II Liga Mężczyzn gr. 3(M): KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
UMKS Trójka Ostrołęka | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 23.09.2017
17:00
20:25
(10:13)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR Pabiks Pabianice 30.09.2017
18:00
28:28
(13:13)
KS Warszawianka | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 07.10.2017
18:00
22:20
(11:9)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | SPR ROKiS Radzymin 14.10.2017
18:00
20:15
(9:9)
AZS UMCS Lublin | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 11.11.2017
12:00
26:22
(15:9)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | KKS Włókniarz Konstantynów 21.10.2017
17:00
25:19
(11:7)
AZS-AWF Warszawa | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 28.10.2017
19:30
25:29
(10:13)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | CKS Jurand Ciechanów 02.12.2017
18:00
23:30
(11:14)
TS Siemiatycze | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22.11.2017
19:30
15:16
(6:7)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | UMKS Trójka Ostrołęka 17.03.2018
18:00
26:23
(14:11)
SPR Pabiks Pabianice | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 24.03.2018
17:30
26:32
(11:18)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | KS Warszawianka 17.02.2018
18:00
25:17
(15:5)
SPR ROKiS Radzymin | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 03.03.2018
19:00
21:20
(13:12)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | AZS UMCS Lublin 10.03.2018
18:00
25:18
(15:8)
KKS Włókniarz Konstantynów | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 07.04.2018
17:30
18:22
(10:13)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | AZS-AWF Warszawa 14.04.2018
18:00
26:27
(11:13)
CKS Jurand Ciechanów | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 21.04.2018
18:00
30:20
(12:12)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | TS Siemiatycze 25.04.2018
19:30
23:20
(10:9)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 CKS Jurand Ciechanów 46 18 16 2 3 1 573:496
2 SPR ROKiS Radzymin 36 17 12 5 1 1 457:390
3 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34 18 11 7 0 1 427:400
4 AZS UMCS Lublin 28 17 9 8 0 1 471:430
5 UMKS Trójka Ostrołęka 26 18 9 9 1 0 499:528
6 SPR Pabiks Pabianice 24 17 8 9 1 1 461:461
7 AZS-AWF Warszawa 24 17 8 9 0 0 455:451
8 KS Warszawianka 20 17 7 10 1 0 414:448
9 KKS Włókniarz Konstantynów 13 17 4 13 0 1 384:461
10 TS Siemiatycze 10 18 3 15 0 1 408:484
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
ANDRUKIEWICZ Wojciech Obrotowy
6 BRUSZEWSKI Mateusz Rozgrywający
8 CITKO Marcin Rozgrywający
13 GROCH Kacper Skrzydłowy
4 KAMLIŃSKI Marek Skrzydłowy
1 KIEDYSZ Przemysław Bramkarz
5 KOMOSA Jarosław Rozgrywający
7 KOSAKOWSKI Mateusz Skrzydłowy
15 KOZŁOWSKI Wojciech Obrotowy
14 LEWKOWICZ Adam Obrotowy
11 ŁABIENIEC Mateusz Rozgrywający
9 ŁABIENIEC Michał Rozgrywający
11 MAKAR Sebastian Rozgrywający
12 MAKSIMOWICZ Robert Bramkarz
7 MAKSYMCZUK Norbert Skrzydłowy
17 PERS Sebastian Skrzydłowy
8 PRZYTUŁO Adam Obrotowy
2 RADZIWON Filip Rozgrywający
3 RUDZIK Krystian Rozgrywający
TOKAJUK Mirosław Rozgrywający
1 WILCZYŃSKI Patryk Bramkarz
18 ZAWADZKI Miłosz Rozgrywający
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl