II Liga Mężczyzn gr. 3(M): SPR ROKiS Radzymin
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
AZS-AWF Warszawa | SPR ROKiS Radzymin 23.09.2017
19:30
24:34
(9:16)
SPR ROKiS Radzymin | TS Siemiatycze 30.09.2017
18:00
29:24
(14:11)
SPR Pabiks Pabianice | SPR ROKiS Radzymin 07.10.2017
06:30
28:26
(13:11)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR ROKiS Radzymin 14.10.2017
18:00
20:15
(9:9)
SPR ROKiS Radzymin | KKS Włókniarz Konstantynów 12.11.2017
12:30
36:25
(16:11)
CKS Jurand Ciechanów | SPR ROKiS Radzymin 19.11.2017
19:00
25:25
(14:14)
SPR ROKiS Radzymin | UMKS Trójka Ostrołęka 28.10.2017
17:30
26:22
(11:10)
KS Warszawianka | SPR ROKiS Radzymin 03.12.2017
17:00
21:20
(10:11)
SPR ROKiS Radzymin | AZS UMCS Lublin 10.12.2017
19:00
30:24
(16:12)
SPR ROKiS Radzymin | AZS-AWF Warszawa 10.02.2018
18:00
23:20
(10:9)
TS Siemiatycze | SPR ROKiS Radzymin 03.02.2018
16:00
20:23
(12:10)
SPR ROKiS Radzymin | SPR Pabiks Pabianice 17.02.2018
19:00
26:17
(10:4)
SPR ROKiS Radzymin | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 03.03.2018
19:00
21:20
(13:12)
KKS Włókniarz Konstantynów | SPR ROKiS Radzymin 10.03.2018
17:30
16:32
(10:11)
SPR ROKiS Radzymin | CKS Jurand Ciechanów 07.04.2018
19:00
32:32
(17:12)
UMKS Trójka Ostrołęka | SPR ROKiS Radzymin 14.04.2018
17:00
34:30
(17:13)
SPR ROKiS Radzymin | KS Warszawianka 21.04.2018
11:00
29:18
(16:7)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 CKS Jurand Ciechanów 46 18 16 2 3 1 573:496
2 SPR ROKiS Radzymin 36 17 12 5 1 1 457:390
3 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34 18 11 7 0 1 427:400
4 AZS UMCS Lublin 28 17 9 8 0 1 471:430
5 UMKS Trójka Ostrołęka 26 18 9 9 1 0 499:528
6 SPR Pabiks Pabianice 24 17 8 9 1 1 461:461
7 AZS-AWF Warszawa 24 17 8 9 0 0 455:451
8 KS Warszawianka 20 17 7 10 1 0 414:448
9 KKS Włókniarz Konstantynów 13 17 4 13 0 1 384:461
10 TS Siemiatycze 10 18 3 15 0 1 408:484
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
10 ARDYN Bartłomiej Obrotowy
3 BIERNACKI Piotr Skrzydłowy
96 BRINOVEC Dominik Skrzydłowy
26 CELIŃSKI Szymon Obrotowy
2 DEPTUŁA Michał Rozgrywający
23 FLISIAK Michał Rozgrywający
12 JAKÓBCZAK Sebastian Skrzydłowy
33 KŁODA Marcin Obrotowy
92 KOSMALA Kamil Rozgrywający
66 LEWANDOWSKI Kamil Obrotowy
15 MARSZAŁEK Mateusz Skrzydłowy
14 MOTYL Karol Skrzydłowy
4 NIESŁUCHOWSKI Artur Bramkarz
91 PIECHNIK Robert Rozgrywający
5 RYBICKI Tomasz Bramkarz
11 SAMULAK Marcin Rozgrywający
1 SKAWIŃSKI Maciej Bramkarz
16 SZYMAŃSKI Łukasz Bramkarz
18 TRACZYK Łukasz Rozgrywający
13 TROŃSKI Dominik Skrzydłowy
7 WICHA Mateusz Rozgrywający
9 ZAGOŻDŻON Krystian Rozgrywający
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl