II Liga Mężczyzn gr. 3(M): TS Siemiatycze
rozegrane spotkania

gospodarzegościemiejscedatawynik
TS Siemiatycze | SPR Pabiks Pabianice 22.10.2017
15:00
24:36
(13:16)
SPR ROKiS Radzymin | TS Siemiatycze 30.09.2017
18:00
29:24
(14:11)
TS Siemiatycze | KKS Włókniarz Konstantynów 08.10.2017
15:00
22:26
(8:13)
CKS Jurand Ciechanów | TS Siemiatycze 14.10.2017
18:00
36:23
(16:11)
TS Siemiatycze | UMKS Trójka Ostrołęka 04.11.2017
18:00
23:31
(10:20)
KS Warszawianka | TS Siemiatycze 18.11.2017
11:00
22:24
(10:8)
TS Siemiatycze | AZS UMCS Lublin 29.10.2017
16:20
21:30
(11:14)
AZS-AWF Warszawa | TS Siemiatycze 02.12.2017
18:00
29:15
(12:10)
TS Siemiatycze | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22.11.2017
19:30
15:16
(6:7)
SPR Pabiks Pabianice | TS Siemiatycze 27.01.2018
18:00
21:24
(13:12)
TS Siemiatycze | SPR ROKiS Radzymin 03.02.2018
16:00
20:23
(12:10)
KKS Włókniarz Konstantynów | TS Siemiatycze 17.02.2018
17:30
30:25
(16:16)
TS Siemiatycze | CKS Jurand Ciechanów 03.03.2018
17:00
25:25
(11:16)
UMKS Trójka Ostrołęka | TS Siemiatycze 10.03.2018
17:00
29:27
(20:13)
TS Siemiatycze | KS Warszawianka 07.04.2018
18:00
22:27
(11:14)
AZS UMCS Lublin | TS Siemiatycze 14.04.2018
11:00
29:24
(13:10)
TS Siemiatycze | AZS-AWF Warszawa 22.04.2018
15:00
30:22
(14:11)
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | TS Siemiatycze 25.04.2018
19:30
23:20
(10:9)



tabela

punktyspotkaniazprwrpbramki
1 CKS Jurand Ciechanów 46 18 16 2 3 1 573:496
2 SPR ROKiS Radzymin 36 17 12 5 1 1 457:390
3 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34 18 11 7 0 1 427:400
4 AZS UMCS Lublin 28 17 9 8 0 1 471:430
5 UMKS Trójka Ostrołęka 26 18 9 9 1 0 499:528
6 SPR Pabiks Pabianice 24 17 8 9 1 1 461:461
7 AZS-AWF Warszawa 24 17 8 9 0 0 455:451
8 KS Warszawianka 20 17 7 10 1 0 414:448
9 KKS Włókniarz Konstantynów 13 17 4 13 0 1 384:461
10 TS Siemiatycze 10 18 3 15 0 1 408:484
z - zwycięstw
p - przegranych
rw - remisów wygranych
rp - remisów przegranych



skład zespołu

nr koszulkinazwiskoimiępozycja
21 BARTOSIAK Jakub Rozgrywający
2 DACIUK Łukasz Rozgrywający
21 GOŁUBKIEWICZ Jakub Obrotowy
10 GUMIENIAK Arkadiusz Rozgrywający
7 GUMIENIAK Paweł Skrzydłowy
3 JAROCKI Gabriel Skrzydłowy
5 JAROSZEWICZ MIchał Rozgrywający
23 JAWORSKI Maciej Skrzydłowy
3 KADEJ Jakub Rozgrywający
46 KAŁUCKI Sylwester Rozgrywający
4 KAPELA Erwin Rozgrywający
19 KOC Łukasz Skrzydłowy
KOZYCZ Kamil Rozgrywający
KOZYCZ Sebastian Skrzydłowy
25 MIKOWSKI Patryk Obrotowy
22 NIESTEROWICZ Patryk Bramkarz
44 PORZEZIŃSKI Maciej Rozgrywający
14 STASIUK Błażej Rozgrywający
4 SZYMCZUK Mateusz Obrotowy
27 SZYSZKO Jakub Rozgrywający
9 TARASIUK Norbert Skrzydłowy
33 TATARCZUK Jan Bramkarz
   administracja   poczta  Serwis lodzkizpr wykorzystuje cookies! ©2015-2018 Łódzki Związek Piłki Ręcznej | www.lodzkizpr.pl