II Liga Mężczyzn gr. 3(M): AZS UMCS Lublin
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
AZS UMCS Lublin | KKS Włókniarz Konstantynów 24.09.2017
12:00
28:16
(13:12)
CKS Jurand Ciechanów | AZS UMCS Lublin 30.09.2017
18:00
33:29
(18:12)
AZS UMCS Lublin | UMKS Trójka Ostrołęka 08.10.2017
12:00
35:16
(19:7)
KS Warszawianka | AZS UMCS Lublin 14.10.2017
18:00
27:28
(17:14)
AZS UMCS Lublin | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 11.11.2017
12:00
26:22
(15:9)
AZS UMCS Lublin | AZS-AWF Warszawa 18.11.2017
12:00
31:26
(9:10)
TS Siemiatycze | AZS UMCS Lublin 29.10.2017
16:20
21:30
(11:14)
AZS UMCS Lublin | SPR Pabiks Pabianice 03.12.2017
15:00
33:23
(13:8)
SPR ROKiS Radzymin | AZS UMCS Lublin 10.12.2017
19:00
30:24
(16:12)
KKS Włókniarz Konstantynów | AZS UMCS Lublin 19.01.2018
19:00
24:20
(13:8)
AZS UMCS Lublin | CKS Jurand Ciechanów 03.02.2018
20:30
25:30
(11:12)
UMKS Trójka Ostrołęka | AZS UMCS Lublin 17.02.2018
12:00
32:28
(13:11)
AZS UMCS Lublin | KS Warszawianka 03.03.2018
11:00
28:28
(12:12)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | AZS UMCS Lublin 10.03.2018
18:00
25:18
(15:8)
AZS-AWF Warszawa | AZS UMCS Lublin 07.04.2018
17:00
27:34
(13:15)
AZS UMCS Lublin | TS Siemiatycze 14.04.2018
11:00
29:24
(13:10)
SPR Pabiks Pabianice | AZS UMCS Lublin 21.04.2018
18:00
26:25
(16:11)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 CKS Jurand Ciechanów 46 18 16 2 3 1 573:496
2 SPR ROKiS Radzymin 36 17 12 5 1 1 457:390
3 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34 18 11 7 0 1 427:400
4 AZS UMCS Lublin 28 17 9 8 0 1 471:430
5 UMKS Trójka Ostrołęka 26 18 9 9 1 0 499:528
6 SPR Pabiks Pabianice 24 17 8 9 1 1 461:461
7 AZS-AWF Warszawa 24 17 8 9 0 0 455:451
8 KS Warszawianka 20 17 7 10 1 0 414:448
9 KKS Włókniarz Konstantynów 13 17 4 13 0 1 384:461
10 TS Siemiatycze 10 18 3 15 0 1 408:484
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
23 BERNAT Kamil Rozgrywający
13 BRODZIAK Jakub Obrotowy
20 BUKSIŃSKI Jakub Skrzydłowy
5 CHWIEJCZAK Mateusz Skrzydłowy
26 DMYTRUK Dmytro Rozgrywający
95 DROZD Miłosz Obrotowy
11 DZIEMIACH Michał Rozgrywający
15 HRYB Oleksandr Skrzydłowy
77 KIEŁCZYKOWSKI Tomasz Rozgrywający
16 KOŁODZIEJCZYK Karol Bramkarz
25 MUSZYŃSKI Cezary Skrzydłowy
7 NOWAK Sebastian Obrotowy
1 PAWLISZYN Kamil Bramkarz
8 ROGALSKI Michał Rozgrywający
6 SUWAŁA Franciszek Rozgrywający
27 ŚWIĄDER Bartłomiej Rozgrywający
78 WŁADA Damian Skrzydłowy
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl