II Liga Mężczyzn gr. 3(M): KS Warszawianka
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
KS Warszawianka | CKS Jurand Ciechanów 23.09.2017
14:00
28:31
(13:16)
UMKS Trójka Ostrołęka | KS Warszawianka 30.09.2017
17:00
28:27
(17:15)
KS Warszawianka | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 07.10.2017
18:00
22:20
(11:9)
KS Warszawianka | AZS UMCS Lublin 14.10.2017
18:00
27:28
(17:14)
AZS-AWF Warszawa | KS Warszawianka 11.11.2017
19:30
27:24
(12:11)
KS Warszawianka | TS Siemiatycze 18.11.2017
11:00
22:24
(10:8)
SPR Pabiks Pabianice | KS Warszawianka 26.11.2017
14:00
29:23
(12:10)
KS Warszawianka | SPR ROKiS Radzymin 03.12.2017
17:00
21:20
(10:11)
KKS Włókniarz Konstantynów | KS Warszawianka 09.12.2017
17:30
20:22
(7:9)
CKS Jurand Ciechanów | KS Warszawianka 20.01.2018
18:00
31:22
(14:10)
KS Warszawianka | UMKS Trójka Ostrołęka 04.02.2018
11:00
29:25
(14:10)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | KS Warszawianka 17.02.2018
18:00
25:17
(15:5)
AZS UMCS Lublin | KS Warszawianka 03.03.2018
11:00
28:28
(12:12)
KS Warszawianka | AZS-AWF Warszawa 10.03.2018
11:00
25:31
(12:14)
TS Siemiatycze | KS Warszawianka 07.04.2018
18:00
22:27
(11:14)
KS Warszawianka | SPR Pabiks Pabianice 14.04.2018
11:00
32:30
(15:14)
SPR ROKiS Radzymin | KS Warszawianka 21.04.2018
11:00
29:18
(16:7)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 CKS Jurand Ciechanów 46 18 16 2 3 1 573:496
2 SPR ROKiS Radzymin 36 17 12 5 1 1 457:390
3 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34 18 11 7 0 1 427:400
4 AZS UMCS Lublin 28 17 9 8 0 1 471:430
5 UMKS Trójka Ostrołęka 26 18 9 9 1 0 499:528
6 SPR Pabiks Pabianice 24 17 8 9 1 1 461:461
7 AZS-AWF Warszawa 24 17 8 9 0 0 455:451
8 KS Warszawianka 20 17 7 10 1 0 414:448
9 KKS Włókniarz Konstantynów 13 17 4 13 0 1 384:461
10 TS Siemiatycze 10 18 3 15 0 1 408:484
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
26 ARENT Jakub Rozgrywający
9 BALCERAK Bartosz Obrotowy
18 BŁAŻEJCZAK Piotr Skrzydłowy
17 BUKOWSKI Artur Rozgrywający
10 CHLUDZIŃSKI Mateusz Obrotowy
3 CICHOLSKI Kacper Rozgrywający
1 CYBULSKI Marcin Bramkarz
1 GOŁĘBIEWSKI Mikołaj Bramkarz
GORECKI Rafał Skrzydłowy
14 JAROSZEWICZ Konstanty Skrzydłowy
4 KALISIAK Adam Rozgrywający
7 KANCLERSKI Jakub Rozgrywający
13 KURZĘPA Dominik Obrotowy
8 LISZEWSKI Mateusz Skrzydłowy
19 ŁAGOWSKI Krzysztof Rozgrywający
16 ŁUKASZUK Paweł Skrzydłowy
14 MAZUREK Mateusz Rozgrywający
7 MOSÓR Paweł Rozgrywający
25 OBRĘBSKI Łukasz Bramkarz
11 PODSIADLIK Rafał Rozgrywający
52 RUSZKOWSKI Kamil Bramkarz
22 RUSZKOWSKI Krzysztof Skrzydłowy
15 RYDZ Mikołaj Rozgrywający
21 SIEDLIK Bartłomiej Rozgrywający
18 SOKOŁÓW Bartosz Rozgrywający
53 TROŃSKI Bartosz Bramkarz
12 ULATOWSKI Jan Bramkarz
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl