
IKA/86 Dwójka PWSIiP Łomża | MTS Kwidzyn 26.04.2018
16:30
21:23
(6:12)
IKA/87 SMS ZPRP II Płock | SPR Sambor Tczew 28.04.2018
12:00
27:28
(16:16)
IKA/88 ChKS PŁ Łódź | MMKS Jutrzenka Płock 28.04.2018
18:00
24:28
(9:14)
IKA/89 MKS PR URBIS Gniezno | K.S.AP-POZNAŃ 28.04.2018
18:00
19:24
(12:14)
IKA/90 SMS ZPRP I Płock | UKS Drwęca Novar Lubicz 28.04.2018
16:00
38:25
(21:10)



informacje

   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl