II Liga Mężczyzn gr. 3(M): CKS Jurand Ciechanów
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
KS Warszawianka | CKS Jurand Ciechanów 23.09.2017
14:00
28:31
(13:16)
CKS Jurand Ciechanów | AZS UMCS Lublin 30.09.2017
18:00
33:29
(18:12)
AZS-AWF Warszawa | CKS Jurand Ciechanów 07.10.2017
18:30
35:27
(16:11)
CKS Jurand Ciechanów | TS Siemiatycze 14.10.2017
18:00
36:23
(16:11)
SPR Pabiks Pabianice | CKS Jurand Ciechanów 12.11.2017
14:00
30:30
(13:15)
CKS Jurand Ciechanów | SPR ROKiS Radzymin 19.11.2017
19:00
25:25
(14:14)
KKS Włókniarz Konstantynów | CKS Jurand Ciechanów 25.11.2017
18:00
25:31
(12:14)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | CKS Jurand Ciechanów 02.12.2017
18:00
23:30
(11:14)
CKS Jurand Ciechanów | UMKS Trójka Ostrołęka 09.12.2017
18:00
39:34
(20:12)
CKS Jurand Ciechanów | KS Warszawianka 20.01.2018
18:00
31:22
(14:10)
AZS UMCS Lublin | CKS Jurand Ciechanów 03.02.2018
20:30
25:30
(11:12)
CKS Jurand Ciechanów | AZS-AWF Warszawa 17.02.2018
19:00
32:29
(16:13)
TS Siemiatycze | CKS Jurand Ciechanów 03.03.2018
17:00
25:25
(11:16)
CKS Jurand Ciechanów | SPR Pabiks Pabianice 10.03.2018
18:00
33:27
(17:14)
SPR ROKiS Radzymin | CKS Jurand Ciechanów 07.04.2018
19:00
32:32
(17:12)
CKS Jurand Ciechanów | KKS Włókniarz Konstantynów 15.04.2018
15:00
36:28
(19:12)
CKS Jurand Ciechanów | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 21.04.2018
18:00
30:20
(12:12)
UMKS Trójka Ostrołęka | CKS Jurand Ciechanów 24.02.2018
18:00
36:42
(17:20)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 CKS Jurand Ciechanów 46 18 16 2 3 1 573:496
2 SPR ROKiS Radzymin 36 17 12 5 1 1 457:390
3 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34 18 11 7 0 1 427:400
4 AZS UMCS Lublin 28 17 9 8 0 1 471:430
5 UMKS Trójka Ostrołęka 26 18 9 9 1 0 499:528
6 SPR Pabiks Pabianice 24 17 8 9 1 1 461:461
7 AZS-AWF Warszawa 24 17 8 9 0 0 455:451
8 KS Warszawianka 20 17 7 10 1 0 414:448
9 KKS Włókniarz Konstantynów 13 17 4 13 0 1 384:461
10 TS Siemiatycze 10 18 3 15 0 1 408:484
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
15 BALCERZAK Mariusz Skrzydłowy
34 BUJAKOWSKI Patryk Rozgrywający
42 CHYLIŃSKI Arkadiusz Rozgrywający
77 DĘBIEC Patryk Rozgrywający
16 DOBRZYNIECKI Sebastian Skrzydłowy
JANAKAKOS Dawid Skrzydłowy
65 KIERZKOWSKI Bartosz Bramkarz
8 KLIMOWSKI Łukasz Obrotowy
10 KOMOROWSKI Karol Rozgrywający
6 KOSIK Andrzej Rozgrywający
17 KRÓLIKOWSKI Michał Obrotowy
LANKIEWICZ Piotr Skrzydłowy
1 MADEJA Marcin Bramkarz
22 MIEDZOWSKI Przemysław Rozgrywający
9 MIŁEK Bartłomiej Obrotowy
23 MIRZEJEWSKI Adam Bramkarz
71 MORAWSKI Dominik Bramkarz
7 OLSZEWSKI Mariusz Obrotowy
PAJĄK Michał Bramkarz
13 POTĘPA Dawid Skrzydłowy
14 RUSZKOWSKI Piotr Skrzydłowy
20 RUTKOWSKI Adam Skrzydłowy
18 RUTKOWSKI Damian Skrzydłowy
4 SERBISTA Piotr Rozgrywający
24 SMOLIŃSKI Bartosz Skrzydłowy
34 STANISZEWSKI Dominik Rozgrywający
19 SZUBA Krzysztof Skrzydłowy
72 TOBOLSKI Damian Rozgrywający
12 ZJADEWICZ Damian Bramkarz
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl