II Liga Mężczyzn gr. 3 (M)
tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 CKS Jurand Ciechanów 46 18 16 2 3 1 573:496
2 SPR ROKiS Radzymin 36 17 12 5 1 1 457:390
3 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34 18 11 7 0 1 427:400
4 AZS UMCS Lublin 28 17 9 8 0 1 471:430
5 UMKS Trójka Ostrołęka 26 18 9 9 1 0 499:528
6 SPR Pabiks Pabianice 24 17 8 9 1 1 461:461
7 AZS-AWF Warszawa 24 17 8 9 0 0 455:451
8 KS Warszawianka 20 17 7 10 1 0 414:448
9 KKS Włókniarz Konstantynów 13 17 4 13 0 1 384:461
10 TS Siemiatycze 10 18 3 15 0 1 408:484
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



terminarz

gospodarzegościemiejscedatawynik
I runda
Kolejka 1
IIM3/1 UMKS Trójka Ostrołęka | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 23.09.2017
17:00
20:25
(10:13)
IIM3/2 KS Warszawianka | CKS Jurand Ciechanów 23.09.2017
14:00
28:31
(13:16)
IIM3/3 AZS UMCS Lublin | KKS Włókniarz Konstantynów 24.09.2017
12:00
28:16
(13:12)
IIM3/4 AZS-AWF Warszawa | SPR ROKiS Radzymin 23.09.2017
19:30
24:34
(9:16)
IIM3/5 TS Siemiatycze | SPR Pabiks Pabianice 22.10.2017
15:00
24:36
(13:16)
Kolejka 2
IIM3/6 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR Pabiks Pabianice 30.09.2017
18:00
28:28
(13:13)
IIM3/7 SPR ROKiS Radzymin | TS Siemiatycze 30.09.2017
18:00
29:24
(14:11)
IIM3/8 KKS Włókniarz Konstantynów | AZS-AWF Warszawa 30.09.2017
17:00
18:23
(10:10)
IIM3/9 CKS Jurand Ciechanów | AZS UMCS Lublin 30.09.2017
18:00
33:29
(18:12)
IIM3/10 UMKS Trójka Ostrołęka | KS Warszawianka 30.09.2017
17:00
28:27
(17:15)
Kolejka 3
IIM3/11 KS Warszawianka | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 07.10.2017
18:00
22:20
(11:9)
IIM3/12 AZS UMCS Lublin | UMKS Trójka Ostrołęka 08.10.2017
12:00
35:16
(19:7)
IIM3/13 AZS-AWF Warszawa | CKS Jurand Ciechanów 07.10.2017
18:30
35:27
(16:11)
IIM3/14 TS Siemiatycze | KKS Włókniarz Konstantynów 08.10.2017
15:00
22:26
(8:13)
IIM3/15 SPR Pabiks Pabianice | SPR ROKiS Radzymin 07.10.2017
06:30
28:26
(13:11)
Kolejka 4
IIM3/16 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR ROKiS Radzymin 14.10.2017
18:00
20:15
(9:9)
IIM3/17 KKS Włókniarz Konstantynów | SPR Pabiks Pabianice 14.10.2017
18:00
15:28
(7:13)
IIM3/18 CKS Jurand Ciechanów | TS Siemiatycze 14.10.2017
18:00
36:23
(16:11)
IIM3/19 UMKS Trójka Ostrołęka | AZS-AWF Warszawa 14.10.2017
15:00
29:25
(16:16)
IIM3/20 KS Warszawianka | AZS UMCS Lublin 14.10.2017
18:00
27:28
(17:14)
Kolejka 5
IIM3/21 AZS UMCS Lublin | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 11.11.2017
12:00
26:22
(15:9)
IIM3/22 AZS-AWF Warszawa | KS Warszawianka 11.11.2017
19:30
27:24
(12:11)
IIM3/23 TS Siemiatycze | UMKS Trójka Ostrołęka 04.11.2017
18:00
23:31
(10:20)
IIM3/24 SPR Pabiks Pabianice | CKS Jurand Ciechanów 12.11.2017
14:00
30:30
(13:15)
IIM3/25 SPR ROKiS Radzymin | KKS Włókniarz Konstantynów 12.11.2017
12:30
36:25
(16:11)
Kolejka 6
IIM3/26 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | KKS Włókniarz Konstantynów 21.10.2017
17:00
25:19
(11:7)
IIM3/27 CKS Jurand Ciechanów | SPR ROKiS Radzymin 19.11.2017
19:00
25:25
(14:14)
IIM3/28 UMKS Trójka Ostrołęka | SPR Pabiks Pabianice 19.11.2017
15:00
24:19
(13:9)
IIM3/29 KS Warszawianka | TS Siemiatycze 18.11.2017
11:00
22:24
(10:8)
IIM3/30 AZS UMCS Lublin | AZS-AWF Warszawa 18.11.2017
12:00
31:26
(9:10)
Kolejka 7
IIM3/31 AZS-AWF Warszawa | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 28.10.2017
19:30
25:29
(10:13)
IIM3/32 TS Siemiatycze | AZS UMCS Lublin 29.10.2017
16:20
21:30
(11:14)
IIM3/33 SPR Pabiks Pabianice | KS Warszawianka 26.11.2017
14:00
29:23
(12:10)
IIM3/34 SPR ROKiS Radzymin | UMKS Trójka Ostrołęka 28.10.2017
17:30
26:22
(11:10)
IIM3/35 KKS Włókniarz Konstantynów | CKS Jurand Ciechanów 25.11.2017
18:00
25:31
(12:14)
Kolejka 8
IIM3/36 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | CKS Jurand Ciechanów 02.12.2017
18:00
23:30
(11:14)
IIM3/37 UMKS Trójka Ostrołęka | KKS Włókniarz Konstantynów 16.12.2017
17:00
33:28
(15:14)
IIM3/38 KS Warszawianka | SPR ROKiS Radzymin 03.12.2017
17:00
21:20
(10:11)
IIM3/39 AZS UMCS Lublin | SPR Pabiks Pabianice 03.12.2017
15:00
33:23
(13:8)
IIM3/40 AZS-AWF Warszawa | TS Siemiatycze 02.12.2017
18:00
29:15
(12:10)
Kolejka 9
IIM3/41 TS Siemiatycze | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22.11.2017
19:30
15:16
(6:7)
IIM3/42 SPR Pabiks Pabianice | AZS-AWF Warszawa 10.12.2017
14:00
30:29
(15:16)
IIM3/43 SPR ROKiS Radzymin | AZS UMCS Lublin 10.12.2017
19:00
30:24
(16:12)
IIM3/44 KKS Włókniarz Konstantynów | KS Warszawianka 09.12.2017
17:30
20:22
(7:9)
IIM3/45 CKS Jurand Ciechanów | UMKS Trójka Ostrołęka 09.12.2017
18:00
39:34
(20:12)
II runda
Kolejka 10
IIM3/46 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | UMKS Trójka Ostrołęka 17.03.2018
18:00
26:23
(14:11)
IIM3/47 CKS Jurand Ciechanów | KS Warszawianka 20.01.2018
18:00
31:22
(14:10)
IIM3/48 KKS Włókniarz Konstantynów | AZS UMCS Lublin 19.01.2018
19:00
24:20
(13:8)
IIM3/49 SPR ROKiS Radzymin | AZS-AWF Warszawa 10.02.2018
18:00
23:20
(10:9)
IIM3/50 SPR Pabiks Pabianice | TS Siemiatycze 27.01.2018
18:00
21:24
(13:12)
Kolejka 11
IIM3/51 SPR Pabiks Pabianice | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 24.03.2018
17:30
26:32
(11:18)
IIM3/52 TS Siemiatycze | SPR ROKiS Radzymin 03.02.2018
16:00
20:23
(12:10)
IIM3/53 AZS-AWF Warszawa | KKS Włókniarz Konstantynów 03.02.2018
19:00
26:20
(12:6)
IIM3/54 AZS UMCS Lublin | CKS Jurand Ciechanów 03.02.2018
20:30
25:30
(11:12)
IIM3/55 KS Warszawianka | UMKS Trójka Ostrołęka 04.02.2018
11:00
29:25
(14:10)
Kolejka 12
IIM3/56 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | KS Warszawianka 17.02.2018
18:00
25:17
(15:5)
IIM3/57 UMKS Trójka Ostrołęka | AZS UMCS Lublin 17.02.2018
12:00
32:28
(13:11)
IIM3/58 CKS Jurand Ciechanów | AZS-AWF Warszawa 17.02.2018
19:00
32:29
(16:13)
IIM3/59 KKS Włókniarz Konstantynów | TS Siemiatycze 17.02.2018
17:30
30:25
(16:16)
IIM3/60 SPR ROKiS Radzymin | SPR Pabiks Pabianice 17.02.2018
19:00
26:17
(10:4)
Kolejka 13
IIM3/61 SPR ROKiS Radzymin | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 03.03.2018
19:00
21:20
(13:12)
IIM3/62 SPR Pabiks Pabianice | KKS Włókniarz Konstantynów 03.03.2018
18:00
23:27
(7:14)
IIM3/63 TS Siemiatycze | CKS Jurand Ciechanów 03.03.2018
17:00
25:25
(11:16)
IIM3/64 AZS-AWF Warszawa | UMKS Trójka Ostrołęka 03.03.2018
18:00
30:24
(15:12)
IIM3/65 AZS UMCS Lublin | KS Warszawianka 03.03.2018
11:00
28:28
(12:12)
Kolejka 14
IIM3/66 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | AZS UMCS Lublin 10.03.2018
18:00
25:18
(15:8)
IIM3/67 KS Warszawianka | AZS-AWF Warszawa 10.03.2018
11:00
25:31
(12:14)
IIM3/68 UMKS Trójka Ostrołęka | TS Siemiatycze 10.03.2018
17:00
29:27
(20:13)
IIM3/69 CKS Jurand Ciechanów | SPR Pabiks Pabianice 10.03.2018
18:00
33:27
(17:14)
IIM3/70 KKS Włókniarz Konstantynów | SPR ROKiS Radzymin 10.03.2018
17:30
16:32
(10:11)
Kolejka 15
IIM3/71 KKS Włókniarz Konstantynów | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 07.04.2018
17:30
18:22
(10:13)
IIM3/72 SPR ROKiS Radzymin | CKS Jurand Ciechanów 07.04.2018
19:00
32:32
(17:12)
IIM3/73 SPR Pabiks Pabianice | UMKS Trójka Ostrołęka 08.04.2018
13:00
40:30
(18:14)
IIM3/74 TS Siemiatycze | KS Warszawianka 07.04.2018
18:00
22:27
(11:14)
IIM3/75 AZS-AWF Warszawa | AZS UMCS Lublin 07.04.2018
17:00
27:34
(13:15)
Kolejka 16
IIM3/76 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | AZS-AWF Warszawa 14.04.2018
18:00
26:27
(11:13)
IIM3/77 AZS UMCS Lublin | TS Siemiatycze 14.04.2018
11:00
29:24
(13:10)
IIM3/78 KS Warszawianka | SPR Pabiks Pabianice 14.04.2018
11:00
32:30
(15:14)
IIM3/79 UMKS Trójka Ostrołęka | SPR ROKiS Radzymin 14.04.2018
17:00
34:30
(17:13)
IIM3/80 CKS Jurand Ciechanów | KKS Włókniarz Konstantynów 15.04.2018
15:00
36:28
(19:12)
Kolejka 17
IIM3/81 CKS Jurand Ciechanów | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 21.04.2018
18:00
30:20
(12:12)
IIM3/82 KKS Włókniarz Konstantynów | UMKS Trójka Ostrołęka 21.04.2018
17:30
29:29
(15:15)
IIM3/83 SPR ROKiS Radzymin | KS Warszawianka 21.04.2018
11:00
29:18
(16:7)
IIM3/84 SPR Pabiks Pabianice | AZS UMCS Lublin 21.04.2018
18:00
26:25
(16:11)
IIM3/85 TS Siemiatycze | AZS-AWF Warszawa 22.04.2018
15:00
30:22
(14:11)
Kolejka 18
IIM3/86 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | TS Siemiatycze 25.04.2018
19:30
23:20
(10:9)
IIM3/87 AZS-AWF Warszawa | SPR Pabiks Pabianice 28.04.2018
18:00
 
 
IIM3/88 AZS UMCS Lublin | SPR ROKiS Radzymin 28.04.2018
18:00
 
 
IIM3/89 KS Warszawianka | KKS Włókniarz Konstantynów 28.04.2018
11:00
 
 
IIM3/90 UMKS Trójka Ostrołęka | CKS Jurand Ciechanów 24.02.2018
18:00
36:42
(17:20)



informacje

   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl