Rozpoczęła się kolejna edycja „Orlikowej Ligi Mistrzów”, która w tym roku przyjęła tytuł:
„Łódzkie Gra w Ręczną”.

Tytuł zobowiązuje i w tegorocznej edycji rozgrywek uczestniczą przedstawiciele 20-stu powiatów (w ubiegłorocznej edycji zaangażowanych było tylko pięć).
Jesteśmy bardzo zadowoleni z powiększania obszarów zasięgu piłki ręcznej w naszym województwie, przyczyniła się do tego, naszym zdaniem, aktywna działalność Zarządu oraz dająca się odczuć wzrastająca popularność piłki ręcznej w całym Kraju.
Dzięki emocjonującym, zakończonych happy Endem spotkaniom polskiej Reprezentacji podczas Mistrzostw Świata w Katarze zdecydowana większość młodych ludzi wie kto to jest Szmal, Jurecki, Lijewski, czy Chrapkowski i chętnie poszłaby w ich ślady, nie możemy zaprzepaścić tego entuzjazmu.
Zadaniem naszym winno się stać pielęgnowanie rozbudzonego zainteresowania piłką ręczną, szczególnie tam, gdzie z różnych przyczyn do tej pory jej nie było.
Temu właśnie celowi mają służyć rozgrywki „Łódzkie Gra w Ręczną”, której bieżące efekty przedstawiamy w postaci listy zespołów awansujących do kolejnych etapów rozgrywek w roku 2015.       

ROZGRYWKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

I ETAP - ROZGRYWKI ELIMINACYJNE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

turniej - 09.06.2015 – Łódź SP 70
 
 klasyfikacja końcowa
 m-ce szkoła pkt. 
 1 Szkoła Podstawowa Nr 182 I zespół 8 
 2 Szkoła Podstawowa Nr 19 I zespół 6 
 3 Szkoła Podstawowa Nr 70 4 
 4 Szkoła Podstawowa Nr 182 II zespół 2 
 5 Szkoła Podstawowa Nr 19 II zespół 0 
 6 Szkoła Podstawowa Nr 202 – nie przybyła na zawody nkl 
 
turniej - 15.06.2015 – Łódź SP 173

 klasyfikacja końcowa
 m-ce  szkoła pkt.
 
 1 Szkoła Podstawowa Nr 173 I zespół 6 
 2 Szkoła Podstawowa Nr 4 3 
 3 Szkoła Podstawowa Nr 33 2 
 4 Szkoła Podstawowa Nr 173 II zespół 1 

turniej - 15.06.2015 – Bolesławiec

 klasyfikacja końcowa
 m-ce  szkoła pkt.
 
 1 Szkoła Podstawowa w Lututowie I zespół 8 
 2 Szkoła Podstawowa w Bolesławcu I zespół 6 
 3 Szkoła Podstawowa w Bolesławcu II zespół 4 
 4 Szkoła Podstawowa w Lututowie II zespół 1 
 5 Szkoła Podstawowa w Czastarach 1 

turniej - 16.06.2015 – Piotrków Trybunalski

 klasyfikacja końcowa
 m-ce szkoła pkt. 
 1 Szkoła Podstawowa Nr 16 Piotrkowie Trybunalskim I zespół6
 
 2 Szkoła Podstawowa w Jarostach 3 
 3 Szkoła Podstawowa w Moszczenicy 2 
 4 Szkoła Podstawowa Nr 16 Piotrkowie Trybunalskim II zespół 1 

turniej - 16.06.2015 – Zgierz

 klasyfikacja końcowa
 m-ce szkoła
 pkt. 
 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Zgierzu 4 
 2 Szkoła Podstawowa w Parzęczewie 1 
 3 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Aleksandrowie 1 

turniej - 17.06.2015 - Poddębice

 klasyfikacja końcowa
 m-ce szkoła pkt. 
 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Poddębicach I zespół 8 
 2 Szkoła Podstawowa w Dalikowie I zespół 6 
 3 Szkoła Podstawowa w Zadzimiu 3 
 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Poddębicach II zespół 3 
 5 Szkoła Podstawowa w Dalikowie II zespół 0 
 6 Szkoła Podstawowa w Domaniewie – nie przybyła na zawody nkl 

turniej - 17.06.2015 – Koluszki

 klasyfikacja końcowa
 m-ce szkoła
 pkt. 
 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koluszkach 6 
 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Koluszkach 4 
 3 Szkoła Podstawowa w Rzgowie 2 
 4 Szkoła Podstawowa w Bukowcu 0 
 5 Szkoła Podstawowa w Różycy – nie przybyła na zawody nkl 

turniej - 22.06.2015 – Łódź SP 149

 klasyfikacja końcowa
 m-ce szkoła pkt. 
 1 Szkoła Podstawowa Nr 149 I zespół 8 
 2 Szkoła Podstawowa Nr 109 6 
 3 Szkoła Podstawowa Nr 162 4 
 4 Szkoła Podstawowa Nr 149 II zespół 1 
 5 Szkoła Podstawowa Nr 193 1 

turniej - 23.06.2015 – Bielawy

 klasyfikacja końcowa
 m-ce szkoła pkt. 
 1
 Szkoła Podstawowa w Bielawach I zespół6
 
 2 Szkoła Podstawowa w Bąkowie 4 
 3 Szkoła Podstawowa w Bielawach II zespół 2 
 4 Szkoła Podstawowa w Bielawach III zespół 0 

turniej - 19.06.2015 – Sędziejowice

 klasyfikacja końcowa
 m-ce szkoła
 pkt. 
 1 Szkoła Podstawowa w Sędziejowicach I zespół 4
 
 2 Szkoła Podstawowa w Marzeninie 2 
 3 Szkoła Podstawowa w Sędziejowicach II zespół 0 


II ETAP - ROZGRYWKI PÓŁFINAŁOWE (REGIONALNE) SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

turniej I - 11.09.2015 r. Łódź - SP 173

 klasyfikacja końcowa
 m-ce powiatszkoła
 
 1 Łódź Szkoła Podstawowa Nr 149 w Łodzi  - awans
 2 Łódź Szkoła Podstawowa Nr 173 w Łodzi 
 3 Łódź Szkoła Podstawowa Nr 182 w Łodzi 

turniej II - 16.09.2015 r. Łódź - SP 1 w Koluszkach

 klasyfikacja końcowa
 m-ce powiat szkoła 
 1 Wschodni Łódzki Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koluszkach - awans
 2
 Piotrków Trybunalski Szkoła Podstawowa Nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim 
 3 Pabianice Szkoła Podstawowa Nr 5 w Konstantynowie Łódzkim 

turniej III - 10.09.2015 r. Łódź - SP 1 w Tomaszowie Mazowieckim

 klasyfikacja końcowa
 m-ce
 powiat szkoła
 
 1 Tomaszów Mazowiecki Szkoła Podstawowa Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - awans
 2 Rawa Mazowiecka Szkoła Podstawowa w Boguszycach  
 3 Opoczno Szkoła Podstawowa w Drzewicy 

 turniej IV - 09.09.2015 r. Łódź - SP w Wieluniu

 klasyfikacja końcowa
m-ce  powiat  szkoła  
 1  Pajęczno  Szkoła Podstawowa w Makowiskach - awans
 2 Wieruszów