I Liga Mężczyzn Grupa B(M): AZS AWF Biała Podlaska
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
AZS AWF Biała Podlaska | ASPR Zawadzkie 09.09.2017
18:00
30:29
(15:15)
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. | AZS AWF Biała Podlaska 16.09.2017
17:00
23:27
(13:13)
AZS AWF Biała Podlaska | SPR PWSZ Tarnów 23.09.2017
18:00
33:32
(15:15)
ŚKPR Świdnica | AZS AWF Biała Podlaska 30.09.2017
19:00
29:28
(14:14)
AZS AWF Biała Podlaska | Politechnika Anilana Łódź 07.10.2017
18:00
36:20
(16:10)
KSSPR Końskie | AZS AWF Biała Podlaska 14.10.2017
18:00
26:32
(11:16)
AZS AWF Biała Podlaska | MTS Chrzanów 04.11.2017
18:00
42:22
(18:13)
AZS AWF Biała Podlaska | Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 11.11.2017
18:00
30:31
(18:16)
MSPR Siódemka Miedź Legnica | AZS AWF Biała Podlaska 18.11.2017
18:00
28:31
(14:17)
AZS AWF Biała Podlaska | SRS Czuwaj Przemyśl 25.11.2017
18:00
37:34
(17:15)
MKS Wieluń | AZS AWF Biała Podlaska 02.12.2017
18:00
35:34
(18:16)
AZS AWF Biała Podlaska | KS Uniwersytet Radom 09.12.2017
18:00
38:19
(21:7)
KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | AZS AWF Biała Podlaska 13.01.2018
17:00
30:31
(18:15)
VIRET CMC Zawiercie | AZS AWF Biała Podlaska 28.01.2018
15:00
22:32
(12:15)
ASPR Zawadzkie | AZS AWF Biała Podlaska 03.02.2018
18:00
28:31
(9:18)
AZS AWF Biała Podlaska | KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 10.02.2018
18:00
32:20
(15:7)
SPR PWSZ Tarnów | AZS AWF Biała Podlaska 17.02.2018
16:00
35:34
(18:23)
AZS AWF Biała Podlaska | ŚKPR Świdnica 03.03.2018
18:00
42:26
(22:15)
Politechnika Anilana Łódź | AZS AWF Biała Podlaska 10.03.2018
18:00
25:30
(12:18)
AZS AWF Biała Podlaska | KSSPR Końskie 17.03.2018
18:00
29:28
(16:15)
MTS Chrzanów | AZS AWF Biała Podlaska 24.03.2018
18:00
27:31
(14:15)
Olimpia MEDEX Piekary Śląskie | AZS AWF Biała Podlaska 14.04.2018
18:00
27:23
(15:12)
AZS AWF Biała Podlaska | MSPR Siódemka Miedź Legnica 21.04.2018
18:00
28:22
(14:11)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 AZS AWF Biała Podlaska 54 23 18 5 0 0 741:618
2 SPR PWSZ Tarnów 54 23 18 5 0 0 756:686
3 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 48 23 16 7 0 0 701:641
4 SRS Czuwaj Przemyśl 39 22 13 9 0 0 711:660
5 MKS Wieluń 38 22 13 9 1 0 684:643
6 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 38 22 13 9 1 0 691:670
7 ŚKPR Świdnica 37 23 13 10 2 0 656:679
8 MSPR Siódemka Miedź Legnica 34 22 11 11 1 2 622:612
9 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31 22 11 11 2 0 632:647
10 KSSPR Końskie 27 23 9 14 1 1 594:645
11 ASPR Zawadzkie 26 22 8 14 0 2 663:697
12 MTS Chrzanów 25 22 8 14 0 1 640:669
13 Politechnika Anilana Łódź 22 23 7 16 0 1 599:683
14 KS Uniwersytet Radom 20 22 7 15 1 0 599:647
15 VIRET CMC Zawiercie 11 22 3 19 0 2 629:721
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
1 ADAMIUK Łukasz Bramkarz
25 BANAŚ Michał Skrzydłowy
24 BEKISZ Michał Rozgrywający
12 CHMURSKI Damian Bramkarz
26 KANDORA Łukasz Obrotowy
16 KOZŁOWSKI Krzysztof Bramkarz
15 KRUCHKOU Maksim Rozgrywający
14 MAŁECKI Karol Obrotowy
8 NOWICKI Karol Rozgrywający
4 OLICHWIRUK Gabriel Skrzydłowy
9 POLOK Jakub Skrzydłowy
13 STEFANIEC Marcin Skrzydłowy
3 URBANIAK Przemysław Skrzydłowy
10 VALYNTSAU Dzianis Rozgrywający
2 WAŃKOWICZ Jakub Skrzydłowy
5 WARMIJAK Bartosz Rozgrywający
7 ZIÓŁKOWSKI Bartosz Skrzydłowy
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl